Vücut geliştirme sporundan şikayetçi olduğunuz durumlar nedir?

Vücut geliştirme sporundan şikayetçi olduğunuz durumlar nedir?Şikayatçi olduğum konular; bitmeyen kas ağrıları, uygun gömlek bulamamam, öcü görmüş gibi bakan teyzeler (hatta dün gece yaşlı bir teyze çomakla vurdu bana☹️).
Sizin bu sporla ilgili şikayetiniz var mı?

0|0
721

En İyi Kız Görüşü

• Sağlık açısından ufak tefek hareketler deneyeyim filan dedim ama az daha belimi kırıyordum. Ben kim, spor kim...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• binden fazla mekik çekerdim
    leg press 200 kg basardım
    gel gör şimdi 100 kilodan fazlayım
    obez oldum

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Bacaklarım ağrıyor pes ettim yapmıyorum asdf

0|1
    0|0
  • vücut yapan erkeklerin hemen kaslı vücudunu sergilemeye çalışmasına anlam veremiyorum bir tane bile görmedim gizleyeni

0|0
    0|0
    • Fiziği güzel olan kızların popolarını açmasıyla ayni

• işte onlarıda anlamıyorum aynı şey

• Haha neyini anlamıyorsun bence gayet normal adam her gün sabahın korunden akşama kadar kas çalışıyor bırak da göstersin belki kızları etkileyecek neyini anlamıyorsun

• Kendi adıma şikayetim yok gayet güçlü hissediyorum ve severek yapıyorum. Ama hiçbir meziyeti olmadan steroidi basıp çekici olduğunu zanneden ve her kızı düşüreceğini sanan kasıntılardan şikayetçiyim.

1|0
    2|0
    • O berbat bir durum, 3 ayda şişip sağlığını hiçe sayanlardan haz etmiyorum. Protein tozu bile kullanmam.

• Ben şikayetçi değilim aşırı olmayın herkül gibi

0|1
    0|0
  • Vücut yapmayı abartma sen de. Mesela benim baklavalarım var ama göze batan cinsten değil. Baklava olmasına rağmen göze hoş geliyor, üstelik bir kadında ☆

0|0
    0|0
  • Kas agrisi berbat

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Şİkayetçi olduğum konu metabolizmam daha hızlı çalıştığından ötürü aşırı sık karnım acıkmasıdır.

Gömleğe gelecek olursak baktım fotona o kadar şey değil aslında ne bilim gömlek rahat bulursun bence. Ne bilim şöyle 130-170 kilo civarlarında olsan gömlek bulamıyorum desen hak veririmde. Taş çatlasın 100 kilo diyelim ki o kadar yoksun zaten. Bizim iş yerinde var adam 100 küsür kilo rahat var kocaman hayvan gibi göbekli bişi de üstelik o adam bütün gün gömlekle geziyordu yazın o adam buluyorsa çeşit çeşit sen hayli hayli bulursun :D

0|0
    0|0
  • Bırakınca hepsi gidiyor ondan şikayetçiyim sadece

0|1
    0|0
  • El içinin nasır tutması

0|1
    0|0
  • belli bir yaştan sonra spor bulmak zor oluyor mecburiyetten salona yazıldım bir kaç defa ama ben yemekten nefret ediyorum, bu spor hep yemek yemek yemek diyor, bıraktım ben de bir daha dönmemek üzere

0|0
    0|0
  • Kasların acımaya başladığında aslında yeni kas yapmaya başlamış olman. Kısa yol tuşu yok mu bunun böyle ya da istemedğimiz şeyler çarpıya basıp kapatsak direk sonuca ulaşsak 😏

0|0
    0|0
  • Millet canaavr gormus gibi bakiyo nedmfret ediyorum

0|1
    0|0
  • Yoruyor

0|1
    0|0
  • Bitmek bilmeyen kas agrilari olmadan olmazz o agrilar iyi grliyor aslinda seviyorsun zamanla

Yag oraninin yavas dusmesi kotu aslinda birde gobegin kolay erimemesi

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirme yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Beni hantal yapma ihtimali olduğu için hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • Kendime göre sevgili bulamamak

0|0
    0|0
  • Otobüste arka koltuğa 5. olmak çok kötü sırtımı koltuğa koyamıyorum 😂

0|0
    0|0
  • Manken tipinde bırakiyorum..

0|0
    0|0
  • Disiplinli beslenme yoruyo adami

0|0
    0|0
  • Insanlar özellikle hem cinslerim yaratik gibi olmak için tüm parasını bu spora döküyorlar bana kalirsa erkek dediğin manken vücutlu olsa yeterli

0|0
    0|0
  • Doğrusu vücut agrisi hoşuma gidiyor şikayetçi olduğum tek şey düzenli beslenme istemesi

0|0
    0|0
  • 3 sene yaptim, kalbe giden damarlari daralttigini öğrenince biraktim

0|0
    0|0
  • Vucut gelistirme ile ugrasanlarin gereksiz egosundan baska sikayetim yok

0|0
    0|0
  • Vücudun çok yavaş gelişmesi 😄😄

0|0
    0|0
  • Ben bir baklava yapıyım diyom olmuyo. Yardım etsene bana abi. Nasıl yapabilirim en hızlı şekilde

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;