Fikret Orman Cenk Tosun'u kaç paraya satar?

Başta premier lig olmak üzere pek çok takımın takip ettiği Cenk Tosun'u , oyuncuları yüksek bonservis bedelleriyle satması ile tanınan Fikret Orman ne kadara satar?

0|1

En İyi Kız Görüşü

• 20 milyon euro verseler satar ama 30 milyon euroya gitse kimse şaşırmaz.

sonuçta ardaya bile 40 milyon verenler oldu.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekci olmak gerekirse 15-20 milyon Euro arası diyorum. Şu form grafiğinde satılmazsa değeri çok düşebilir. İyi bir transfer politikası uygulaması gerekiyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Satılması taraftarı değilim ama Fikret Başkan aldı mı iyi para kokusunu affetmez :)). Birkaç yıl sonrada Cenk bize bedavaya geri döner

0|1
    0|0
  • 30 m €

0|1
    0|0
  • Cenkin gitmesi taraftarı değilim

0|1
    0|0
    • Fikret Orman büyük ihtimalle satar

• Al al devri bitti sat sat devri başladı ( Fikret Orman )

• Ben ne desem boş Fikret Başkan en iyisini bilir

Erkekler Ne Diyor 12

• Satılmamalı. Ve besiktasin yapacağı en önemli şey Atibaya bir alternatif bulmak. 34 yaşında iyi oynuyor eyvallah ona lafım yok ama 50 yaşına kadar oynamayacak bu adam yakında bırakır. Ve o olmayınca pas yapamıyoruz bu da bir gerçek. Cenk gider başka santrafor gelir elbet ama pas yüzdesi yüksek bir ortasaha şart.
    En az 20 milyon diyorum ben Cenk için.

0|1
    0|0
    • Büyük ihtimalle satıcak piyasa yükseldi fiko şu an bir rakam belirlemiştir kafasında

• Fikret başkan parayı gördü mü satıyor hemen. Ama ekonomi olarak da yaş önemli bence. Cenk 26 yaşında. Ve geliştiriyor kendini.
      Mesela herkes çok sevinse de ben marcelonun gonderilip pepe'nin alınmasını doğru bulmadım. Marcelo gençti. Pepe ise kariyerinin son yıllarını yaşıyor.
      Neyse bakalım hayırlısı. Talisca nın bonservisini ödesek bari.

• En az 50 milyon euro

0|1
    0|0
  • en fazla 10 milyon..
    Burak yılmaz da şampiyonlar liginde 6 maçta 8 gol atmıştı 8 milyona zor sattık..

0|2
    0|2
  • Bence satmasın ya. Giden formdan düşüyor

0|1
    0|0
  • Türk futbolcusu en fazla 10 milyon eder.. piyasası bu.. cenk daha yeni form tuttu istikrarı yok..

0|1
    0|0
  • O zaman düşünür

0|1
    0|0
  • 20 'nin eder o var

0|1
    0|0
  • 20 ye okutur devre arası

0|1
    0|0
  • 20-30 arasına ben bile satarım ama 19 a istemem şahsen