Bu kızın gönlünü nasıl alabilirim ben

BİRAZ UZUN OLUCAK Ya şimdi arkadaşlar ben geçen minibüsten indim eve yürüyerek geleyim dedim yolda bir kız gördüm ama kızı tanıyorum çünkü 9`uncu sınıfı onun okuduğu okulda okudum şimdi lise sonum başka okuldayım şimdi kızdan hoşlandım sırf 2 hafta okuldan kaçtım kızı yolda yakalamak için geçen günlerde konuştum ertesi gün evinin önünde yağmurda 2 saat bekledim nedense artık daha tanımıyorumda düşünün ne zaman konuşalım desem eve gitmem lazım diyor birader :D öyle utangaç bir kızda değil hani neyse bugün gittim yine evin önünde bekledim okuldan gelmesini milletde bana bakıyo hırlımı hırsızmı e normal tabi neyse bir kadın geldi kimsin dedi dedim arkadaşımı bekliyorum sevgilimi diyecek halim yok kimmiş arkadaşın dedi bende tanıyormusun dedim abla şevval dedim kadın sen nersen tanıyorsun dedi okuldanmı ? evet dedim geçiştirdim sinir oldum kadın giderken gbt memi bakıcan abla dedin kadın bozuldu :D kız geldi işte konuştuk facebook adresimi istedi verdim akşam ekledim mesaj attım kız bir atar yaptı amk kafanmı iyi amk senin her gördüğüne beni soruyosun dedi dedim önce bir yavaş gel ne alaka diye ya ben tanışmak istemiyorum daha ne soruyosun beni insanlara dedim sen bir tane kadın vardı ben ordayken sordu kimi bekliyorsun diye onumu diyosun o kadınımı kız demezmi o kadın beni annem aha*rrrrrrrrrr :D işte böyle arkadaşlar ben bu kızın gönlünü nasıl alıcam aşık oldummu bilmiyorum yardım :(

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• çok zorlamışsın durum boka sarmış çocum :)

bu kadar zaman kız ilgilense zaten eve gitmem lazım diye geçiştirmezdi

ayrıca kızın evinin orda beklemek nedir arkadaş ya

kızın adını vs. söylüyorsun annesi olmasa da aynı mahalleden sonuçta kızın başına iş açılır diye düşünmen lazımdı

şimdi zorlama

saçmaladığını kabul et bunu ona söyle

ne yapacağımı bilemedim haklısın vs. de yavaş ilerle düşünceli sabırlı ve nazik ol :)

0|0
    0|0
    • Sizce olurmu bilmiyorum ilk defa hoşlandığım bir kızın evinin önünde bekledim daha önce hiç yapmadım neden yaptım bilmiyorum :(

• istemiyor o zaman hala zorluyorsun bak :)

ablası kardeşinin seni istemediğini bilmiyor mu konuşup hakkında bilgi veriyor bir de

saçmalığa gel :)

ne aldığının bir önemi yok soran kişi önce sana olan bu olumsuz hislerine bir şeyler yapmak gerek

• ne önerirsiniz peki ?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;