Rıdvan Dilmen bu görüşünde haklı mı?

Rıdvan Dilmen bu görüşünde haklı mı?Rıdvan Dilmen: "Beşiktaş'ın yedeklerini bana ver, 4 tane de adam bulur Türkiye'de şampiyonluğa oynarım."
Öyle bir şans verilse başarılı olabilir mi..
#RıdvanDilmen
#Beşiktaş

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşlıyım ama böyle söylemler hoşum gitmiyor. Maçtan sonra teknik adamı, takımı eleştirmek iş değil. Öyle bir konuşuyorlar ki, sanki eleştirdikleri teknik adamın oyuncu kadrosunu ellerine verseler sanki tüm maçları kazanacaklar. Bu konuşanlar boştaki teknik adamlar da olabiliyor. Kulüp yönetenler atıp tutmalarına aldanıp bunları takımların getiriyorlar. Sonuç yine hüsran oluyor. Ekran başında eleştiri getiren bu teknik adam bozmaları, bu sefer puan kaybında bahane üretme çabasına girişiyorlar.
    Maç sonu eleştiri getirenlerin arasında en usturuplu konuşanlardan biri olan Önder Özen, Kasımpaşa'nın başına getirilmişti de Beşiktaş'tan 5 yemişlerdi.
    Rıdvan'ı severim. Sözlerinin, eleştirilerinin ekseriyetinin doğru olduğu konusundayım. Yani arada bir fenerli damarı tutuyor, sözlerinden anlayabiliyorum. Ama olabildiğince objektiftir kendisi. Yani bir çok Beşiktaşlı spor yazarına tercih ederim kendisini. Hele Erman Toroğlu gibi ekranlarına yakışmayan isimleri televizyonda görünce Rıdvan gibilerinin sayısı artsın istiyorum.
    Burada da "Şenol hoca, Beşiktaş'ın yedeklerine 4 oyuncu daha ekleyip ligde şampiyonluk yarışına girebilir" diyebilirdi. Böyle dese daha hoş olurdu. Bu sözüne katılmamakla birlikte Rıdvan'ı seviyorum. TFF başkan adaylığını bile gönülden destekliyorum.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• Zaten biz millet olarak hep aynı kafadanız bana 4 adam ver ben her şeyi yaparım havası.. Birisi de çıkıp sormuyor Galatasaray ile anlaşmana rağmen çalım atıp neden Fenerbahçeye gittin diye erkekçe Galatasarayı ret edip öyle gitseydin diye..

1|0
    0|0
  • 99-00 sezonun da Galatasarayın yedekleriyle şimdi ki devirde CL de final oynar o zaman 😉 rıdvan her hafta bir takımı övüyor kendi takımından hayır yor her hafta bir takımın taraftarını gaza getireyim diyor :)

1|0
    0|0
  • Haksiz cunki ligde gs var 😀

1|1
    0|0
  • Ridvan iyi takimi ver batirir bitirir.
    Real Madriti ver seneye kume dusurur.
    Ridvan sadece federasyon bskligina oynadigi icin yalakalik yapabilir.

1|0
    0|0
  • Beşiktaşın Yedekleri Dediği Takım Değişimli Olarak Oynayan Adamlar Zaten Haklı Rıdvan. Monaco Maçını Baz Alarak İlk 11 Şöyle.
    1 Fabri
    3 Adriano
    5 Pepe
    6 Dusko Tosic
    88 Caner Erkin
    7 Ricardo Quaresma
    8 Ryan Babel
    13 Atiba Hutchinson
    18 Tolgay Arslan
    94 Anderson Talisca
    23 Cenk Tosun

-------------------------------------------------------------------

Yedekler
    29 Tolga Zengin
    2 Matej Mitrovic
    12 Gary Medel
    77 Gökhan Gönül
    10 Oğuzhan Özyakup
    17 Jeremain Lens
    9 Alvaro Negredo

Burada
    Gökhan Töre
    ATINÇ NUKAN
    VELİ KAVLAK
    MUSTAFA PEKTEMEK
    NECİP UYSAL
    ORKAN ÇINAR
    ARAS ÖZBİLİZ
    Gibi Oyuncularda Listede Yok :D

1|0
    0|0
  • Ağlayın
    Bu senede şampiypnuz :)

1|1
    0|0
  • Simdi adam hangi acidan bakip bunu dedi..
    Besiktasin yedegi bundan senelere göre daha iyi ama sampiyonluga oynamak demek her mac kazanmak demek degil..
    Oladabilir de düsük sanki..
    Stoper sorunu var sonucta Besiktasta :/

1|0
    0|0
  • beşiktaş ceketini koysa şampiyon saten de ali palabiyik günün adamlar var önümüzde

1|0
    0|0
  • bana bir koltuk ve bir de mikrofon ver, türkiyede en iyi spor yorumculuğuna oynarım. what can ı do sometimes.

1|0
    0|0
  • Rıdvan in teknik direktörlüğünü iyi biliriz😂😂😂

1|0
    0|0
  • Yani doğruya doğru bende fenerbahçeliyim ama beşiktaşta fenerbahçe ve gsnin kötü olmadını fırsata çevğrdş hatta etğk dışı davrandı doldurdu da doldurdu.

1|0
    0|0
  • Küme düşer

1|0
    0|0
  • Hakli..

1|1
    0|0
  • takım yönetmekle.. sadece konuşmanın çok farkı..

rıdvan abimiz hep yıllardır şöyle yaparım böyle yaparım der..

ah bir yapsa..

1|0
    0|0
  • He Rıdvan fenerin başına gelip kovulduğunu unuttuk zaten

1|0
    0|0
  • şampiyonluğa oynar doğru ama olamaz. 2012-13 sezonunda bu tipte kadromuz vardı ama 3. olabildik

1|0
    0|0
  • Uydurmuş

1|0
    0|0
  • Anca sallar bu hıyar. Kaliteli olmasına kaliteli tabi ama bu beceremez yinede..

1|0
    0|0
  • bu adam ne diyosa doğrudur..

1|0
    0|1
  • He kolaydı o kadar ancak sallıyorlar işte

1|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 6

• Ufak atsın azıcık