Yabancı hakemlerin Türk düşmanlığı neden?

Böylesine önemli macta Beşiktaşın net golüne ofsayt deyip iptal etti.
Yabancı hakemlerin Türk düşmanlığı neden?

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• Her zaman dedik ve diyoruz Beşiktaş olarak sadece rakiplerle değil hakemlerle de savaş veriyoruz

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Haçlı zihniyeti

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Maça pek bakamadım acil işim çıktı ama bu pozisyonu gördüm. Ülke puanı geldi buna seviniyorum.
    Pozisyona gelecek olursak öncelikle kamera açısına göre değişir bu açıdan konuşursak evet ofsayt var ama diğer açılardan bakarsak belki ofsayt olmayabilir. Diğer açılardan da görüp değerlendirmek en doğrusudur.
    Pozisyona gelirsek öncelikle Cenk kendi takım arkadaşı daha ofsayt pozisyonunda değilkenadamın önü de boştu üstelik zamanında pası atsa adam altı pastan golü atacaktı lakin Cenk kendi gitmeyi denedi. sonra zorda kalınca yapmak istedi ama iş işten geçti. Bu açıya göre evet ofsayt var lakin diğer açılardan görürsek net karar alabiliriz ofsayt mı değil mi diye. Bu pozisyon rakip takımda da olsa oyuncu ismi hariç hepsi anısını yazardım ofsayt konusu hakkında.

0|0
    0|0
    • Cenk pası atarken babel toptan geride
      Monacolu oyuncu orta sahada bile olsa ofsayt olmaz geriye atılan top. Butub spor programlarında temiz gil denildi

• 1. si Cenk orada pas atmıyor şut atıyor. Pas atacak olsa top kaleye değil Babel'e giderdi. Kalecidaen gidiyor Babel'e. Neyse onu geçtim dediğim gibi kamera açılarıdnan görmemiz lazım ben maçta tek kamera açısından gördüm ama her pozisyon 1 kamera açısıan göre değerlendirilemez. Spor programlarında adamlar yavaş çekim eher açıdan görme şansları var öyle imkanım olsa bakarak bende söylerim önemli olan bunu maç esnasında görebilmek. Maçta ki kamera açısına göre ofsayt ama kamera açısı yanıltıcı olabileceğinden ötürü tüm açılardan görmek en doğru karar demektir.
      Bide şunu belirteyim ben uefa turnuvalarında ki tüm Türk takımlarını desteklerim. Bizim süper lig ayrı orada kötülersin filan ama uefada bu olmaz oraya ülkeyi temsilen çıkılıyor.
      Neyse onu geçtik ülkemizde ki spor kanallarının hiç birinde hayır yok. Sen hiç yabancı spor programlarında cacık filan yapan bir spor programı gördün mü :D?

• alınmaca yok ama ofsayf gibi geldi bana bu görüntü, hangi futbolcu 6 pas çizgisine daya yakın bir kez daha bak, sanki bjkli oyluncu daha yakın gibi...

0|0
    0|1
    • Ofsayt kurallarını bilmiyorsun herhalde. Top pastan önce golü atan oyuncudan daha önce. Pas geriye doğru olunca ofsayt mı olur şaka mısın

• Tecrubesi olana vardar maçı öncesi eleriz diyordun da noldiii len 😁

Yükleniyor... ;