Spor neden birşeye yaramıyor?

kilo almak için yazıldık yok arkadaş 100 gram bile alamadım
ağırlık kaldırıyorum vucudum güçlü gelişip kilo almam lazım ama yok 4 ay oldu gram gelişme yok

kilo aldırıcı ilaç toz falan bilen var mı ne kullanmam gerek yardım edin.

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• ben de kilo almak için gitmiştim 2 sene önce ilk ay 3 kilo aldım sonraki aylar kilo alımı durdu çünkü yemek alışkanlığımı değiştirmemiştim
    istersen toz alabilirsin her ne kadar sağlıklı olduğu kanıtlanmasa da ama asıl önemli olan yemek, kalori ve protein hesabı yapıp günlük yiyeceklerini listele ve o listeye uy, kilo alırsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Toz kullanma sakin kilo almak istiyosan bakliyata yönel ve erkeklerin genelde yaptigi yumurtayi dene hergun 3 yumurta beyazı. Hergun makarna patates lapasi pilav falan

0|0
    0|0
    • off yumurta yı da zar zor yiyorum ki

• yani mesela sabah 3 yumurta yesem öğlen 1 yesem akşam yemeğine de 2 yumurta eklesem sonuç alırmıyım bir ayda

• 1 ayda bilemem de 2 ayda alirsi ama spoora devam edeceksen ye yag yapmasin. Pilav makarna nohut mercimegi bol tuket ogun arttir zorla kendini yemeye heergun 100 gr da tavuketi ye

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Karbonhidrat tozu kullan..

0|0
    0|0
  • Toz ve ilaç ile kas yapmanın veya kilo almanın ne vücuda ne de sana faydası var, herşey doğal olmalı.

0|0
    0|0
  • Sporun %60-70'i mutfakta olur. İyi beslenmelisin.

0|0
    0|0
    • düzensiz beslendiğim için mi acaba ya. saatlerim düzensiz offf bıktım zayıflıktan kendimden nefret ediyorum

• Sık dişini iyi beslen. Umarım başarırsın. Pes etme. Bol şans!

• teşekkür ederim.

• Bulk'a gir günde 10 000 kalori fazlasını almaya çalış. Takviye istiyorsan da illa Optimum Serious Mass bu karbonhidratı öneririm. Supplementler'in sitesin de bulabilirsin.

0|0
    0|0
    • 1 günde 10.000 kalori nasıl alıcam ne yemem gerekiyor mesela. yemek malzeme yetişmez ona hergün. nasıl yapıcam biraz açıklarmısınızx

• Kendin kullan boşver ucuz bir şey değil :D

• evet ama yine içemezsem bilmiyorum. sağol verdiğin bilgiler içinnn :D

• yawrum kim dedi sana spor yap kilo alırsın diye :D protein alman lazım birde hamur işini fazla tüket

0|0
    0|0
    • herkes öyle dedi spor yap iştah açar kilo alırsın bilmem ne. çok fazla yürüyorum zaten salona gelene kadar

• İlaçtan medet umma sana söylüyorum nasıl kilo alacağını ye haddinden fazla ye hemde

• :((((

• tam olarak kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
    • 19 bitti 20 diyelim. 46 kiloyum hiç kilo alamıyorum. yaşıtlarım tombik etli ben küçücük kaldım cocuk gibiyim. bu sebeple asosyalım arkadaş olmak istemiyorum kimseyle kendimi sevemiyorum.

• daha bu yaşta kilo almak için çokta acele etmemelisin. ilerleyen yaşlarda vermek istesen de aldığın kiloları veremiyorsun

• bence kız dediğin 45 kilo olmalı ama genede sen bilirsin

0|0
    0|0
    • boyuma göre kilom az hiç hoş değil

• 2 haftada etki etti bana

0|0
    0|0
    • imkansız değil mi bu ya födkdkdllf

• antidepresanlar aldırıyomuş kilo öyle diyorlar

• Yok ya sacmalama

• Makarna pirinç pilavı beyaz ekmek ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bulursan bana da söyle 5kilo lazım. bana 😁😁

1|0
    0|0
  • Bende kilo almak için spora gidiyorum ama yeme alışkanlığını değiştirmen gerekir. Diyetisyene veya varsa kendi spor hocana sor sana özel program oluştursunlar.

0|0
    0|0
    • bunu bir kaç kişi söylemişti yemek alışkanlıgı ne oluyoo

• Kalori yakman için terlemen gerekmiyor. Uyurken bile yakıyorsun. Ben yinede diyetisyene gitmeni tavsiye ederim.

• ben zaten sporda çok fazla kalori yakmamaya çalışıyorum. bisiklette falan mesela. diyetisyene gitmem gerek bu hafta onu da halledicem. sağolasın

• Yarar sabret

0|0
    0|0
    • ne zaman:(( okula başlıcam böyle zayıf çelimsiz cocuk gibi kaldım

Yükleniyor... ;