Hakaret ettışu anevının kapısına gıtmek ısttıyorum

ya kendımı cok kotu hıssedıyorum o ne zaman ısterse geldı hata yaptı tıpış tıpış geldi ben kıyamadım kabul ettim..ama ben bır hata yaptım gözden çıkardı benı çok uğraştım sevıyorum dedım cok...kafam karışık su bu dedı sen guvenımı kırdın evlenmeyı düşünüyordum senle dedı bugun kavga ettık...benden uzak dur kızım sabrımın sınırını zorluyosun ben en doğru kararı vermişim falan dedı tamam kes deyıncede asıl sen kes lan artık bana bulaşma defol gıt engelliyorum senı dedi bıde aynı sokaktayız lanet olsun askere gıdecek 5 ay sonra defolsun gıtsın artık cok kırdı benı sınırlerım bozuk evı dıbımızdeşu ançıkıp ağzım cıktıgı kadar serefız pıslıksın sen donegın onde gıdenısın demek ıstıyorumm ya nefert de edemiyorum hemen ama ıstıyorum nasıl nefret ederım nasıl unuturum

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• onun hatalarına ragmen sen affedip olgunluk göstermişsen o baya bir çocukmuş demekki çocuklarla uğraşılmaz canm birsüre arama sorma mesaj atma hiç seviosa zaten mesaj atar sewmıosa demekki zerre kadar sevmemiş demektir seni

0|0
    0|0
    • sevmedıgıne emınım ınsan sevdıgı ınsana böyle davranırmı

• hakaretlerini düşündükçe cıldrıcak gıbı oluyorum bulaşma bana dedı ya bulaşma dedı

• Canm o seni bir kalemde silebiliyosa zaten s.. et :/ gurur denen bişey var banada arada hakaret edio sevgilim bende ona ediyorum sonra cwp yazmıorum direk mesaj atıo hemde 1 değil 5-6 tane :) ben asla atmam mesela ben suçlu olsamda

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• sakin ol. ve onun aramasını bekle. aramazsa kendi yolunu çiz.

1|0
    0|0
    • aramazkı bana bu sekılde davrananın aklınaı gelırım hayırrr

• ne zaman bitti?

0|0
    0|0
  • unutmak için baska birini sevmen lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aramazsa aramaz ne yanı bukadar zayıfmısın sen şu yazdıklarının içinde nefret edilecek çok şey var yürü defol gıtlan ne buya boş ver kızım yenı bırını bul mutlu olmaya b akkkkk

0|0
    0|0
    • Ya sesimi bile cikartamadim sinir oldugum tek konu o aramasinida istedigimden degil askere gitmeden sole yolda gorse selm vermeye kalksa falan defol git uzak dur demk icin

• Keşke ciksa bna değer vericek biri karsima

• herkez mutlu olmayı hak edeyo tabıkı sende ama o mutlu olmam için doğru insan deyıl

• Kısa ve net soylym, Unutamazsin.. :(

0|0
    0|0
    • hayır ya unutmalıyım zaten uzun zamandır yuzunu gormemk ıcın planlar yapıyorum onun evının olduğu sokaktan geçöıyorum o askerden gelınce yüksek lısansa başka sehıre gıdecem

Yükleniyor... ;