Aykut Kocaman'ın "Bizim adımıza daha fazla hata oldu" sözlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Aykut Kocaman maç sonu açıklamasında iki takım adınada hatalar oldu ancak gerçekci olmak gerekirse Fenerbahçe alehinde daha fazla hata oldu açıklamalarında bulundu.
Aykut Kocaman'ın "Bizim adımıza daha fazla hata oldu" sözlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?Maçta Fenerbahçe alehine dahamı çok hata oldu? Bu açıklamaları nasıl değerlendiriyorsunuz?
https://tr.beinsports.com/haber/bizim-adimiza-daha-fazla-hata-oldu

0|2
324

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Mac sonrasi yenilen takim hangisi olursa olsun muhakak sucu hakeme aticaktir bu bir gelenek ben Beşiktaş icin söylemiyorum genel olarak hep bole

0|1
    0|0
  • Doğru

0|1
    0|0
  • 0|2
    0|1
    • vader12 senmiydin?

• Bir şey diyecem ama mesajların kapalı senin

• AÇtım mesajımı sor Bilge kapatayım sonra :)

Erkekler Ne Diyor 24

• bence hata falan yok, hala hataların konuşulması beni rahatsız ediyor, bjk 3 senedir en az 30 maçı direkt hakem ile aldı. Bir maçında bile ertesi gün "hakem" denmedi bir Galatasaraylı olarak Fenere haksızlık yapıldığını düşünüyorum, derbiyi bileğinin hakkıyla aldı, bjkliler büyük maçı kaldıramadı sinirini koruyamadı bu faktörler 1 numaralı olmalı hakem son şey hakem de etkilenen bir şey. Gs dün ofsayttan gol yedi, 2 penaltısı verilmedi ertesi gün yenilse hakem konuşulmazdı bu çifte standart

0|1
    0|0
  • maçın özetini izledim. aykut kocamanın sözlerini de dinledim. beşiktaşlı futbolcunun kafa vuruşunu kaleci iyi çelmiş. direkten dönen de topta ilginç olmuş. netice de çekişmeli ve bunun sonucunda da sert geçen bir mücadele olmuş. hakeme gelince maçı adaletli yönetmeye çalışmış ama ne isaya yaranmış ne de musaya. fenerbahçenin hakemden şikayet etmeye bence hiç hakkı yok.

0|2
    0|0
  • Beşiktaşlıyım katılmıyorum her iki taraf adına büyük hatalar oldu ama Beşiktaş adına çok büyük hata oldu net golü verilmedi diğerleri de queresma nın ikinci kartı doğru değildi ama Pepe nin pozisyonu kırmıızı kart olabilir ayrıca Cenk in pozisyonu penaltıydı Fenerbahçe nin penaltıları tartışmalı bunlar benim görüşlerim

0|2
    0|0
    • Kesinlikle doğrusun,,, hakem fener önde olmasa fenerlilere kırmızı kart gostermezdi,,,

• @Borott o kadar net konuşmak istemiyorum sadece özeteri izledim ama konuştuğum kimseler Fenerbahçe nin maçı hak ettiğini söylediler ama bence bu doğru değil özellikle ikinci yarının tamamına yakını Beşiktaş ın oyun anlamında üstünlüğüyle geçildi internette maçın tamamını izleyebilir herkes Fenerbaçe büyük camia ama bu tür davranışlar sayın Mahmut Uslu nun açıklamaları zarar veriyor kendi camiasına

• bir de bize tinerci derler. Mahmut uslu 1 bu 2. şikeciler

0|3
    0|0
  • Quaresma hakemin anasını s*kerken kimse sesini çıkarmadı zamanında :D oh olsun lan size hiç acımıyorum.

0|1
    0|0
  • Hatalar iki taraf içinde aynı düzeyde yapıldı sanki.

0|1
    0|0
  • Hak eden taraf.. Haklı bir galibiyet.

0|1
    0|1
  • çok doğru katılıyorum. Tam gole gidecekken atağı kesiyor, kesin gol olacak pozisyonlar, bjk taşın bir tek ofsayt itirazı golü doğru diğerlerinde hakem haklı ama bize daha fazla hata yaptı. Hatırlayın ersun yanal zamanı 3-3 lük maç cüneyt çakır bir golümüzü ve iki penaltımızı vermedi açık açık kollar açık falan oluyor böyle dün size bugün bize. Ama bize çok hata yapıyorlar.

0|1
    0|0
  • İki penaltiniz verildi, bizim buz gibi bir golumuz ofsayt diye verilmedi, bir yüzde yüz penaltimiz calinmadi,, daha ne büyük bir o... ç, sunki hala hakeme dert yanıyorsun

0|2
    0|0
  • Ya sktirsin gitsin tek hata anasının bunu doğurması.

0|2
    0|0
  • İki takım lehine de eşitti. Mesela medel nasıl atılmadı şaşırıyorum.

0|1
    0|0
  • belki totalde öyledir ama, sonucu etkileyen hatalara bakınca beşiktaş daha zararlı çıkmış bu işten.

0|1
    0|0
  • Hayalperest

0|1
    0|0
  • Aşağı yukarı eşitti.

Kötü yönetim rahatlıkla denilebilir.

0|1
    0|0
  • Doğru ya penalti ve gol verilmedi Beşiktaşın en az 3 gol verirmemeliydi

0|1
    0|0
  • Doğru diyor

0|1
    0|0
  • pepe kırmızı kart
    cenk penaltı..
    bence karşılıklı..

0|1
    1|0
    • Saydıklarına ek olarak net bir şekilde
      Fb'nin ilk penaltısı uydurma
      Quaresma'nın ikinci sarısında faul bile yok. Varsa da kart gerekmez.
      Negredo'nun sayılmayan golü temiz.

Benim için bunlar gri değil.

• Taliska kirmiziyi yemeliydi kesin

0|1
    0|0
  • Şaşırtıcı

0|1
    0|0
  • Iyi olmus

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam