Rıdvan Dilmen bunamış mı? Her maç sonrasında Sneijderle alakalı sözlerine katılıyor musunuz?

"..sneijder gelmeden evvel orta saha daha iyiydi selçuk melo ikilisi daha çok gol atıyordu sneijder gelince selçuk ve meloyu orta sahada bozdu" diyor haklılık payı ne derece doğru?

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer takımında Sneijder gibi bir oyuncu varsa oyunu Sneijder´in üzerine kurucaksın ya da bu oyuncuyu almayacaksın Terim Sneijder´i takımın dengesini bozar diye istemedi yönetim alınca mecbur oynattı ama Sneijder´e sorumluluk vermedi Sneijder bu sistemde başarılı olmaz tek forvet oynamalıyız

Ayrıca bu Rıdvan Drogba katkı sağlamaz ya da Galatasaray CLde 0 çeken diyen Rıdvan değilmiydi

1|1
    0|1
    • huhaha o ve ümit özat schalke galatasarayın üstünden tır gibi geçer lafı daha ahmet çakar anırıp bikini giyecekti

• Ahmet Çakarı hiç söylemiyorum bile Real Madridi yenersek eşek gibi anıracaktı ama zaten eşek olduğu için anırmasına gerek yok

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Rıdvan Dilmen çok bir şey bilmiyor bence,sistemde önemli çift forvette adam kendini gösteremiyor onun üzerine oyun kurulması gerek ama bu iş sayesinde olan Amrabat gibi oyunculara olur,kısacası riskli benim gözümde

0|0
    0|0
  • bunamadı son derece haklı

0|1
    0|1
  • görünen köy kılavuz istemez

0|0
    0|0
  • Rıdvan çok hasta,Allah yardımcısı olsun,totoş götemeş hastalığına yakalanmış garibim

link

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• adam haklı sneijder sıçtı bıraktı takımın içine .

0|1
    0|0
    • somut bir nedeni yok hacı sneijder formsuz belli ama melo ile selçukla ne alakası var

• bence dogru soyluyo

0|2
    0|0
  • Rıdvan dilmen bunamışmı deyince bende herhalde sneijderi öve öve yere göğe sığdıramadı zannettim. rıdvan haklı tabi sneijderi galatasaraylı oyuncular bile beğenmiyor sneijder engin baytarın yedeği olacak bir oyuncu. link

0|0
    0|1
  • hiç dinlemediğim bir insan

0|0
    0|0
  • ahahah bencede bunamşş

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;