Bazı erkekler, sporu kızları etkilemek için mi yapıyor? Yoksa sağlığı için mi?

Dökülün bakalım erkekler.☺Bazı erkekler, sporu kızları etkilemek için mi yapıyor? Yoksa sağlığı için mi??

1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bazıları değil çoğu öyle. Beyinleriyle etkileyemedikleri için vücutlarıyla etkileyebileceklerini zannediyorlar. Ha başaran var mı var çünkü sadece vücuda bakarak etkilenen bir kızda da beyin yoktur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimisi kızlar etkilemek için yapıyor kimiside sağlık için.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• Sağlık için kız ayool

1|0
    0|0
  • etkilemek için yapıyor çünkü kaslı olmak sağlıklı olmak demek değildir.
    o derece kas, doğal ve sağlıklı yollardan yapılmaz. dolayısıyla protein tozu kullandıkları için kaslı olmanın sağlıkla bir alakası kalmıyor.
    sağlık için spor yapan bir kişi böyle abartılı kas yapmaya çalışmaz

1|0
    0|0
  • başlarda kendimi beğenmediğim ve sonrasında karşı tarafa kendimi beğendirmek içindi. en azından yüz güzelliğinin dezavantajlarını güzel bir vücut görünüşüyle ortadan kldırabilirim diye düşündüm. ama artık kafama takmıyorum spordan sonra özgüvenim yerine geldi sporu kendim ve özellikle de sağlığım için yapıyorum.

1|0
    0|0
  • Doğuştan estetik bir vücudumuz yok sizin gibi. Şartları eşitlemek istiyorlar sanırım :)

2|0
    0|0
  • hafif bir spor bir kişinin sağlığı için yeterliyken hatta yaşam tarzı hateketli biri için pek farketmezken nedense kendilerini salonlara kapatıp iyice şişmeye çalışırlar ki "sağlıklı" olsunlar

1|0
    0|0
  • Etiketlemek için

1|0
    0|0
  • Sağlığı için yapanlar 40 yaştan sonra yapanlar. 20'li ve 30'lular hepsı kız düşürmek için

1|0
    0|0
  • erkeğe göre değişiyor

1|0
    0|0
  • kendim için yapıyorum geniş üçgen vicut takımın içinde klass duruyor o yüzden :D :D...

1|0
    0|0
  • kızları etkilemek için yapıyorlar tabi. kaslı olduktan sonra daracık şeyler giyip bak benim kasım var diyip gezen erkek acizliği işte

1|0
    0|0
  • Yapmıyorum yapsaydım hem kendimi iyi hissetmek için hemde kızlar için yapardım

1|0
    0|0
  • Etkilemek için yapan çok. Sağlığı için yapan ise az.

1|0
    0|0
  • Etkilemek

1|0
    0|0
  • Kızları neden etkilemek isteyelim ki. Bu devirde temiz kız varken etrafımızda bizleri rahatsız eden kız olmasını istemezdim.

1|0
    0|0
  • ben uzaylıları etkilemek için yapıyorum.

1|0
    0|0
  • Hepsi onun için yapıyor emin ol

1|0
    0|0
  • çoğu kadınlar için..

1|0
    0|0
  • İkise ssyılır

1|0
    0|0
  • Sağlığım için yapiyorum :)

1|0
    0|0
  • Bazilari kendi icin bazilari spor icin saglik icin yapar :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 6

• kizlari etkilemek için

1|0
    1|0
  • Bazı değil bütün erkekler, sporu kızları etkilemek için yapıyor.

1|0
    0|0
  • bazıları etkilemek amaçlı

1|0
    0|0
  • Etkilemek icin.

1|0
    0|0
  • Çoğu kız tavlamak için

1|0
    0|0
  • Spor için yapan makbuldür.