Bursaspor Galatasaray maçı kaç kaç biter?

Maça dakikalar kala tahminlerinizi alalım kaç kaç biter sizce maç?

BURSASPOR 10 MAÇTIR KAZANAMIYOR

Bursaspor, Galatasaray ile ligde yaptığı son 10 maçı kazanamadı. Rakibi karşısında son galibiyetini 2011-2012 sezonunda evinde 1-0'lık sonuçla alan yeşil-beyazlılar, daha sonraki 10 randevuda4 kez berabere kaldı, 6 kez yenildi.

BURSA'DA EV SAHİBİ ÜSTÜN

Bursaspor, evinde Galatasaray ile yaptığı maçlarda galibiyet sayısında rakibine 17-14 üstünlük sağladı. Bursa'da yapılan 18 lig karşılaşması da beraberlikle sonuçlandı, Galatasaray'ın 55 golüne karşılık, Bursaspor 47 gol attı.

FARKLI SKORLU GALİBİYETLER

Galatasaray, Bursaspor karşısında ligdeki en farklı skorlu galibiyetini 1999-2000 ve 2013-2014 sezonlarında kendi sahasında 6-0 yenerek aldı. Sarı-kırmızılı ekip ayrıca, 1998-1999 ve geçen sezon da 5-0'lık galibiyetlere imza attı. Bursaspor ise Galatasaray karşısında en farklı skorlu galibiyetini, 2001-2002 sezonunun ilk yarısında Bursa'da yapılan karşılaşmada 5-0'lık skorla elde etti.

Bursaspor Galatasaray  Maçı Kaç Kaç Biter ?

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben fenerli değilim! 30 sene aynı hayali kurayım, kendimi şampiyon sanıp sahaya atlayayım! Stadı ateşe verip, formamı bayrağımı yakayım! Cumhuriyet içinde cumhuriyet kurayım... Ben beşiktaşlı değilim, Avrupa da 8 yiyip madara olayım. Futbolcuyu övüp arkasından küfredeyim. Kötü günde takımına sahip çıkan 3-5 taraftara saldırıp kavga edeyim. Ben 12 dakikada dünya devi Real Madrid'i Sami Yen'e gömen, Avrupa da Kanuninin 2. Ordusu diye adından söz ettiren, Italya da banklara, İspanya da sokaklara, İngiltere de statlara, Kopenhag da bu vatana, tüm dünyada gönüllere adını yazdıran, GALATASARAY taraftarıyım...

1|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bursa ilk 30 dakikada gol yemezse direnci artar ve maça ortak olur
    3 ihtimalli bir maç olarak görüyorum, bursanın puan veya puanlar alması hiç süpriz olmaz zira çok kaliteli bir teknik direktörleri var

0|0
    0|0
    • Anadolu takımları arasında en kaliteli deplasman diyebiliriz bursa konya antalya gençlerbirliği benim gözüm de en tehlikelileri bunlar ama bazen farklı surprizler ile karsilasiyorlar tabi ilk golü yeyince direnç dusuyor

• Goztepeyi asla unutamayız hocam çocukluğumda çok iyi hatirlıyorum İzmir goztepe altay malatya denizli ne zir deplasmanlardı göztepe taraftarı hiç yalnız birakmıyor takımını hala tutkulu taraftarı var ligte görmek istediğim takımlar arasındaydı ve bu sezon ligte de iyi baslangıç yaptı ozlettirmişti kendini :) helal olsun inş boyle devam ederler lig daha çok kapışmalı geçer ilerleyen haftalarda bu da ligi güzelleştirir :)

• taraftarı olan takımlar kalsın zaten ligde katılıyorum yorumuna

Kızlar Ne Diyor 8

• Aldık maçı budurrrr👊👊✌

0|2
    0|0
  • 45-38 bursa kazanır

0|1
    0|0
  • Bursa yener 10-0 😂😂😂

0|2
    0|0
  • 3-1 Cimbom yener💪

0|1
    0|0
  • Maçı aldık 🦁💪🏼

0|1
    0|0
  • Galatasaray

0|1
    0|0
  • berabere dermisim

0|1
    0|1
  • Maçın 2. yarısının özeti :
    https://i.hizliresim.com/WGnQ48.jpg

0|2
    0|0
    • pardon ortak yemek yerken yazıyorum karıştırmışım :D karabük maçında fark olabilir ama yinede rakibi küçümsememek lazım bizimle oynayacak olan takımlar genel de aslan kesiliyor başımıza

• ortak demişim renktaş diyecektim kafa gitti iyice :D k. bakma

Erkekler Ne Diyor 13

Yükleniyor...