Direk dansı, Uluslararası Spor Birliği tarafından resmen bir branş kabul edildi. Spor seyircisinin artacağını düşünüyor musunuz?

Uluslararası müsabakalarda seyircinin artacağını düşündüm bir an :) Sizce de bir spor dalı olarak değerlendirilmeli miydi? Gerçi hanım ablaya bakarsanız, her tarafı kas yığını.Direk dansı, Uluslararası Spor Birliği tarafından resmen bir branş kabul edildi. Spor seyircisinin artacağını düşünüyor musunuz?

1|3
122149

En İyi Erkek Görüşü

• Sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim sözünün ahlakı kalmaz bu branşta ☺

5|1
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Buz dansı spor ise neden direk dansı spor olmasın?
    Zaten yıllardır Fransa'da resmi olarak sanat dalı kabul ediliyor.

1|5
    1|0
    • @Ricardinho Evet bazı ülkelerde öyle. Mesela Japonya'da Geyşalık çok muteber bir meslek ve sanat kabul ediliyor. Bir Geyşa'nın anne ve babası kızlarının geyşa olmasıyla gururlanırlar.

• @Ricardinho hayırdır zoruna mı gitti :D sen kimsin la adamlar spor kabul ediyor gelmiş dkleniyor anasını anlatıyor hala

• @RRRaskoInikov yav oğlum işin gücün yok mu git işine bak hadi. Yırtık dondan çıkar gibi çıkmış burda ne konuşuluyor bu mal ne anlatıyor :D Kaybol

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 148

• spora olan ilgi artacaktır yaşasın sporcular :D

0|0
    0|0
  • altın madalya alsan nasıl izah edeceksin?
    - necminin oğlu g. tünü direklere falan sürtüyomuş, hep zenginler izliyomuş arsızı, sarhoşu madalya bile takıyomuş.

3|1
    2|0
  • İçinde 'dans' geçen bir şey nasıl spor kategorisine girer ki? Bildiğin sanat işte. Cıvıtmayın bir şeyi de.

1|0
    0|0
  • Hoş durmuyor bana göre, olmasaydı keşke.

2|0
    0|0
  • Evet hem aktive acisindan iyi hem kafinlar futbola gidiyorsunda ne olutor kufurler havada ucuyor buna giderim daha iyi

0|0
    0|0
  • Milli Kerhane'yi de açarlar mı yakında

1|0
    0|0
  • İzlemem nefret ederim bütün direkler girsin bunlara

1|0
    1|0
  • Spor seyircisi değil de erkek seyirci sayısı kesin artar.

2|0
    0|0
  • kizlar kendilerini cinsel obje olarak sergiledigi muddetce, ancak bir obje gibi kullanilip atilirlar.
    insanin en azindan kendisine saygisi olur.

3|0
    0|0
  • Zaten sevdiğimiz bir spordu. Yetkililerin kararı isabetli olmuş. Mümkünse string mecburi olsun :D :D

0|0
    0|0
  • Biz de tamamen sportmen ruhuyla izliyoruz zaten

1|0
    0|0
  • Tüm güzel kadınları meydana davet ediyorum. :):

1|0
    0|0
  • Bir kadın kendi vücudunu sergilemesi bu yanlış gelecekte çocuklara kötü örnek mahriyet artık bitecek ve insanlar nerdeyse artık çıplak gezecek

2|1
    2|0
    • Gelecekte herkes çıplak gezecek, belki de sadece avret yeri kapalı olanlar bile kapalı olarak nitelendirilip yobaz damgası yiyecekler ve yadırganacaklar.

• Kafadan konuştun belli dünyada neler oluyor

söylediklerimi herhangi bir profösörden öğrenebilirsin

mesela prf. dkr zakir bunlar hep araştırılıyor o yüzden kadınların soyunması sana ilgi çekici gelebilir

ama mahremiyet medeniyetin ana maddelerindendir

mahremiyet yoksa hayvandan farkımız olmaz sonra nolur kaynana-damatla baba-kızla kızlar- enişteyle sonra çok insanın canı yanar

ayleler
      parçalanır şimdi almanyada böyle vakalar oluyor

Alman televizyon programlarında bunlarla çok karşılaştık bunlar normalmiş neresi normal hayvanlar gibi

• Profesor falan diyince birini onerecek sandim, cahillikten geberen bir din bezirganini onerdi.

O adam tam bir kara cahil lan, ne Zakir'i.

Almanya'da cok kardilasiyormus.

Keske almanlarin dertlerine sahip olsaniz, sarlatan din bezirganlarindan kurtulup mietin giydigi, ettigi, yedigi, ictiginin hedabini gutmekten kurtulsaniz.

• Tam bir spor evet. 😂
    Sporun cinsiyeti olmaz, erkekler de yapsın?
    İşin acı tarafı, çocuklar da özlenecek buna?

0|0
    0|0
  • Bu brans patlar kanks

0|0
    0|0
  • tamam yetenek ister o dansi direkte yapmak ama spor degil kesinlikle ha illa spor olcaksa ciplak yapilmasin o zaman

2|0
    0|0
    • Giyinik birinin direk ile temasi azalacagindan oylr yapiliyir biraz da

• Birincisi barlardaki direk dansıyla spor olan farklı. Bar ve clublarda olanlar direğin önünde ya da hafif hareketlerle erotik pozlar. spor olan ise jinimnastik alt yapısı ve güçlü kaslar gerektiriyor. Yetenekten ziyade ciddi bir spor. Çıplak yapılmıyor spor olanı ama giysi minimumda tutuluyor çünkü giyinik olarak direğin üzerinde tutunmak imkansız. Full deri giyinmesi lazım o da performansı etkiler ya da teni çıplak olması lazım bel bacak ve kol kısımları, spor olanında direk 5-6 metreyi geçebiliyor. Tabiki halat yok ve ordan kaymamak için giyinmemek lazım.

• @sicklequeen bilgi icin teşekkür ederim zaten benim de demek istedigim oydu farkliysa sorun yok

• Webteknoda gormuştum

1|0
    0|0
  • Ben de mi başlasam

0|0
    0|0
  • Spor olarak iyi olur o zaman bu direk dansı kötü birşey olmaz. Zaten direk dansı yapan insanlar sporlu o yüzden iyi olur yani.

0|0
    0|0
  • Türkiye'de olduğunu düşünsene valla stadyumlar biletleri yok satar salonlar kapanır spor severlerin sayısı 5 katına çıkar 😂😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    128

Kızlar Ne Diyor 121

• Direk dansı ile direkte yapılan jimnastik farklı birşey. Spor olarak kabul edilen direkte hapılan jimnastik, ciddi bir denge bol çalışma ve güçlü kaslar gerektiriyor. Fiziksel olarak yorucu ve ciddi bir spor. Dans değil. Sadece artistik jimnastikte olduğu gibi hareketler boş görünmesin diye müzikle yapılır. Ama spordur. Direk dansı ise direğin önünde ve hafif basit herkesin yapabileceği hareketlerle süslenmiş erotik bir danstır. Aslında dans bile denemez. Sporla alakası yok ayrıca. Direk dansı yapan kadınlar vucutları güzel olsun diye spor salonuna giderler. Direkte jimnastik yapanların ise spor salonuna ihtiyacı yoktur çünkü spor salonunda olduğundan fazla nir yükleri vardır. Ve çoğunun alt yapısı ritmik ya da artistik jimnastiktir. Benzrtme yapmak gerekirse spor olarak kabul edilen direkte jimnastik spor salonunda bisiklete binmek ise sadece direk dansı spor salonundaki bisiklerin önünde seksi pozlar vermektir. İkisini karıştırmayın. Müsabakalar uzun zamandır yapılıyor zaten.

1|0
    1|0
    • Evet kadınların her yeri kas yığını. Diyeceksiniz madem spor niye bukadar açık giyiniyor, zorunda. Çünkü ya çıplak cilt ya da deri giysi giymek zorunda yoksa kayar ve düşer.

• Ne yapalım bizdemi yapalım

4|1
    1|0
  • Bu dans baya zor. Aynı anda hem dengeni saglayıp hem ritme uyman hem de hareketlerini kaçırmadan sergilemen lazım. Yani kendini direkte tutabilmek için acayip bir denge lazım. Ki bu da sporla sağlanıyor. Yani sporla alakalı ama aslında dans olarak daha anlamlı geliyor bana.

0|0
    0|0
  • Valla o direkteki anaları ya da kız kardeşleri olsa bu kadar meshebi geniş davranabilirler mi? Bence davranırlar ne olacak spor derler. Yeter ki tahrik olsun ib. neler. Ne sporu ya madem spordu neden cinsellik amaçla ön plana çıktı bugüne kadar. Bugün mü spor olacağı tuttu Allah’ım akıl fikir ver. Neredeyse haremlik selamlık olacak bu ülke ama direk dansı spor zihniyet bozuk arkadaşım.

0|0
    0|0
    • Normalde spor dallarında güreşte, basketbolda, teniste veya koşu da bazı bilmediğimiz çok şampiyonumız var. Daha onlara bile değer verilmezken sırf cinsellik rahatça yapılsın diye mi bu ahlaksız kabul ediliş. Yuh ya valla yuh. Önce kapatılan genel evleri açsınlarda şu millet köpeğe, bebeğe, hayvana insana tecavüzü bıraksın. Önce ahlakı sapıklığı düzeltin bir . !!!

• Hadi iyisiniz beyler. Aşkım ben spor seviyorum sen abartıyorsun, diyebileceksiniz. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

1|1
    1|0
  • Direk dansı muhteşem bir şey, hem de çok zor deli gibi sırt ve kol kası gerekiyor.

Sürekli akla striptiz ile birlikte geliyor fakat striptiz için bir direğe gerek yok ya da her direk dansı yapan soyunmak zorunda değil.

1|0
    0|0
  • Amaç direkte kıvrak ve estetik figürler yapmaksa soyunmanin geregi yok akrobat kızlar gibi tayt ve dar kiyafetler giyebilirler ama bazı erkekler o giyimden de ciplaklik kadar etkilenebilir..

0|1
    1|0
  • Dans bir spor dalıdır, direk dans da bir dans türüdür. Neden bir tek cinsellik olarak algılanıyor ki bazı şeyler?

1|0
    0|0
  • Direk dansı vücudu geliştiren en iyi dans türüdür. Seyircisini bilemem ama böyle bir şey yapmaları bence iyi olmuş. Tabi milletimiz bu dansa hala farklı şekilde bakmaya devam edecektir orası ayrı..

1|0
    1|0
  • La millet tatmin olmaya gelir bunları izlemeye 😂😂😂😂

0|1
    0|0
    • Tabiki de öyle olcak abla millet sanat aşkını doyurucak tatmin edicek sanat sevgisini.

• Spor branşı olarak kabul edilir mi bu tartışılabilir bir konu fakat direkt dansının da yetenek işi olduğunu düşünüyorum esnek ve kıvrak olmak gerekir illa cinsel anlamda bakmamız gerekmiyor dansçının kıvrak ve esnek hareketlerine de bakılmalı ve bakıldıkça yetenek işi olduğunu düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Artar evet

0|0
    0|0
  • Dans, sanattır;spor değil
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Direk dansı çok estetik ve seksi figürleri olan bir performans türü. Çok keyif alarak seyrederim.

0|0
    0|0
  • Beğeniyorum zaten

0|0
    0|0
  • Harika haber hemen yapmaya başlamalıyım

0|0
    0|0
  • Kesin artar.

0|0
    0|0
  • Artar

0|0
    0|0
  • Bune ya az daha dursa yirtilacak 😂😂

0|0
    0|0
  • İzleyici kitlesi evet artar saçma bence.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    101
Yükleniyor... ;