Ali Ece'nin bu yorumu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce haklı mı?

Ali Ece:"TFF, Fenerbahçe'nin Ligi kovalaması için böyle hakeme ihtiyaç duydu. Palabıyık'ta görevini yaptı."
#AliEce

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahcelilerin genel soylemi Besiktasin bu bahaneye sigindigi..
    Ayni seyi Fenerbahceye yapsalardi su anda hersey farkli olurdu..
    Hakem atamasi mactan saatler once yapildi diyor bir baska yorumcu..
    Fenerbahce puan kaybetse ligi toplamasi zor olucakti hakem girdi isin icine olay bitti. 😕

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Bu seneki Beşiktaş şampiyonluğu daha da akılda kalıcı olacak.
    Çünkü Fenerbahçelilerin elindeki "hakemle Beşiktaş'ı kolluyor" kozu alındı.
    Galatasaraylılar da "bu sene biz kötüydük" diyemeyecek.
    Beşiktaş bu sezon sonunda şampiyon olduğunda herkes kendi içine dönecek ve defolarını temizlemeye çalışacak.

1|1
    0|0
  • İşte iddia denilen nesne bu nedenle yaratıldı.. Eğer aynı şey Fenarbahçe aleyhine yapılsaydı bu gün Türkiye ayağa kalkmış olurdu.. Sporu bu hale getiren tüm deyyusların Allah belasını versin.

1|0
    0|0
  • Abartmış bence ama dün akşamı maçı düşününce hakem hataları futbolun yine önüne geçti acilen video hakem uygulamasina geçmemiz lazım.

1|0
    0|0
  • Haklı. Bir fenerbahçeli olarak (gerçi aziz yıldırım gidene kadar takım tutmayacağım ama olsun) akşamki maçtan utanç duydum. Sezon başında aziz yıldırım, göksel gümüşdağ, recep tayyip erdoğan ve tüpçü yıldırım demirören kulisi yaptılar zaten. Türk futbolunun bittiği dün akşamki maçla resmen tescillendi.

1|1
    0|0
  • Ağlasın, kudursun.

1|0
    0|0
  • Fanatik besiktaslidan baska yorum beklenmezdi zaten
    Besiktasin gsnin kollandigi hic olmamis gibi hemen sucu fenere atmis asiri fanatik biri.
    Kaldi ki macta ilk buyuk hata pepenin dirsek atmasina ragmen kirmizi kart gormemesidir. belki o karti gorse besiktasin oyun plani bozulacak ve o pozisyonlari bulamayacakti olaya bir de obur taraftan bakmak lazim

1|0
    0|0
  • Türkiye maçı izledi herşey apaçık ortada
    Verilmeyen penaltı ofsayt verilen körü koysan ofsayt demeyecek bir gol
    Atibaya çıkan yersiz kart
    Sırf bir de iki takıma da yaptım sadece Beşiktaş’a değil demek için ismail köybaşına verilmeyecek bir kırmızı

1|0
    0|0
  • Bence dogru bu :) hakem maçı katletti

1|0
    0|0
  • Büyük hatalar Beşiktaş aleyhineydi.. Beşiktaş'ın puanı çalındı!

1|0
    0|0
  • Ali Ece yı dınlemen yanlıs zaten Hakem Hataları var ama herkez kendı penceresınden bakıyor keske olmasaydı hatalar bızımde galıbıyetımıze gölge dusmeseydı Herkez hakem dıyor Fenerbahce Aslan gıbı top oynadı besıktaslılar foul yapmaktan baska bısey yapmadılar dıyen yok hakem hatalıysa hakemı hataya zorlayan bı besktas vardı dıyen yok körler kör

1|1
    0|0
  • marjinal ali ecenin yorumları genelde doğru ve güzel olur ama Beşiktaşlı ali ecenin bu yorumuna ben katılmıyorum burcu.

1|0
    0|0
  • Beşiktaşlı yorumcu bozuntularından tek amaçları provokasyon

1|0
    0|2
  • Fenerin galibiyeti anasinin aksutu gibi helal... maci izledim... catir catir mac oldu... yenilenler hazmedemedi sadece

1|0
    0|0
  • Ağlamak için Mart ayını beklesinler henüz çok erken

1|1
    0|0
  • Gidin bir geçmişe bakın

1|0
    0|1
  • Ne kadar ağlarsanız ağlayın sonuç değişmez. Biten maçın ardından konuşmak da saçma. Her maçta oluyor böyle şeyler. Kimi zaman haklı olursun kimi zaman haksız altı üstü oyun abartmamak lazım :D

1|0
    0|1
  • Sonuna kadar haklı

1|0
    0|0
  • pepe kırmız kart
    cenk penaltı..
    aşağı yukarı iki takıma da hata yaptı bence..

2|0
    1|1
    • Bide maç bitiminde Oğuzhan'a kırmızı kart vardı abi

• beşiktaş çok kan kaybetti dün akşam..
      Bence palabıyık bize Galatasaray a çalıştı =))

• Ofsayt diye iptal edilen Negredonun golü?
      Atibaya verilen penaltının aynısını yapan ozana penaltı yok

• Saha da futbol yoktu..

1|0
    0|0
  • haklıııı

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 5

• Tanıyorum O adamı, Kafasında bandana olan motorcu

Erman Toroğlu da " yayıncı kuruluş fark açılmasın, heyecan sürsün reklam ve dekoder satışı artsın diye TFF'ye baskı yapıyor " dedi

İkisi de haklı

1|2
    0|0
  • Hakem satılmışsa bunlarda basının paralı köpekleri kimin lehine konuştukları belli.

1|1
    0|2
  • Ahaha dün tamda bunu konuşuyorduk haklı

1|1
    0|0
  • Bence yanlış

1|0
    0|0
  • Hazmedemediler aciyorum onlara

0|0
    0|1
Yükleniyor...