Bu efsane futbolculardan favoriniz hangileridir?

0|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 169

• Dida
    Ambrossini
    Cafu
    Maldini
    Nesta
    Gattuso
    Pirlo
    Seedorf
    KAKA
    Shevchenko
    İnzaghi

Bilmiyorum ne hatırlattı🤣

Çocukluğumda etkilendiğim futbolcular:
    Ballack, Beckham, Giggs, Ronaldo, Lampard, Gerrard, Ronaldinho, Kaka, Zidane, Henry, Raul gibi isimlerdi ki aynı etkiyi şu an Messide göremiyorum. Galiba çocukluğun payı büyük 🙃

1|0
    0|0
  • Maldını eto beckham raul henry zidane ronaldo pirlo shevchenko ❤ hepsi ayrı bir efsane hepsini izlemek ayrı bir keyf ah be ozlenesi günler

1|0
    0|0
  • Ronaldinho nun olmadigi listede efsane futbolcu secmek yanlıs olur. Ama secenekler bunlar ise Fenomen Ronaldo

2|0
    0|0
  • Gerard bizim onur bunun penaltisini cikarmisti. 😏 şevşenkonunda ismini soylemek hosuma gidiyor. 😂

1|0
    0|0
  • Maldini <3

1|0
    0|0
  • Tabikide zidane

1|0
    0|0
  • zidane 🌪

1|0
    0|0
  • Ronaldo..
    Henry..
    Zidane..

Zidane der ki; "Oğlumla maç yaparken, herkes idolü olurdu.. Oğlum, ben olurdu.. Ben de Ronaldo.."

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Zidane cantona ronaldo pirlo gerrard bati gol 😃 sıralamam

1|0
    0|0
  • İleride ronaldo, cristiano olmayan ronaldo defansta ise maldini

1|0
    0|0
  • Gerard, Henry 👌

2|0
    0|0
  • Etoo

1|0
    0|0
  • Beckham

2|0
    0|0
  • Zidane, Ronaldo, Henry, Cantona

1|0
    0|0
  • Shevchenko pirlo maldini ikilisi playstation da çok turnuva iddaa kazandırdi bana milan ile efsaneler yaratiyodum koyu bir milanlı olarak pirlo shevchenko ve maldini 3 lusune hayrandım hele birde kaka leite li donem tam bir makineydi tabiki bunlarin yaninda yine zizulu beckhamli figolu ronaldo lu raul lu efsane los galaktikosun da hayraniyim gerard in milanın elinden İstanbul'da kupayi alisini liverpool u uyandirisini da tabiki kabus gii unutamiyorum ilk yarida ki 3-0 lik ezici 45 dakikanın ardından 2.45 de milan 5 i bulur diye düşünürken tam bir kabus olmuştu penaltilar ile kupa gitmisti herseye rağmen ciğersiz gsttusoya kara efsane seedorfa nestali maldini li dünyanın en iyi defas 2 lisi ne milana hayranım eski şaşalı dönemlerine dönmesini ümitle bekliyorum forzamilan

1|0
    0|1
  • Maldini gibi saglam defans oyuncusu..
    Pirlo gibi ortasaha oyuncusu..
    Shevchenko gibi ileri uc oyuncu.. :

1|0
    0|0
  • Zidane ve zubizeratta ispanya kalecisiydi sanirim

1|0
    0|0
  • 1-10-11-12-13-16

1|0