Galatasaylı ve Fenerbahçeli olarak Beşiktaş'ın Avrupa Şampiyonlar Ligi için destek veriyoruz, sizde destek verecek misiniz?

Galatasaylı ve Fenerbahçeli olarak Beşiktaş'ın Avrupa Şampiyonlar Ligi için destek veriyoruz, sizde destek verecek misiniz?
Galatasaylı ve Fenerbahçeli olarak Beşiktaş'ın Avrupa Şampiyonlar Ligi için destek veriyoruz, sizde destek verecek misiniz?Ekip olarak Beşiktaş'a destek vermek için siyah beyaz giyindik, siz de farklı takım olsanızda Beşiktaş'a destek verecek misiniz?

0|0
611

En İyi Kız Görüşü

• destekliyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyenin şampiyonlar ligindeki tek temsilcisi Beşiktaş gruplarda 2 maçta 2 galibiyet alarak daha önce gorulmemis başlangıç yaptı.
    3 attığımız Porto Monacoya 3 attı yani Beşiktaş istedigi oyunu sahaya yansıtırsa yine kazanır çünkü avrupada çok iyi akıllı ve mücadeleci oynuyor takım.
    Gruptaki puan tablosuna bakıldığında deplasmanda alınacak 1 puan da fena olmaz. Çünkü grubun diger maçında Porto ya da Leipizgden biri kopacak sonuca göre.
    Beşiktaş ligdeki gibi yedek ağırlıklı kadroyla çıkmayacak. Adriano Quaresma Babel gibi isimler ilk 11 de olunca işin rengi değişiyor.
    https://i.hizliresim.com/kXGrY9.jpg
    Başarılar Beşiktaş hem içimizdeki hem de dışarıdaki Fransızları üzmek güzel olacak. 🏳🏴🔴⚪

0|1
    0|0
    • Akşam sizin maglubiyetinizi izlemek keyifli olacak saten ligde orta sıra mücadelesi verecek duruma düştünüz 3 maçta 1 puan nedir la😂😂😂

• Yunus zevk verdi mi maç nasildi 😂

• @ÇokSevmiştimOysaKi dokunma yunusa klavye elinde kaldı hevesi kursağında kaldı ağlıyor sessizce 😁😁😁

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Veriri,

0|0
    0|0
  • desteklerim

0|0
    0|0
  • Bir fenerbahceli olarak hmm veriyorum.

0|0
    0|0
  • bir beşiktaşklı olarak tabiki. peynirli makarna yiyerek ona destek olacağım

0|0
    0|0
  • Tabikisi de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Adamın dibisiniz yav :D :D
    Siyahlar beyazlar çok yakışmış

0|1
    0|0
  • Evet destekliyorum!

0|1
    0|2
  • Adamsınız. diğerleri tinerci demeye devam etsin

0|0
    0|0
  • Fenerbahce braga ya elendiginden quaresma nin yaptiklarini daha jnutmadik... Gs olsaydi desteklerdim... BJK a antipati duyuyorum

0|0
    0|3
  • Desteklemiyorum knk 😂

0|1
    0|2
  • Destek verioruz

0|0
    0|0
  • Beter olsunlar bizi desteklemiyeni biz hiç desteklemeyiz... GS li olupda destekleyen de yüz karalarıdır bizim Real Madrid maçlarında Real forması giyip bayrak dalgalandıran taraftar topluluğudur bunlar 👿👿

0|0
    0|4
  • Göztepeli olarak evet

0|0
    0|0
  • Banane lan ben barcelona desekcisiyim BER ZAMAN BARCELONA GS ILE FB ILE OYNASA BILE BARCELONA YASASIN MESSI

0|0
    0|2
  • Evet ülke kazansın bu gece

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;