Bazı erkekler, sporu kızları etkilemek için mi yapıyor? Yoksa sağlığı için mi?

Dökülün bakalım erkekler.☺Bazı erkekler, sporu kızları etkilemek için mi yapıyor? Yoksa sağlığı için mi??

1|1
753

En İyi Erkek Görüşü

• Bazıları değil çoğu öyle. Beyinleriyle etkileyemedikleri için vücutlarıyla etkileyebileceklerini zannediyorlar. Ha başaran var mı var çünkü sadece vücuda bakarak etkilenen bir kızda da beyin yoktur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimisi kızlar etkilemek için yapıyor kimiside sağlık için.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 52

• etkilemek için yapıyor çünkü kaslı olmak sağlıklı olmak demek değildir.
    o derece kas, doğal ve sağlıklı yollardan yapılmaz. dolayısıyla protein tozu kullandıkları için kaslı olmanın sağlıkla bir alakası kalmıyor.
    sağlık için spor yapan bir kişi böyle abartılı kas yapmaya çalışmaz

1|0
    0|0
  • başlarda kendimi beğenmediğim ve sonrasında karşı tarafa kendimi beğendirmek içindi. en azından yüz güzelliğinin dezavantajlarını güzel bir vücut görünüşüyle ortadan kldırabilirim diye düşündüm. ama artık kafama takmıyorum spordan sonra özgüvenim yerine geldi sporu kendim ve özellikle de sağlığım için yapıyorum.

1|0
    0|0
  • hafif bir spor bir kişinin sağlığı için yeterliyken hatta yaşam tarzı hateketli biri için pek farketmezken nedense kendilerini salonlara kapatıp iyice şişmeye çalışırlar ki "sağlıklı" olsunlar

1|0
    0|0
  • la ne sağlığı lan la get işinize la hepsi etrafına hava atmak artistik patenaj çekmek kızlar gibi body girmek için yapıyor sağlığını düşünenn sigara içmez alkol sabah sabahlara kadar geece geç saatlere kadar sürtmez de get yeme beni

0|0
    0|0
  • Fitness center da yapılanlar etkileme resim çekme şov amaçlı genellikle istisnalar kaideyi bozmaz onun dışında yapılan sporlar esas gerçek spordur kendin için yaptığın spordur

1|0
    0|0
  • kızları etkilemek için yapıyorlar tabi. kaslı olduktan sonra daracık şeyler giyip bak benim kasım var diyip gezen erkek acizliği işte

1|0
    0|0
  • Etkilemek için yapan çok. Sağlığı için yapan ise az.

1|0
    0|0
  • Doğuştan estetik bir vücudumuz yok sizin gibi. Şartları eşitlemek istiyorlar sanırım :)

2|0
    0|0
  • Kızları neden etkilemek isteyelim ki. Bu devirde temiz kız varken etrafımızda bizleri rahatsız eden kız olmasını istemezdim.

1|0
    0|0
  • kendim için yapıyorum geniş üçgen vicut takımın içinde klass duruyor o yüzden :D :D...

1|0
    0|0
  • bir kız için özellikle spor yapmam yaparsam kendime

1|0
    0|0
  • Yapmıyorum yapsaydım hem kendimi iyi hissetmek için hemde kızlar için yapardım

1|0
    0|0
  • Bazilari kendi icin bazilari spor icin saglik icin yapar :)

1|0
    0|0
  • Etkilemek için yapanıda var sağlı için yapanıda var

1|0
    0|0
  • Sağlığı için yapanlar 40 yaştan sonra yapanlar. 20'li ve 30'lular hepsı kız düşürmek için

1|0
    0|0
  • Kadınlar neden makyaj yapıyor, açık ve dar giyiniyor sorusunun amacıyla aynı düzeyde bir soru olmuş :)

1|0
    0|1
  • Kendin için yapmıyorsan yaptğın sporun anlamı yok bence

1|0
    0|0
  • kendimi iyi hissettiğim için yapıyorum.. bir başkası için bu kadar zorluk kimse çekmez valla

1|0
    0|0
  • Etkilemek için tabi. Sağlık için diyen yalan söylüyordur 😊

1|0
    0|0
  • Kizlari etkilemek icin hic bisey yapmam kendime guzelcgorunmek icin yapiyorum

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 6

• Bazı değil bütün erkekler, sporu kızları etkilemek için yapıyor.

1|0
    0|0
  • kizlari etkilemek için

1|0
    1|0
  • Etkilemek icin.

1|0
    0|0
  • Çoğu kız tavlamak için

1|0
    0|0
  • bazıları etkilemek amaçlı