Günün hangi saatlerinde spordan daha çok verim alınır?

Sabah erken saatlerde spor çok iyi geliyor, boş mide ile karın kaslarını çalıştırmayı seçiyorum. Henüz yeni kalkmışken 8 dakika karın kası uyarmak harika oluyor.
Karın kaslarım yansın biraz diyorsanız, video yardım edecektir.
Sabah saatlerinde siz hangi egzersizleri yapıyorsunuz?

1|1

En İyi Kız Görüşü

• Sabahın erken saatlerinde olabilir. Tam olarak belli bir saat veremiyorum çünkü spor yapmadığım için en verimli saat hangi saat aralığıdır hiçbir fikrim yok.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah 7:30 kalkip 20 dakika karin 20 dakika cardio tadindan yenmez 👍

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 61

Erkekler Ne Diyor 57

• Sabah 06:00'da kalkıp haftada 3 gün yürüyüş yapiyorum 3 gün de ağırlık çalışıyorum kas kitlesini korumak için. Haftada 1 gün de dinleniyorum.

Kardiyo için en güzel saat sabah aç karnına yapılan bence. Ayrıca sabah uyandığımızda kanda gezinen yağları yakıyoruz ve gün boyu daha enerjik oluyoruz. Aslına bakarsan hareket olsun da hangi saatte olursa olsun. Ben günde 10 km yürümezsem eksik hissediyorum

1|0
    0|0
  • sabah kardiyo

0|1
    0|0
  • Sabah sporu

0|2
    0|0
  • 5-8 arası

0|1
    0|0
  • Sabah saatleri çok daha etkilidir
    Benim antrenman saatim 12-14 arası

0|1
    0|0
  • ağırlık çalıştığım için sabah kahvaltısı ile beraber 2-3 öğün sonrasında spor salonuna gitmek lazım tabii
    ama ben erken uyanamıyorum pek sabah kahvaltısını yapıp 2 -3 saat sonra salonda oluyorum günde 3-4 öğün besleniyorum

0|0
    0|0
  • Gece 12 den sonra iki duş arasında atılan 31 adım

0|0
    0|0
  • Sabah saatlerinde hormonlar tavan yapmış ve vücut dinlenmisken yapılan spor en güzeledir.

0|0
    0|0
  • bence sabah

0|0
    0|0
  • yürümeyi severim ama benim spor anlayışım bizzat o spor dalını oynamaktan geçer. örneğin futbol ve basketbol oynamak gibi.

0|0
    0|0
  • ben sabah spor yapıyorum ama güne yorgun başlamama mı neden oluyor bilmiyorum. Yine de kendimi iyi hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Yapılan araştırmalara göre en verimli saatler öğle saatleridir. Yani 11 ile 1 arasıdır.

0|0
    0|0
  • Akşam 8 den sonrasi iyi gidiyor spor. O saate kadar vucuda kalori yüklemiş oluyorum böylece antrenmanda enerjim oluyor.

0|0
    0|0
  • Akşam üstü

0|0
    0|0
  • Sabah diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • her saatinde

0|0
    0|0
  • Akşam saatleri

0|0
    0|0
  • Yürüyüş yapıyorum

0|0
    0|0
  • Hersabah Yarım Saat Her aksam Yarım Saat Yaparım sporumu Evde Dah aDogrusu Bahcede Aıck Havada Mis Gıbı Yapıyorum Sporumu Olmayan Kaslarım Bıle Var Hemd Gayet Orantılı Sekılde Kas Bazıları Gıbı Patatese Benzetmeıdm kendımı :D

0|0
    0|0
  • Valla onu net bilmiyom ama ben gece yatmadan önce çalışıyorum...30..40 dk iyi oluyo hemen yatıyon sonra... proteinler gerekli yere acilen gitmiş oluyo...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37
Yükleniyor... ;