Beşiktaş, Monaco’yu yenerek Şampiyonlar Liginde grup maçlarında ilk üç maçını da kazanan ilk Türk takımı oldu. Ne düşünüyorsunuz?

Beşiktaş, Fransa deplasmanında üç puanla dönerek Türk futbol tarihine geçti! Beşiktaş, Monaco’yu yenerek Şampiyonlar Liginde grup maçalarında ilk üç maçını da kazanan ilk Türk takımı oldu. Ne düşünüyorsunuz?Cenk Tosun’un devleştiği maçta 1-2 galip gelen Beşiktaş grubu lider bitirme yolunda önemlisi bir adım atmış oldu. Bu zafer hakkında ne düşünüyorsunuz?

4|6
3573

En İyi Kız Görüşü

• Çok mutluyuz. Beşiktaşim destan yazdı. Tosun Paşa helal sana :))

3|11
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün annem dedi, eskiden avrupada Türk takımı oynarken herkes desteklerdi beşiktaşlı fenerbahçeli galatasaraylı ayrımı yapılmazdı. bir de bu çıkmış desteklemeyen var, diye.
    Beşiktaş Fenerbahçe Galatasaray kim olursa olsun desteklemek gerek arkadaşlar. Ligin kalitesi böyle artar, ismin böyle duyulur. Ülkede futbola verilen değer böyle artar.
    Gerek sitede gerekse gerçek hayatta çok görüyorum başarımızı küçümsemeye çalışanları. "Şu takım şöyle kötüydü aslında, bu takım böyle kötüydü beşiktaş şanslıydı" vs. Neyin derdindesiniz kardeşim? Eyvallah zamanında daha güzel başarılar elde etmiş olabilirsiniz/OLABİLİRİZ (Çünkü bu tüm ülkenin başarısıdır), ama bu diğer başarıları küçümseme hakkını size vermez. Azıcık gözünüzü açın ve destek olun. Başarı elde ettikçe daha fazla takım sokabiliriz Avrupaya. Oradan Vardar ya da adını bile yazamadığım takımlara elenip sonra gelip porto leipzig gibi takımları küçümsemek çok kolay. Bunun yerine sahada yüreğinizle mücadele verseydiniz keşke. Geçmişteki başarılarınızla gurur duyun, duyalım. Ama asıl olay bir şeyler yapabilmekte. Gerçek olan zaman sadece şu andır. Ve hedef ise gelecektir.
    O yüzden tarih yazmak değil bu bilmem ne falan demeyin bence. Başarıyı kutlayın ve geçin.

3|7
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 34

• Tebrik ederiz..

2|7
    0|1
  • 3'te 3 yapması bir ilk türk futbolu için. helal olsun valla. umarım daha ilerileri de görürler.

2|8
    0|0
  • Helal olsun diyoruz

2|4
    0|0
  • Beşiktaş diye yazılıp beşiktAŞK❤️ diye okunur because we are the best ❤️❤️❤️❤️

2|5
    0|0
  • Türkiyeyi temsil ediyor resmen helal olsun..

2|5
    0|0
  • #GururLan #Beşiktaş
    Boşuna mı Beşiktaşlıyız beeee ❤❤❤

1|4
    0|0
  • gurur duyuyorum :) iyiki beşiktaşlıyım :)

2|7
    0|3
  • Tebrikler 👏

1|3
    0|0
  • La Victoria Sara Nostra ❤❤❤

1|6
    0|0
  • Helâl olsun bizi gururlandıran Efendi takım 👌🏼
    inşâ'ALLAH başarıları böyle devam eder de ülkemizi sevince boğar 🙏🏼

1|2
    0|0
  • helal olsun Besiktas'a

1|5
    0|0
  • Tebrikler kartallarımıza

0|4
    0|0
  • Gurur duyduk

0|3
    0|0
  • Beşiktaş candır gerisi yalandır!

0|4
    0|0
  • 🦅🦅🦅 gücünü gösterdi yine ❤🏁

0|4
    0|0
  • Başarı basaridir tebrik etmek lazım..

0|4
    0|0
  • Helal olsun 👏

1|3
    0|0
  • Helal

0|2
    0|0
  • Gurur duyuyoruz her zaman ❤❤
    Boşuna #beşiktaşk lı değiliz.
    #karakartalım 🏁🏁

0|3
    0|0
  • aferım

0|3
    0|0
  • Kızlar Devam
    14

Erkekler Ne Diyor 72

• Türkiye'yi bu kadar iyi temsil ettiği için gurur ve onur duyuyoruz 👏

3|4
    0|0
  • Tebrikler Beşiktaş!!!

1|6
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak Beşiktaş'ın şampiyonlar ligini kazanmasını canı gönülden isterim😊

0|5
    0|0
  • Gücüne Güç Katmaya Geldik 🦅

1|4
    0|0
  • KaraKartalım benim ❤❤❤❤

media.tenor.com/.../tenor.gif

0|3
    0|0
  • monacoyduk, içimizde ki fransızlara da kuyduk...

2|3
    0|0
  • Monaco'yan Adam
    cent tosun :)

0|3
    0|0
  • Aferin

0|2
    0|0
  • Bir kez daha Takımımla gurur duydum!
    #SaldırKaraKartal!❤

1|3
    0|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak çok mutluyum aynı zamanda gurur duydum ama önemli olan gruptan çıkıp daha ileriye gidbilmek

1|2
    0|0
  • Ben Galatasaray taraftarıyım ama helal olsun valla Beşiktaş'ta sempatik olan bir takım açıkçası

1|6
    0|0
  • Valla bir Galatasaray'lı olarak gurur duydum. Cenk attıkça tüylerim diken diken oldu. En az yarı final bekliyorum Beşiktaş'tan bunu yapabilir herkese gösterdi gücünü.

0|1
    0|0
  • Kelimelerle ifade edilmez, bu gurur hepimizin tüm Türkiye'nin :)

0|3
    0|0
  • içimizdeki ve dışarı da ki fransızlara Beşiktaşı göstermiş olduk galibiyetimizi çekemeyenlere gülün geçin birisi 10 sene oldu diğeri gittiğinde ne oldu belli değil

1|3
    0|0
  • Beşiktaşıma yakısır kanks

0|1
    0|0
  • Tebrik ederim gönülden

0|3
    0|0
  • Tebrikler

0|2
    0|0
  • Beşiktaşlı değilim ama gurur duyuyorum tabi ki