Kilo vermeye/almaya çalışırken diyetin yanı sıra spor yapmaya da özen gösterir misiniz?

Sporsuz bir #diyet ve diyetsiz bir #spor düşünmek mutlaka büyük bir eksiklik olacaktır. Hem alınan gıdalara dikkat etmek hem de haftada bir kaç gün #düzenli olarak spor yapmak sizi hem formda hem de zinde tutacaktır. Kilo vermeye/almaya çalışırken diyetin yanı sıra spor yapmaya da özen gösterir misiniz?#Lavey
#Spor

0|2
6568

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu yapsam yeter zaten henuz degil ama basliyacagim :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 67

• zaten o olmazsa olmaz

1|0
    0|0
  • Diyet yapmam spor yaparım

1|0
    0|0
  • Spor yapınca kilo alamıyorum

1|0
    0|0
  • Evet 4 gündür spora başladım sabah 7 de çıkıyorum 1.30 saat hızlı tempoda yürüyüş yapıyorum eve gelince de bir kaç hareket yapıyorum yediklerime dikkat ediyorum bakalım

1|0
    0|0
  • Sporsuz diyet olmaz mecburen girecek arkadan 70-100 belki 100 liradan fazla para spor salonuna dfdfdfdfdfdf

1|0
    0|0
  • Kilo alırken de verirken de spora gerek yok kalori hesabını ayarlamak yeterli

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Kilomu korurum ne yersem yeyim

1|0
    0|0
  • Diyetle sporla bir işim yok

1|0
    0|1
  • Spor hayatım geri kalan da yanına ek işte

1|0
    0|0
  • hadi ya ciddimisin :D

1|1
    0|0
  • EvEttt

1|0
    0|0
  • Sporda yapılması lazım tabii

1|0
    0|0
  • Özen gösteririm

1|0
    0|0
  • He spor yüzünden deli gibi iştahım arttı, 4 kilo almışım.

0|0
    0|0
  • zaten spor yapiyormum uzun zamandir. 10 numara fiziğim var.

1|0
    0|0
  • Hiç bişey yapmam valla hep fitim :d

1|0
    0|0
    • Hayatin yalan. 😄

• Spor yaparak formda kaldığına eminim. 😏

• Valla gezmeyi tozmayı seven birisiyim pek fırsatım olmuyo spora spor yapsam kaslarım da Olurdu 😂😂😂

• evet fıtness yapıyorm

1|0
    0|0
  • ben en başta irademe sahip çıkmaya çalışırım. sonra spor. yemek alışkanlıgı bir ayda 12 kilo kolay degil

1|0
    0|0
  • Spor en önemli unsurdur

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    47

Kızlar Ne Diyor 64

• Spor kilo vermede çok önemli. 90 kilodan 72 kiloya düşen birisi olarak söylüyorum bunu. Sadece yemeyerek kilo verilemez. Hafta içi her gün yapıp hafta sonları dinleniyorum. Eskiden spor salonuna gidiyordum ama görme engelli olduğumdan zorlanınca eve eliptik aldım.

1|1
    0|0
  • Spor sevmem ve yapmam diyet işimi görüyor

1|0
    0|0
  • Spor sevmiyirem

1|0
    0|0
  • Evet. Spor önceligim her daim.

1|0
    0|0
  • İkisini de yapmıyorum , yapanlara helal olsun😊o güzelim yemekleri görüp boş salata yemeye nasıl razı olurlar aklım ermiyor 😅biz uyurken mışıl mışıl üşenmeden kalkıp spor yapanlar sizede helal olsun 😂halimden memnunum böyle, Allah dağına göre kar verirmiş, bu kadın rejim falan yapamaz demiş yiyip kilo almayanlardan yapmiş beni de🙈😇

1|0
    0|0
  • Bir aydır ful spor diyet - 8 😃😃😃

1|1
    0|0
  • Evet egzersiz yapiom diyette olsam da olmasam da bir uygulama var ordan

1|0
    0|0
  • Diyetı sporla desteklıyorum

1|0
    0|0
  • Hayir :D

1|0
    0|0
  • Evet.

1|0
    0|0
  • Yani bazen bir azim geliyor, bazense öyle bir boşvermişlik ki sağlıksız beslenmek gibi😒

1|0
    0|0
  • Kilo verip almıyorum, spor yapıyorum.

1|0
    0|0
  • Sadece kilo vermeye çalışırken değil hep

1|0
    0|0
  • Spor fizik şekillendirmeye etken diye düşünüyorum önemli olan diyet kısmı

1|0
    0|0
  • duzenlı spor yaparım

1|0
    0|0
  • Sporsuz diyet olur. Kilo vermenin tek ve yeterli yöntemi karbonhidratları tamamen kesmektir.
    Sporun tek işlevi sarkmaları toparlamak ve metabolizmayı desteklemek. Ama illa olması şart değil. Pek bir işlevi yok kilo vermek açısından

0|0
    0|0
  • Son bir aydır spor yapmaya çok az fırsat buluyorum ama yinede yapmaya çalışıyorum

1|0
    0|0
  • Ben yapmıyorum çünkü ihtiyacım yok 😎
    Ama kuzenim böyle şeylere çok dikkat ederdi ve Spor ile birlikte yapardı daha yararlı oluyor gerçekten

1|0
    0|1
  • Diye yapmışım hiç yemek yemeyyemeyi çok seviyorum sanirim 😅 ama spor yapıyorum.

0|1
    0|0
  • Spora dikkat ettiğim ölçüde yemeğe de dikkat etsem şu an 0 bedendim

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    44
Yükleniyor... ;