Sizce Ahmet Çakar bu sözünde haklı mı? Bu konuda düşünceleriniz nelerdir?

Ahmet Çakar:"Galatasaray 6 haftada hep vasat takımlarla karşılaştı. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Başakşehir gibi takımlara karşı göreceğim."
#AhmetÇakar
#Galatasaray

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru fenerbahçe beşiktaş başakşehir ve trabzon maçlarıda geride kaldı fikstür açısından sadece galatasaray görünüyor zor olarak bakalım ne olacak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Ahmet çakar sıyırıyor :D ligin yarısı bitti hala vasat takım diyor :D Bursaspor deplasmanı 30 bin kişi önünde gayet zordu. 2015 yılında Galatasaray fb 4. yıldız için yarışırkende fb şampiyon olacak şimdiden görüyorum diyordu ama gs şampiyon oldu :D
    68.media.tumblr.com/.../...featAT1rr3of6o1_500.gif

1|0
    0|1
  • Vasatmi?
    Kasımpaşa, Bursa, Antalya mesela.. marjinal olayım derken sacmalayan adam.. hoş etek giyerim dediydi.. o sözünü bile yiyen insancık! Kral kimse o gelsin!
    Beşiktaş deplasmanda portoyü yenerken fener vardara eleniyordu.. çünkü hakem adamdı! Adına şarkılar bestelenen hakem parçası bu unutmayın😉

1|0
    0|0
  • Heee o herifin her söylediğinin aksi oluyor ne hikmetse... Laf olsun torba dolsun.

1|0
    0|0
  • Galatasaray yeni kurulan bir takım ve bu futbolcular uyum içinde değiller belkide şimdi Galatasaray'ın rakipleri zayıf olsa da takım ileride daha oturacak. Eski futbolcular bu oyuna alışacak alışamayanlara güle güle denecek Büyük takımlar çok mu iyi oynuyor da Galatasaray'ı zorlayacaklar. Yeni takım 5 galibiyet 1 beraberlik almış en çok atmış en az yemiş daha ne yapsınlar.

1|0
    0|0
  • İyi bir yorumcu değil iyi bir showmen olur ondan

1|0
    0|1
    • Çok haklısın arkadaşım

• Rasim Ozan'da öyle.

• Hepsi iicn diyorum sinan engin biraz konusmaya calisiyor ama adam kayboluyor aralarinda ayrica donen muhabbetler hep bealti

• Ligde kolay maç yok. Antalya ve Bursa deplasmanları kolay değildir.

1|0
    0|1
  • doğru söylüyor ahmet hoca..
    tek sıkıntı, Galatasarayın oynadığı top karşısında ismi geçen takımlar da vasat bir görüntü sergileyecek..
    Derbi diyoruz, Fb bjk maçında futboldan bahsedebiliyor muyuz?
    Ama dün akşam Gs Bursa maçında bildiğin futbol oynandı..

1|0
    0|1
  • Haha ha hass... tir diyceksin...
    Antalya ve bursa deplasmanı vasat mi?
    Antalya deplasmaninda milli mac arasi dönüş olmasa o macta da puan kaybi olmayacaktı. Galatasarayin genel sorunu milli mac sonrasi puan kaybi pluyor hep.
    Ayrica kayserispor besiktasla ayni puanda tek maglubiyeti galatasaray...

Konusacak birsey bulamayip konusyorlar..

1|0
    0|0
  • Doğru demiş onlara bir de Trabzonsporu eklemek lazım

1|0
    0|0
  • tamamen değil ama kısmen haklılık payı var çakarın. oynadığı takımlar biraz öyleydi. osmanlıspor ve sivasspor gibi.

1|0
    0|0
  • Yani bir nebze haklılık payı var ama galatasaray da iyi futbol oynuyor hakkını yemeyelim galatasaray fenerbahçe derbisi her zaman farklı olmuştur iki takım da en vasat zamanlarında rakibini şoka uğratmışlıkları var 🙄

1|0
    0|0
  • Trabzonla da maçı var

1|0
    0|0
  • Bursa spor ilk ciddi sınavıydı. Tudor, kimsenin yapmayı düşünemeyeceği bir abluka modeli uyguladı. Kadrosu müsait. Sıkıntı acba GS futbolcular buna dayanabilecekler mi?

1|0
    0|0
    • Bu önemli kardeş. Bu şampiyonluğu belirleyecek. Tudor çok büyük oynuyor. Bu sene gs da başarılı olursa tahminim milanın başına geçer.

• Haklı değil.

1|0
    0|0
  • Haklı

1|0
    0|0
  • Ahmet çakarı cidden ciddiye mi alıyorsunuz valla ben komşumun maymunu var onu daha çok ciddiye alıyorum 😂😂

1|0
    0|0
  • biraz doğru ama gomis olduğu sürece gs zor kaybeder
    (fenerbahçeliyim)

1|0
    0|0
  • Kısmen

1|0
    0|0
  • Şampiyonluğun en gücü adayı GS şu anda diğer rakipleri bjk ve başarın avrupada mücadele etmesi GS nin işini kolaylaştırıyor. Fb ile evinde oynayacağı maç kilit olabilir. Ligde oynadığı maçlar diğer rakiplerine oranla gerçekten birazda kolay ama bu onları yenemeyeceği anlamına gelmiyor. Bekleyip göreceğiz

1|0
    0|0
  • O kimdi?

1|0
    0|0
    • Eski hakemlerden biri. Ayrıca Beyaz Futbol programında spor yorumculuğu yapıyor

• O kim derken, ciddiye almiyorum demek istemistim. Canin sagolsun.

• Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 4

• Yani çok baba takımlarla oynamadık. Haliyle şimdiden ahkam kesmeyelim. Zorlayıcı takımlarla karşılaşıp potansiyelimizi öğrenelim

1|0
    0|0
  • Haklı

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Çok biliyo o -,-

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;