Fenerbahçe'nin derbi sonrası satışa çıkardığı tişört hakkında ne düşünüyosunuz?

Ben fanatizmin bu derece zirvede yaşandığı ülkede satışa sunulan bu tişörtte bol bol olay, kavga ve hattâ kan görüyorum. O kartal ne? Eğer oğlum yanımda değilken birinin üstünde bunu göreyim olay çıkar. Siz ne yaparsınız renktaşlar?
Fenerbahçe'nin derbi sonrası satışa çıkardığı tişört  hakkında ne düşünüyosunuz?

0|0
726

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• Fenerbahçe haketmedi bu galibiyeti. Endüstriyel futbol sayesinde aldı maçı. tişörtte bastırırlar , başka şeylerde amaç para. Aziz yıldıvım varken efendilikten bahsedilmesin.

0|0
    0|0
  • Keşke bu tepkiyi Türk bayrağını çorapla, ayağa layık görenlerede gösterseydin.

0|0
    0|0
  • Yarın alıcam.

0|0
    0|0
  • Hakemle maç kazanmaktan bıkmadılar. Bizimkiler de Ali Palabıyık, Fırat Aydınuslu bir tane tişört hazırlayıp efendin bunlar yazmalılar

0|0
    0|0
  • Besiktas'in Palabiyikli bir t-shirt ile cevap vermesi sart oldu. Bu onlari susturur. Bir de Mahmut Uslu'ya gozluk ile Kazakistan maceralarindan vazgecmesi icin biraz Besiktas ahlaki bagislamak gerek. :)

0|0
    0|0
  • IQ su ayakkabı numarasına denk insanların icraatları işte.

0|0
    0|1
  • Gereksiz ve ergence yaklaşımlar bunlar.. Ama Beşiktaş ta bunları sıkça yapan bir camia.

0|0
    0|0
  • Siz vuracanız bizim elimiz armut toplıcak ha sonu mezar da biter sıkıntı yok sen ölüsen anan ağlar ben ölürsem gömerler giderşm olan sana olur

0|0
    0|0
  • dün oynanan maça bu sekilde karsılık veren öeven fener yarın kendine hakem katliamı olunca ates püskürmesinde onada böyle ürünler yaptırsın

0|0
    0|0
  • Gereksiz ve yersiz. Ama bunun sebebi maç sonrası yapılan açıklamalardan geliyor bence.

0|1
    0|0
  • Ergence

0|0
    0|0
  • Efendi mi? Dün maç öncesi BJK taraftarını göğsünden vurdunuz silah ile. Ne efendiliği..

0|0
    0|0
  • Hezimeti böyle ödüllendiriyoruz

0|1
    0|0
  • Onu birisinin üstünde görsen hiçbir şey yapamazsın kendini kandırma.

0|0
    0|2
  • Bu adamlara bunu yasattgimiza Üzgünüm

0|0
    0|0
  • herkes ne isterse onu giyer sizin kimsenin giyimine kuşamına karışmaya hakkınız yok

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim bence de abartmışlar ama benzer şeyleri gs senelerdşr yaptı.

0|0
    0|0
  • Cok ayip etmis bizimkiler

0|0
    0|0
  • Bu resmen satasmadir. Besiktasin bu devre kadar boyle saygisizca birsey yaptigini gormedim iste bu yuzden EFENDI. Cok olay cikicak birileri buna el atmali. Bende dayanamam

0|0
    0|1
  • çok komik

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 7

• Fırat Aydınus , Bülent yıldırımdan sonra Fenerin çocuğu Ali palabıyık. Hakem odası basan , rakip takım başkanına yumruk atan kendi taraftarına paralı köpek diyen azize nin yeni piyonu

0|1
    0|0
  • Yavv onlar mı efendiymiş onlar anca yalanla dolan kayırmaca ile iş yaparlar sen hakemi kendine çek ne golü versinler ne hakkımızı sonra da gel efendi biziz de he canım he yedik

0|0
    0|0
  • Bir fenerbahçeli ve besiktasi seven biri olarak anlamsız buldum. .

0|1
    0|0
  • Bence gayet guzel

0|0
    0|0
  • bir fenerli olarak çok gereksiz buldum. büyük ihtimalle ligi ilk beşin dışında tamamlayacağız. böyle şeyler şampiyonluk kazanıldığında hem daha espritüel hem daha anlamlı olur daha ligin başında çok gereksiz hareketler

0|0
    0|0
  • Kotu cok kotu sporu futbolu siddete davet eden bitasarim olmus

0|0
    0|0
  • haklısın çevremizdeki fenerbahçelilere almayalım aldırmayalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...