Galatasaray, bu hafta güçsüz rakibi fenerbahçe'yi çok üzer mi💛❤️?

Gomis, çok çıldırmış, haber aldım şu an fenere özel hazırlanıyormuş 😂😂 geçmiş olsun 😁

0|0
112

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam derbi maçın havası başkadır. Fenerbahçe şu an itibari ile o kadar kötü değil sahada. Galatasaray güzel futbol oynuyor ama derbi maçlarda form ne olursa olsun sonuç asla önceden belli olmaz. Ben Galatasaray'ın maçı kazanacağını düşünüyorum. Klasik bir derbi izleyeceğiz gergin, bol faullü ve sert. Top oyunda ne kadar kalırsa o kadar keyif alınır. İyi olan ve hak eden kazanır inşallah. Hakem, pozisyon vs değilde güzel goller paslar konuşuruz inşallah maç sonu.

0|1
    0|1
    • Mantıklı ve başarılı yorum, fakat hak eden değil, cimbom kazansın. Tarafız, çünkü Galatasaraylıyız..

• Taktiklerin arkasına sığınıp, zevksiz, temposuz oynanan bir maç izlemeyelim de. Ankaragüçlüyüm, TFF 1. Lig ve Süper lig'i takip ediyorum bazen 1. Lig daha kaliteli ve tempolu geliyor. Avrupa'nın 5 büyük ligi içerisinde yer almak istiyorsak bunu ne yabancı kuralı çözer, ne yıldız futbolcular ne de yayın gelirleri. Sahadaki futbolu düzeltmemiz lazım. Konu başka yerlere gelmesin neyse :D Hak eden kimse Galatasaray ise o kazansın o zaman hocam :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 11

Yükleniyor... ;