Yılmaz Vural'ın bu sözü hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yılmaz Vural'ın bu sözü hakkında ne düşünüyorsunuz?Yılmaz Vural:"Trabzon'u ve Trabzonspor'u çok seviyorum. Takımı bana versinler, şehri ayağa kaldırayım."
#Trabzonspor
#YılmazVural

1|1

En İyi Erkek Görüşü

• şu adama bir şans versinler yapmazsa adam değil ne milli takım da ne de başka takımlar da kimse teklif yapmıyor ama gerçekten yazık bu ülkeye hem yabancı kuralı getirirler güya başbakanın eşi bile türk futbolu izleyemiyormus idiot ama takımların genelinde yabacı t. d var adalete bak bu adamı harcadılar yazık türk futboluna

1|0
    0|0
    • Göztepe'yi bile şampiyon yapmıştı. Basarilari ortada da umarım hak ettiği yere gelir

• ilk eig alışım senden :) iyi akşamlar :)

• İyi akşamlar..😊😊😊

En İyi Kız Görüşü

• Geçen senede bizim için aynısını diyodu😅Sadece açıksözlü biri olmasını beğeniyorum teknik adamlığını pek beğenmiyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Para adami ugandali bile yapar 😂Ama Versinler ya su adama bu guzelim kadroyu belki biraz daha iyi kullanir.😂

1|0
    0|0
  • Trabzonspor dendiğinde aklıma ilk gelen isimler arasında Yılmaz hoca.
    Yılmaz Vural, Hami, Şota, Arçil geliyor aklıma.
    Versinler.

1|0
    0|0
  • Demiş mi geröekten adamın yaşı ilerliyor normal en son GDye dedi bşr tğrlü teknşk dşrektörlük yaptırmıyor 3 bğyğk halbuki advocattan daha iyi yaparfı

1|0
    0|0
  • alex ferguson 26 sene aynı takımı çalıştırdı. yılmaz vural da neredeyse 26 yıl da 26 farklı takım çalıştırdı. trabzonsporu daha önce çalıştırmıştı. bir üç büyük kulüp ve milli takım nasip olmadı yılmaz hocaya.

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe'ye de böyle teklif getirmişti. Belki iyi bir teknik direktör olabilir ama böyle kendini başkasına ''kakalaması'' hoş değil.

1|0
    0|0
  • Bence en az diğer şans verilenler kadar başarılı olur. Enerjisi ve teknik bilgisi kimseden aşağıda degil, hatta daha fazla.

1|0
    0|0
  • Verdiler bir kere takım çöktü anasını belledi

1|0
    0|0
  • En fazla 4 ncu olur

1|0
    0|0
  • Yalaka.

1|0
    0|0
  • doğru der

1|0
    0|0
  • klasik yılmaz hoca replikleri..

1|0
    0|0
  • Bence şansı hakediyor

1|0
    0|0
  • İyide Ersun Yanal mısır püskülü mü? Çok ayıp...

1|0
    0|0
  • Yılmaz hocammmm :)
    Yapabilir

1|0
    0|0
  • Haklı :D

1|0
    0|0
  • canberk canberk geriye dönme... :D

1|0
    0|0
  • Yılmaz Vural Trabzon sporun simgesi haline gelmiştir, takım motivasyonu için önemli birisi

1|0
    0|0
  • Bu adamin hakkini yiyorlar bence şans verilmeli

1|0
    0|0
  • aman hocam tatil sana yarıyor devam et :D

1|0
    0|0
  • Yılmaz vural kendininkini kaldırsın önce trabzonda topcu dövemez orası büyük klup

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...