Türk sporunun kanayan yarası: Holiganizm! Galatasaray'lı taraftara yapılan saldırı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dün gece haberi okuduğumda sadece üzülmüştüm. Oğlum uyuduğu için videoyu izleyemedim. Biraz önce yine karşıma çıktı. Çocuğun o haline gerçekten çok üzüldüm. Resmen yalvarıyor 😞 Karşılığında ise küfür ve darp. Sebebi ne? Galatasaray'lı olması... 3 4 kişi bir araya gelince adam olduk zannediyorlar. Bunları hem spordan hem insanlıktan men etmek lazım.

1|1
750

En İyi Erkek Görüşü

• Konya taraftarı super kupa maçında bizede yaptı bire bir canlı sahibiyim ama güçleri yetmedi ve mac sonunda sahaya girip hareketler yaptılar polis onları sahadan çıkartmak yerine bizjm önümüze güvenlik koridoru yaptılar artı biber gazını onlara değil bize sıktılar ben bunu suna yoruyorum ülkemizi futbolla karıştırmaya çalışıyorlar ve konya spor başkanı taraftarlarını biletsiz gişelerden sokarken görüntüleri var ve hiç bir taraftar aranmadan giriyor arkasından feto soruşturmasından göz altına alınıyor öğün BEŞIKTAŞ taraftarı sağ duyulu olmasa cok kan akardı taraftar sahaya kelebek bıçakla girip q7 üzerine gidiyor ve bunlara ramen fedarasyon sadece 5 maç veriyor karar sizde

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende izledim gozlerim doldu en agir sekilde hakettikleri ceza verilmeli nedir bu ya o çocuğa bir genc kac tane adam birden insanlik dışı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 49

• Hani "herşeye karşı" reklamları, erkek adamcılık, yaparcılıklar, amigo guruplarındaki o abilerin getirdiği bedava biletçilik
    Okuldaki belalı çocuğun saygı görmesi. İnsanların tekbaşına birşey değilken, kalabalık içinde devleşen bir düşmana dönüşmesi, bitmez bu saydıklarım.

0|0
    0|1
  • Konya bir comarland oldugu icin oluyor bunlar.

Bu zikiklere bir de milli maclari falan veriyorlardi bir ara surekli.

0|0
    0|0
  • Ortada sadece bir takımı tuttuğu için dövülen birisi yok. Bunu kendine hak olarak gören 3-4 tane insalıktan nasibini almamış yaratık var. Çok büyük cezalandırılmaları gerekir. Caydırıcı ceza olmazsa bunları görmeye devam ederiz. Ama hepimiz biliyoruz ki ifadeleri alınıp serbest bırakılacaklar. Parkta hamile kadını dövenler ceza aldı mı? Barbaros şansal'ı linç ettiler ama adam köküne kadar haklıydı. Bokumuzda boğuluyoruz haberimiz yok!!

0|0
    0|0
  • Tribünleri karşı karşıya getirerek yeni bir KAOS planı.
    Çünkü fanatik taraftarlık sadece Futbolda var.
    Uğrunda adam dövülyor , sahalarda öldürülüyor. . .
    Böyle olayları firsattan istifade ederek kullanan şer odakları var.

0|0
    0|0
  • Benimde 2yıl Önce istanbuldaki maçta maçta kafama tas geldi neden konusulmuyo bunlar birtek konya taraftarımı holigan bitek bizmi yobaziz olmasını istemem boyle şeylerin ama bencilik değil olay bize yapılanlar ya da herhangi bir takim taraftarına bunlar neden konusulmuyo neden hep anadolu takımları holigan olarak goruluyo ve sözde 3 büyükler elit kategorisinde ilk önce benim gibi kafasına taş gelmiş arkadaşların hesabını versinler sonra bunları konusun ayrıcada tribün lideri o arkadaşın ziyaretine gitmiştir saygılarımla buradan duymasana ALLAH ACİL SİFALAR VERSİN...

0|0
    0|0
  • Normaldir.. Eskiden de vardı bunlar. Şimdinin farkı döverken kayda alıp paylaşmak. Yanlış zamanda yanlış yerde olan dayağı yer. Azıcık akıllı olsun herkes. Stadyum ortamı opera ortamı değildir. Akıllı tedbirli olmak şart.

0|0
    0|0
  • 4 kisi olunca kolay tabi , teke tek olsa süt dökmüş kedi gibi susup otururlar pislikler. O yaktıkları formanın bir ipliği kadar değerleri yok erkeklik taslıyorlar.

0|0
    0|1
  • İşte bunlar gibileri delikanlıyım diye geziyor ortalıkla güçlerin ancak tek başına küçük bir gence yetiyor. Umarım en ağır cezayı alırsan umarım bırakmazlar 😡

0|0
    0|0
  • Bunu yapanlar kendilerini delikanlı mı sanıyor? Kanı beş para etmez kendini adam zanneden kab*rakların bu toplumda yeri yok.. b*k saçıyorlar etrafa

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum bu kardeşimize bu muameleyi yapan şerefsizler derhal yargılanmalı ve bu kardeşimiz de Şükrü Saraçoğlu stadında misafirimiz kabul edilmelidir.

0|1
    0|0
  • cocuk dayak yiyerek ünlü oldu 😂
    şaka maka yazık be cocuga valla yani rezil oldu o kadar millete
    hapis cezaları alırlar umarım bunu yapan iyi çocuklar..

0|0
    0|0
  • trol değilse gasp var videoda, kamu davası bile açılabilir ama işin içinde spor varsa bir şey olmaz, dava bile açılmaz

0|0
    0|0
  • Ülkemizde bu durumlar ilk defa yaşanmıyor ve sonda olmayacak umarım değişir futbolu sadece zevk ve eğlence için izleyeceğimiz zamanlar olur

0|0
    0|0
  • Amaçsız yaşayan insanların, korku salarak bir mevkide olmaya çalışan acizlerin yaptığı şerefsizce bir davranış. Böyle kişileri ağırlaştırılmış ceza ile cezalandırmak gerekir.

0|0
    0|0
  • Fanatik Galatasarayliyım ama bunu bir Galatasaraylı olduğum için söylemiyorum kim olursa olsun yapılan şey serefsizliktir kabullenemez bir durumdur kim bilir kaç günlük harçlığını toplamıştır o maça gidebilmek için ayrıca bunu bir konyaspor taraftarının yapması ayrıca insani üzüyor çünkü konya taraftarı Türkiye de bilinen en efendi taraftarlardandı ama son iki yıldir konya taraftarı çok çirkef

0|0
    0|0
  • Çok büyük yaptırımların gelmesi gerekiyor. Eğer bunları yapanların ifadelerini alıp salarsanız sokaklara aynı tas aynı hamam devam eder.

0|0
    0|0
  • Sadece fener maçına misafir olarak çağırmakla bitmiyor herşey. Bulunsun şikayetçi olunsun illaki kamera bişeyler vardır şerefsizlik ya küfredicem

0|0
    0|0
  • Beyinlerini siktiklerim insanlıktan nasibini alamamış mahluklar...

0|0
    0|0
  • Ayıtır günahtır

0|0
    0|0
  • Bakalım Galatasaray taraftarı ne kadar centilmen haftaya Fenerbahçe maçında göreceğiz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu Konyasporda durdurak bilmiyor maşallah

0|0
    0|0
  • Allahın cezaları

0|0
    0|0
  • Hayrlisi

0|0
    0|0
  • Takımlar bir icraat yapamayınca seyirciyi birbirlerine düşürüyorlar.

0|0
    0|0
  • Allah belalarını versin yazık ya

0|0
    0|0
  • Yazık günah ya

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;