Beşiktaş, Monaco’yu yenerek Şampiyonlar Liginde grup maçlarında ilk üç maçını da kazanan ilk Türk takımı oldu. Ne düşünüyorsunuz?

Beşiktaş, Fransa deplasmanında üç puanla dönerek Türk futbol tarihine geçti! Beşiktaş, Monaco’yu yenerek Şampiyonlar Liginde grup maçalarında ilk üç maçını da kazanan ilk Türk takımı oldu. Ne düşünüyorsunuz?Cenk Tosun’un devleştiği maçta 1-2 galip gelen Beşiktaş grubu lider bitirme yolunda önemlisi bir adım atmış oldu. Bu zafer hakkında ne düşünüyorsunuz?

3|6
3573

En İyi Kız Görüşü

• 3'te 3 yapması bir ilk türk futbolu için. helal olsun valla. umarım daha ilerileri de görürler.

2|8
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün annem dedi, eskiden avrupada Türk takımı oynarken herkes desteklerdi beşiktaşlı fenerbahçeli galatasaraylı ayrımı yapılmazdı. bir de bu çıkmış desteklemeyen var, diye.
    Beşiktaş Fenerbahçe Galatasaray kim olursa olsun desteklemek gerek arkadaşlar. Ligin kalitesi böyle artar, ismin böyle duyulur. Ülkede futbola verilen değer böyle artar.
    Gerek sitede gerekse gerçek hayatta çok görüyorum başarımızı küçümsemeye çalışanları. "Şu takım şöyle kötüydü aslında, bu takım böyle kötüydü beşiktaş şanslıydı" vs. Neyin derdindesiniz kardeşim? Eyvallah zamanında daha güzel başarılar elde etmiş olabilirsiniz/OLABİLİRİZ (Çünkü bu tüm ülkenin başarısıdır), ama bu diğer başarıları küçümseme hakkını size vermez. Azıcık gözünüzü açın ve destek olun. Başarı elde ettikçe daha fazla takım sokabiliriz Avrupaya. Oradan Vardar ya da adını bile yazamadığım takımlara elenip sonra gelip porto leipzig gibi takımları küçümsemek çok kolay. Bunun yerine sahada yüreğinizle mücadele verseydiniz keşke. Geçmişteki başarılarınızla gurur duyun, duyalım. Ama asıl olay bir şeyler yapabilmekte. Gerçek olan zaman sadece şu andır. Ve hedef ise gelecektir.
    O yüzden tarih yazmak değil bu bilmem ne falan demeyin bence. Başarıyı kutlayın ve geçin.

3|7
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 34

• Beşiktaş diye yazılıp beşiktAŞK❤️ diye okunur because we are the best ❤️❤️❤️❤️

2|5
    0|0
  • Çok mutluyuz. Beşiktaşim destan yazdı. Tosun Paşa helal sana :))

3|12
    0|0
  • #GururLan #Beşiktaş
    Boşuna mı Beşiktaşlıyız beeee ❤❤❤

1|4
    0|0
  • Helâl olsun bizi gururlandıran Efendi takım 👌🏼
    inşâ'ALLAH başarıları böyle devam eder de ülkemizi sevince boğar 🙏🏼

1|2
    0|0
  • Gurur duyduk

0|3
    0|0
  • Gurur duyuyoruz her zaman ❤❤
    Boşuna #beşiktaşk lı değiliz.
    #karakartalım 🏁🏁

0|3
    0|0
  • Tebrik ederiz..

2|8
    0|1
  • Helal olsun diyoruz

2|4
    0|0
  • gurur duyuyorum :) iyiki beşiktaşlıyım :)

2|7
    0|3
  • La Victoria Sara Nostra ❤❤❤

1|6
    0|0
  • Türkiyeyi temsil ediyor resmen helal olsun..

2|5
    0|0
  • helal olsun Besiktas'a

1|5
    0|0
  • Tebrikler kartallarımıza

0|4
    0|0
  • Tebrikler 👏

1|3
    0|0
  • Helal olsun 👏

1|3
    0|0
  • 🦅🦅🦅 gücünü gösterdi yine ❤🏁

0|4
    0|0
  • Gururluyuz, mutluyuz✌

1|3
    0|0
  • Beşiktaş candır gerisi yalandır!

0|4
    0|0
  • Başarı basaridir tebrik etmek lazım..

0|4
    0|0
  • aferım

0|3
    0|0
  • Kızlar Devam
    14

Erkekler Ne Diyor 72

• Bir Galatasaraylı olarak Beşiktaş'ın şampiyonlar ligini kazanmasını canı gönülden isterim😊

0|5
    0|0
  • Türkiye'yi bu kadar iyi temsil ettiği için gurur ve onur duyuyoruz 👏

3|4
    0|0
  • iki senedir nasıl oluyorda uefa avrupa ligi ayarında bir grupta oynuyor beşiktaş anlamadım. Monaco bitmiş seyircisi bile yok, ben şampiyonlar ligi oyanan maçlarda ilk defa seyircisi çok az olan bir takım gördüm. Beşiktaş şanslı çünkü takımlar çok kolay. Birde diğer guruplara bakın.

0|2
    1|7
    • ama yinede tebrikler.

• Vardarla ostersunds kuvetli dogrusun leipzig almanya sampiyonu porto portekiz sanpiyonu ve monaco fransa sampiyonu bunlar kolay takimlar

• @Bjk1998 psg fransanın değil dünyanın iyi takımlar arasına girecek o düşse fransadan ne olurdu acaba, monaco en iyi adamlarını sattı, leipzig daha yeni ilk galibiyetlerini almışlar şampiyonlar liginde, porto desen felaket. Fb gs boşverin onlar avrupa ligi ama ben nasıl oluyorda şampiyonlar liginde iki senedir bjk ye barcelona, real madrid, psg, juventus, mcty, united, dortmund, m. united, bayern munih düşmezde bunlar düşer.

• İşte Beşiktaş’ım benim 💪🏻💪🏻 Zafer budur, galibiyet budur 3 te 3 yaptık emin adımlarla ilerliyoruz bu Monaco yu kendi evimizde de çok rahat geçeceğimizi düşünüyorum ve inanıyorum. Umarım namağlup gruptan çıkarız

1|2
    0|0
  • içimizdeki ve dışarı da ki fransızlara Beşiktaşı göstermiş olduk galibiyetimizi çekemeyenlere gülün geçin birisi 10 sene oldu diğeri gittiğinde ne oldu belli değil

1|3
    0|0
  • Ben Galatasaray taraftarıyım ama helal olsun valla Beşiktaş'ta sempatik olan bir takım açıkçası

1|6
    0|0
  • Bir kez daha Takımımla gurur duydum!
    #SaldırKaraKartal!❤

1|3
    0|0
  • KaraKartalım benim ❤❤❤❤

media.tenor.com/.../tenor.gif

0|3
    0|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak çok mutluyum aynı zamanda gurur duydum ama önemli olan gruptan çıkıp daha ileriye gidbilmek

1|2
    0|0
  • Valla bir Galatasaray'lı olarak gurur duydum. Cenk attıkça tüylerim diken diken oldu. En az yarı final bekliyorum Beşiktaş'tan bunu yapabilir herkese gösterdi gücünü.

0|1
    0|0
  • Kelimelerle ifade edilmez, bu gurur hepimizin tüm Türkiye'nin :)

0|3
    0|0
  • Aga, yara yara giriyoruz Avrupa'nın içlerine doğru Attila'nın ordusu gibi.. Çok pis hasar bırakacağız sanırsam. :)

1|1
    0|0
  • bu herif sezon sonu 25 ilyon gidecek net söylüyorum

0|3
    0|0
  • gruptaki takımları sırayla yağa yatırıyorlar, helal olsun kartallara

1|2
    0|0
  • Helal olsun Kara Kartallarıma. Çok güzel ilerliyoruz. Gözü olanın gözü çıksın :)

0|1
    0|0
  • UEFA ayarında grupta kazanılan maç i abartmayin bu kadar

0|0
    2|0
    • Monaco geçen sene PSG’nin olduğu ligde şampiyon oldu. Porto Avrupa’da çok başarılı bir takım her sene bu platformdalar. Liepzig gitti Dormound’u yendi geldi Porto’yu yendi. UEFA takımı diye küçümseniken Monaco, Feneri eledi hocasını kovdurdu. Vs vs vs

• Sindiremiyorsanız tablet kullanmanızı öneririm.

• güzel elbette. keşke yabancı sayısı haddinden fazla olmasa da Türk oyuncuların çokluğuyla TÜrk başarısını konuşsak

0|1
    0|0
  • Hokomla kozondo. Hokomsoz Olmuyor. Diyenlerin ağzına, boğazına soktu...

0|4
    0|0
  • Vallahi beşiktaşı yürekten tebrik ederim. yoluna dolu dizgin devam ediyor. Helal olsun.

1|2
    0|0
  • tosun paşa yine sahnede Helal olsun gururla Türkiyeyiz...

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    52
Yükleniyor...