Beşiktaş 2 - 0 RB Leipzig! Rakibi karşısında büyük üstünlük kuran Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki gidişatını nasıl buluyorsunuz?

Beşiktaş, karşılaşmayı 2-0 kazanarak 2'de 2 yaptı ve bir üst tura çıkma yolunda büyük bir avantaj sağladı. Beşiktaş, Vodafone Park'ta tarihinin ilk Şampiyonlar Ligi galibiyetini elde etti. Beşiktaş'a galibiyeti getiren golleri, 11. dakikada Ryan Babel ve 43. dakikada Anderson Talisca kaydetti.

0|0
2040

En İyi Kız Görüşü

• Keşke Tosic'de gol atsaydı ya 😄 Porto macerasini unuttururdu en azindan kendisine 😄😄 Çok keyifli bir maçtı doğrusu
    Ben en cok şeye tav oldum ama 😂😂😂😂 Mac oncesi Leipzig kalecisinin bizim forvetler hakkında ki kucumseyici sözlerinden sonra macta 2 gol yemesi 👏👏😂

0|1
    0|0
    • gol girişimi bile yapması unutturdu
      o an hadi bee demediysen :)

• @Radu23 insan sonucta. elbet kotu olmustur 😄

• erkek kızım onlar pat diye moreli bozulmaz vida gelirse yedeğe geçerse canı sıkılır. lütfen lütfen karıştırmiyalim yabancılar Türklerden daha duygusuzlar. Türkler de Aşk işten önce geliyor o kadar :)

En İyi Erkek Görüşü

• Tebrikler Kara Kartal. Sampiyonlar liginde 2 de 2 yapmak büyük iş. Quaresma harikaydı Babelden gol bekliyordum yanıltmadı. Gurur duyuyorum.
    Ali Palabıyık'ın, Fırat Aydunus'un olmadığı bir Lig'de, Bayern Münihe kafan tutan Takıma 45 Dakika'da 2 gol atarız! HEP DIYORUZ:

Süper Lig'de yabancı Hakemler olsun,
    Beşiktaşı kimse yenemez!

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• guzel kardesim takimda pepe var babel var bunlar dunya capinda epey basarili futbolcular fabriyide izlemisligim yok sanirim ama o da bilinen bir topcu yerli olanlarsa tecrubeli cogu sampiyonlar liginde tecrubeli degiller tabi ama kadroya bakarsak galibiyet gayet normal boyle bir takim karsisinda

0|0
    0|0
  • İyi buluyorum güzel 😂😂 ( çok anlarım da futboldan )

0|1
    0|0
  • Maçtaydım müthiş bir atmosfer vardı 😎 yine gururlandık ❤️

0|1
    0|0
  • Emeği çalınmadığı müddetçe kazanacaktır

0|1
    0|1
  • Ben dedim albayım Beşiktaşım alır dedim ❤️

0|2
    0|0
  • Beşiktaşı tutmuyorum ama gurur duyuyorum şu an

1|1
    0|0
  • Maç hakkında tek söyleyeceğim şey... "Tosic sen neymişsin be abi"

0|0
    0|0
  • Aşk be aşk Karakartalim benim. 💚💛

0|1
    0|0
  • @uykusuzvarlık totemiiiiiimmsin 😅😅

0|0
    0|0
  • Benim canım o ya ❤️

0|1
    0|0
  • Bir Bursasporlu olarak beşiktaşin gidişatını iyi buluyorum. #TEXAS

0|1
    0|0
  • Beşiktaşım😍

0|1
    0|0
  • Yeaah zafer bizim😍çok çılgın buluyorum😂

0|0
    0|0
  • Kazandıysa tartışmaya gerek ypk basarılar

0|0
    0|0
  • Süper

0|1
    0|0
  • Besiktask

0|0
    0|0
  • futbola alakam yok desem

0|0
    0|0
  • Yolu acık olsun dıyelım

0|0
    0|0
  • 9 puanla gruptan çıkar her takım. O yüzden son 4 maçından 3 puan aldığında beşiktaş zaten çıkacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• İyi başladık devam da ediyoruz, inşallah sonuda güzel olur

2|1
    0|0
  • 2 maç 6 puan bu gidişat çok iyi demek. Grup lideri çıkacak bence Beşiktaş.

Zaten hedef çeyrek finalse çıkmamız gerek. Grup 2.'lerinden bize göre zayıf bir grup çekersek kura da çeyrek finale çıkmak çok daha kolay bir hale gelir. Tabi futbolcular Türk futbol severler gibi garanti gözüyle bakıp salarsa olmaz. Futbolcular konsantresini, ciddiyetini koruyacaktır zaten.

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar liginde satılmış hakemler yok cok şükür alnımızın akıyla oynadik kazandık..
    Ne kırmızı yedik ne golümüz sayılmadı..

0|0
    0|0
  • Tebrik ediyorum.

0|0
    0|0
  • Maçtaydım muhteşemdi ilk 20 dakika biz bile nefes alamadık boğduk gruptan çıkmak için büyük avantaj yakaladık

0|0
    0|0
  • Ikinci yari baya oyundan düstü takim ama ")

0|0
    0|0
  • Çok güzel başladık, böyle devam edelim.
    Tosic bile gol atacaktı. Tosic atsa çok sevinecektim.
    Sıra Monaco da. Deplasmada Monaco dan avantajlı dönersek tamamdır.

0|0
    0|0
    • yürekli adam ya baktı cenk bugün gol atmicak ben atayım dedi
      negredo bile önüne bıraktı yoksa bir forvet olarak daha iyisini yapardı ama saygı gösterdi tosic e takdir ettim o adamı görünce totti aklıma geliyor nedense

• aynı şekilde olayda biraz daha sempatim arttı keşke güzel birde vursaydi hoş olurdu kallesce top oynamazdi bir daha

• Aynen, keşke harbiden geçirseydi kafayı. Gerçi karttan sonra pis dövecekti araya girdiler :D

• Tebrikler BJK
    Fenerbahçeli olarak sürekli destekledim bu takimi

0|1
    0|0
  • beşiktaşın gidişatını tabii ki de iyi buluyorum. portoyu Portekiz de yenen takımdan ancak korkulur. inşallah seriyi bozmazlar.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş bunu sonuna kadar hak ediyor

0|0
    0|0
  • Fener maçındaki gibi hakemler olmayınca futbol kazanıyor

0|0
    0|0
  • 2. Yarı kötüydük ama önemli olan kazanmaktı. Monacoyu da yenersek bu iş tamam

0|0
    0|0
  • Ee bir zahmet artık grubtan çıkın yani heleki bide böyle bir grupta... adamlar iki senedir şampiyonlar Ligi'nde 1 tane bile elit takimla oynamadilar daha, en iyi oynadıkları takım Napoli... ise bak

0|0
    0|1
  • heryere yazmıştım beşiktaş zayıf rakibine acımaz diye. iddaa'da 3.5 üst oynamıştım yatırdı ossun...

0|0
    0|0
  • Buyuk üstünlük?
    65 70 dakika leip top oynadi

0|0
    0|0
  • Bir KONYASPOR Taraftarı Olarak tebrik ederim Dün Akşam göğsümüzü kabarttiniz

0|0
    0|0
  • Gururumuz

0|0
    0|0
  • Iyi Şu an

0|0
    0|0
  • tebrik ediyoruz

0|0
    0|0
  • sonu güzel olsun