Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde ne kadar ilerleyebilir?

Öncelikle Şampiyonlar Ligi'nde 3 te 3 yapmak kolay değildir. Ben çok büyük sürpriz olmazsa Beşiktaş'ın gruplardan artık çıkacağına inanıyorum. Tebrikler Beşiktaş. Ancak benim fikrim gerçekci bakarsak gruplardan çıktıktan sonra ön elemede veya en iyi ihtimalle çeyrek finalde eleneceği yönünde. Bir Türk takımı için Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final bile büyük başarı olduğu unutulmamalı.
Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde ne kadar ilerleyebilir?Sizce Beşiktaş Şampiyonlar ligi'nde ne kadar ileri gidebilir? Çeyrek finali ve daha ilerisini görebilir mi?

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

• sonuna kadar gider

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• son 32 turunda ki kuraya bağlı eğer grubu lider bitirirse seri başı olur ve bir nebze şanslı kura çekme şansı artar ama 2. olursa seri başı olamaz o zamanda daha zorlu ekipler ile eşleşme durumu olur. Bana göre son 32 de daha şanslı kura çekmesi büyük ihtimal ama son 16 daki rakip gerçek anlamda bir şampiyonlar ligi gediklisi bir takım olacak. O aşamalarıda günü zamanı geldiğinde ki performansı ve o dönem ki durumlara göre değerlendirmek lazım. Bana göre ilerleyeceği nokta son 32 turu ve son 16 turu olacaktır. Son 8 ve son 4 lere şu aşamada ilerleyebileceğini düşünmüyorum.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Dilerim sampiyon olur hakediyor çünkü. Zevk veriyor maçları.

0|1
    0|0
    • Bu tabiki temenni edilir ama gerçekci olmak gerkirse Şampiyonlar Ligi için şampiyonluk yani şu aşama için çok çok zor.

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben yari finali zorlar diyorum :) açıkcasi :)

0|1
    0|0
    • Gruplardan sonra çıkacak rakibede bağlı. Biraz dişine göre rakip gelirse çeyrek final olabilir ama ondan sonrası bence çok zor ki çeyrek finalde başarıdır.

• çeyrek final iyidir bu sene için. buda bundan sonra 7 maç yapıcak demek beşiktaş burdan en az 4 galibiyet daha çıkarırsa ülke puanı için iyi olur.

0|1
    0|0
  • Çeyrek final beklentim var bu yıl.

0|1
    0|0
  • çeyrek final olabilir bence

0|1
    0|0
  • Rakiplerinin kimler olucağına bağlı bu birazda. Ama çeyrek final görür en azından diye ümit ediyorum

0|1
    0|0
  • adriano nun kafa niye montaj

yarı finale kadar gitse keşke ama çok zor

0|1
    0|0
  • Yari final.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;