Kas yapacak olsanız doğal yollardan mı yapardınız yoksa ilaçlara mı başvururdunuz?

Doğal olursa sizin için daha sağlıklı ve uzun ömürlü olacaktır.
Kas yapacak olsanız doğal yollardan mı yapardınız yoksa ilaçlara mı başvururdunuz?#Lavey
#Spor

1|3
1536

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece kas istiyo. olsam hemen haplarla yaparim
    Ama saglikli bir vücut için yapıyorsam dogal yoldan şaşmam

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Biraz hileden kim ölmüş :d

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

• İlaçlar, ileri ki yaşlarda sıkıntı yaratır.

1|0
    0|0
  • İlaç kullanmam ya hayatta. Hastayken bile içmiyorum, zararlı bir kere. :D
    Doğal olarak çabalamak gerekir, emek vermek... :D

1|0
    0|0
  • Tabii ki doğal gösteriş budalalığına gerek yok doğal düzgün beslenmeye dikkat eden ve düzenli spor yapan bir insanlar zamanla gözle görülür farklılıklar olacaktır.
    Günümüzde bir başkasını etkilemek için yapılan sporlar olduğunu düşünürsek insanlık ölmüş

1|0
    0|0
  • Ben doğal yolu seçerdim neden? Açıklayayım : doğal yoldan yapilan kas hem şiskin hemde guç sağlar, lakin ilaç kullanan kisiler sadece gorunuşlerinde bir degisiklik oluyor yani kas gucu olmuyor o yuzdende doğal yol derim...👍

2|0
    0|0
  • İlaca para yetmez ve ömrümü sokakta bulmadım zaten. Profesyonel olmaya da niyetim yok. Takviye gıdalarımla mutluyum, doğal en güzeli.

1|0
    0|0
  • Merhaba 3 aydır diyetisyene gidiyorum belli oranda başarılı bir diyet süreci geçti ve hâlâ devam ediyor şimdi spor yapıp birazcık şekil vermek istiyorum sizin sorularınız genelde bu konular üzerine eğer bilginiz varsa bana destek olabilir misiniz lütfen?

1|0
    0|0
    • Eğer kilonuz vücut kitle endeksine göre boyunuza oranla fazla çıkıyor ise spor ve diyet ile bu kiloları yok etmenizi daha sonra vücudunuzu şekillendirmenizi öneririm.

• Tabi tabi Soruların altına yazarım muhakkak takıldığım bişey olursa teşekkür ederim ilgin için

• Doğal ve vücut ağırlığını kullanarak, ilaçlar boş şişkinlikten başka bir şey değil sadece görüntü.. Söz konusu güç olduğunda ilaçlar bir işe yaramamkta.

1|0
    0|0
  • Doğal yollardan yapıyorum😂

1|0
    0|0
  • Tam benim KONUMA değinmişsin. Ben 2008 den beri sporla ilgileniyorum. Kas yapmak için protein takviyesi gerekir tabii ama protein tozları almak doğru değil çünkü içinde gdolu soya içeriği var.

Protein ihtiyacını kuruyemiş, patates ve çökelek gibileriyle kapatabiliriz

1|0
    0|0
    • Yapay ve sentetik ilaçlar sağlığa iyi gelmez. En iyisi doğal yollar. Hem sağlıklı hem fit olursun

• Kendini sevmek önemli herşey gibi hırslı olmıcaksın vucut evcil hayvan gibidir düzgün beslemeli ve sevmelisin %10 yağ oranına düştüm %25 çıktım her türlü sevdim kendimi

1|0
    0|0
  • Sporu vucudum icin yapiyorum vucuduma karsi yapmiyorum. dogal o yuzden salonda cogu kisi ne kullaniyosun diyo ama skajsj

1|0
    0|0
    • Ben söyleyeyim. Tavuk ve pilav 😂😂 Bunları kullanıyor spordaki kişilercigim

• Hahah 😂 Bende başlayalı bir hafta olmuş squat sorusu sormuştum tamamen hüsran ya 😒

• Hirsini anliyorum😆😆

• Doğal yollardan

1|0
    0|0
  • Doğal olan iyidir

1|0
    0|0
  • Kesinlikle doğal, ilaç kullanmak gereksiz ve mantıksız bence.

1|0
    1|0
  • adam kas yapacam diye saçları dökmüş.

1|1
    0|0
  • Doğal

1|0
    0|0
  • Doğal olması daha kalıcı ve sağlıklı

1|0
    0|0
  • Dogal ve kalıcı

1|0
    0|0
  • Doğal yollardan tabii ki

1|0
    0|0
  • Doğal yollarla da çok zor

1|0
    0|0
    • Evet zor. Biraz zaman ve fazla enerji istiyor. Ama zoru başarmak marifet o vücuda kavuşmak da gururdur.

• Doğru benim vücudum çalışmadan fitt gibi duruyor acaba çalışırsam nolur bilemiyorum :)

• Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 14

• Doğal olsun 😕

1|0
    0|0
  • Doğal yolları tercih ederim

1|0
    0|0
  • Kesinlikle doğal yollardan.

1|0
    0|0
  • Fitnessçıyım ve ilmek ilmek işliyorum diyebilirim. İlaç, toz vs. sizi görsel olarak tatmin edebilir ama uzun vadede sağlığınızdan olursunuz. En iyisi geç olsun ama sağlam olsun.

1|0
    1|0
  • Doğal yol.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Doģal tabiki bebeğim

1|0
    0|0
  • Dogal yollar :))

1|0