Gerçekte kadın ne ister?

Sigmund freud der ki 35 yıllık araştırma sonucunda İnsan psikolojisi ile ilgili her türlü sorunun cevabını buldum ancak bir sorunun cevabını bulamadım GERÇEKTE KADIN NE İSTER? bu konuda ne düşünüyorsunuz kadınların istekleri bitmez mi?

0|0
60

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Bak arkadaşım, ben kendi duygularımdan yola çıkarak sorunu yanıtlayacağım. Bir kadın kesinlikle şefkat ister. Karşı cinsten ilgi görmek ister, iltifat edilmesini ister. Ve kesinlikle güven ister. Romantik olmanızı da ister çünkü kadın doğası gereği romantiktir. Ereğine bu romantikliğini de hissettirir.

Kadınların istekleri bitmez mi, diye saçma bir soru olamaz. Eğer sen bir kadının isteklerini karşılayamıyorsan tabi ki bitmez. Ama en azından bir çoğunu yerine getiriyorsan kadın mutlu olmaya başlar ve isteklerini azaltır yani.

0|1
    0|0
    • bir kadına her şeyi verdiğin zaman neden bana her şeyi veriyorsun diye itiraz eder.

• Ama kadından kadına fark var. Doyumsuzsa tamam ama hepsi öyle değil. hatırlatırım

• bu durumu sadece kadınlar diyerek sınırlamak yanlıştır asıl insanların istedikleri bitmez kadın erkek hiç fark etmez insanlar böyedirler !

0|1
    0|0
  • insan bu istekleri bitmez

kadını erkeği yok bu işin

0|0
    0|0
  • azıcık karşısındakinin insan olmasını ister başka bişey istemez

0|0
    0|1
  • bu iktisat kanunudur insan doyumsuzdur...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;