Galatasaray Fenerbahçe en büyük derbi midir?

Bu hafta sonu oynanacak derbi en büyük derbi midir?

0|1
38

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'nin tartışmasız en büyük derbisidir. Dünyanında sayılı derbileri arasındadır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Türkiye için Galatasaray - Fenerbahçe derbisi en büyük derbidir. Fakat dünya için aynı şeyi söyleyemem.

#KeyifliPaylasimlar

0|1
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum..

• @volkankimki ah evet Panathinaikos FC 😄

@-1907- Ben GS- FB derbisi dünyanin en büyük derbisi değil dedim. Ama aralarında değil demedim.

• @ÜçDeyince124 anladım ben zaten senin özelinde yorum bırakmadım yani senin yorumuna cevap niteliğinde yorum yapmadım, bu derbinin bir dünya derbisi olmadığını tarzında bu görüşte olan insanlar olabiliyor yorumuda okuyunca alt bir yorumla kendi bakış açımı dile getirmek istedim, kendimce açıklık getirmeye çalıştım...

• değil

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• Türkiye özelinde konuşuyorsak öyle tabi, dünya da ki de sayılı derbileri arasında sayılır.

0|0
    0|0
  • Türkiye için evet ama dünya da oyuncu kalitesi ve lig kalitesi olarak geride olduğumuzdan malesef hayır

0|0
    0|0
    • Kaçıncı olur peki dünyada

• 3 büyük derbi var boca/river plate celtic/ranger ve gs/fb

Bunlar arasında 2. Gelir çünkü arjantin ligi bizden fazla izleniyor.

Ama büyük maçlara bakarsan real/ barca, bayern/dortmund juve/inter manu/chelse vs vs bunlar arasında ilk 10 a ancak girer

• İkinci olmakta başarı

• Degil.

0|0
    0|0
  • Araştırmalara göre dünya da 3. sırada gösteriliyor ama Türkiye de tabi ki her zaman ilk sırada kalacaktır 😉 Fenerbahçe'me başarılar.

0|0
    0|0
  • real-barça nın yanında sözü bile edilemez.

0|0
    0|0
  • ezeli rakipler ama sadece sahada maç bitince yine kardeşiz biz

0|0
    0|0
  • Kıtalararasıolan tek buyuk derbi evet

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;