Resmimi indirmişler. Biraz bozuldum...

İki ay kadar önce sevgilimin kuzeninin düğününe gitmiştik, sevgilimin ailesiyle zaten tanışıyordum ama düğün sayesinde bütün aileyle tanışma fırsatım oldu. Neyse düğünden sonra bir baktım buzdolabının üstüne benimde resmimi aşmış sevgilimin annesi çok mutlu oldum. Buz dolaplarının üstü aile bireylerinin resimleriyle doludur. Bugün evlerine gittiğimde bir baktım benimki yok. Biraz bozuldum açıkçası. Neden önce koydular sonra indirme gereği duydularki?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Takılma böyle şeylere derim

0|0
    0|0
    • can sikiyo insan kuruyor kafasinda ama

• daha ne nişanlı ne sözlüsün aile bireylerinin resminin olduğu yere senin resmini asmaları zaten olağandışı bir olay kaldırmaları da olağan bir şey takılma bunlara

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence çok takılma resme bişey olmuş olabilir.sevgiline sor derim ben

0|0
    0|0
    • gormemistim sen soyleyince farkettim belki babam bisey demistir dedi

• ailede hep sevildigimi kabul gordugumu hissettigim icin sasirdim zaten.. Buzdolabinin ustu kapali carsi gibi oldugundan farketmemis olmasini normal karsiladim ben

• olur mu illak örrüdü seni ama takılma. nişanlanınca asılır

• hemen bakıyorum küreye söylüyorum

hm

evet

hı hı

aaaaaa

küreye bağlanılamadı kapsama alanı dışında daha sonra tekrar deneyın

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gelenler bu kim diye soruyorsa sıkıntı olmuş olabilir bazı insanlar yadırgarlar ya her şey olabilir ne desek yalan olur .

0|0
    0|0
    • olabilir belki, dugun anne tarafindan kuzeninindi, belki babasinin akrabasi falan geldiyse olabilir

• tesekkur ettim rahatladim kurmuyorum artik :)

• Sevindim senin adına :)

Yükleniyor... ;