Önerdiğiniz Whey proteinler var mı?

Yaklaşık 1 ay yurtdışında kaldım ve yemek kültürüne hiç ısınamadım paso fish&chips,baya da hareketli geçirdiğim için zamanımı bir miktar kilo verdim 188 cm ve 78.6 kg boy ve kilo.Spora başladım pazar hariç 3. gün oluyor ama protein ağırlıklı beslenmem lazım yumurta beyazlarını,yağsız süt ürünleri falan kahvaltıda tüketiyorum ama öğrenci olduğum için de öğlen ve akşam yemeklerine o kadar özen gösteremiyorum.

Önerdiğiniz karbonhidratsız Whey proteinler var mı?

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• Gnc öneririm

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• ilk defa duyuyorum boşversene yaa :D yee gitsin işte waffle üstü dondurma ne uğraşıyosun .p

0|1
    0|1
    • göbek istemiyorum ://7

• adonislerimi belirgin şekilde çıkartıp bırakıcam işte :/

• adonis iğrenç bence :S ama kolay gelsin ne diyim :)

• Anlamam nasil olurda turkiyeden yurt disina cikanlarin geneli yemekleri begenmezler ki? :/ Halbuki ne guzel yemekler var ingiltereye ait. Ben olsam hergun paso yerdim :D

0|1
    0|1
    • gayet de rezil ama :/

• Sen yalniz degilsin boyle dusunen demekki damak biseye alisinca farkli yag, salca, pirinc vs bile degisik geliyor. Cunki fransaya gelen kuzeniminde senin gibiydi, evdeki turk yemeginin bile tadi farkli diyoordu demekki urun farkindan. Sahsen ben ne bulsam yerim cin mutfagi ve fas mutfagi haric. Asdfdhsjs

• GNCye sorabilrsin

0|1
    0|0
  • Senin şu öğrencilik de bitmek bilmedi =(

0|1
    0|0
    • Protein tozu yerine eve kadın mı alsam tavuk mavuk yapar :/

• Hem spora gitmene de gerek kalmaz =/ dgfdfgdf

• Aklımı çelmeyin lütfen spora gidicem şartlandım klsdfkjld

Erkekler Ne Diyor 8

• Kardeşim Sana tavsiye ederim bıldırcın yumurtarsını süte kır iç spora kaç gün gidiyosan . wheyin en dogal olanı ise peynir suyudur . illa almak istiyosanda alman markasından şaşma ve gncelerden al orjinalini

0|1
    0|0
    • bıldırcını 2-3 kişi daha söyledi de mide bulandırıcı yav :/

• walla 2.3 aydır prof adamlarla çalısıyorum salonda bıldırcınn yumurtası içiyolar + protein tozu kullanıyolar ben yaglı oldugum için şuan hiç içmiyorum sen al faydasını görün

• bende londrada 4 kilo vermiştim gelmem ile geri almam bir oldu

Optimum gold standart. Bütün dünyada kendini kanıtlamış bir whey ürünü. fiyatı yerli malı hardline'a göre pahalıdır ama pişman olmassın. ben 6 ayda çok yol kat ettim onunla

0|1
    0|0
  • Dostum hangi marka olursa olsun toz proteinler çok sağlıksız kullanma demiyorum ama spora başladıktan 7-8 ay sonra başlaman en doğrusu olur.

Ayrıca toz protein kullanmaya başlayınca bolca sıvı tüket böbreklerini rahatlatır

0|1
    0|0
  • Aha, velet güldürdün.

O protein kafan nasıl üretti bunları?

Uzun da yazmışsın baya haa..

Kapasiteyi arttırmışsın.

Aferin aferin..

0|1
    0|1
  • hareketli olan kısımları izah edebilir misini ?

merak ettim sdfsd

0|2
    0|0
    • Önce ben bir Rusya versiyonunu dinleyim senden :/ djksjdgd

• frikikcim özleden paylaşımı yapılır bunların sdfdsdf

• Üstadım iyidir takılıyoruz şurda burda :D

• Optimum.. Diğerlerinin fiyatlar uçuk..

0|1
    0|0
  • Bodylabda cok güzelleri var.. karisim cok saglam ve kaliteli proteinler

0|1
    0|0
  • ilk 3 ay gerek yok, akşam et yemeği ye yeter sonra konuşuruz yine

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;