Ali Palabıyığa küfrettiği için tribüne yollandı! Şenol Güneş'in yollanması doğru muydu?

Sizce Şenol Güneş'in yollanması doğru muydu?
Ali Palabıyığa 'O.. Çocuğu' dediği için tribüne yollandı! Şenol Güneş'in yollanması doğru muydu?

• Hatalı davranış, yollanması doğru.
    A seç
  • Doğru davranmış, yollanması yanlış.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
348

En İyi Erkek Görüşü

• Ali palabıyığa küfredeceğine , küfürün adresi belli.
    Endüstriyel futbol bu , fenerbahçe beşiktaşın karşısında mutlak galibiyet alması gerekiyordu "ne olursa olsun" galip gelmesi gerekiyordu. Galip gelmeselerdi çok daha karışıklık olacaktı ve bu karışıklıklar o akan paralara mani olacaktı.
    Yıllardır bu süregelen bir şey , büyük takımlara bunu yaparlar ve herkes hakemlere yüklenir. Gereksiz bir şey. Siyasilere federasyonun başındakilere yüklenilmesi gerek. Yıldıvımlar olduğu sürece Türk futbolunda adalet falan aramasın kimse.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yalan mı?

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 47

• Şenol hocamız bir hata yapmış, küfretmiştir. Ancak bir maç boyunca bu kadar taraflı yönetirsen maçı küfürde yersin, her türlü tepkiyi de hak edersin. Bizler önce adil olacağız, adaletli olacağız. Ahlak çok önemli vesselam.

1|0
    0|0
  • soruya bak hele ne yapacaktı boynuna çiçek mi takmalıydı tabiy ki trübüne yollanacak, ayrıca cezada yemeli tff tarafından...

0|1
    1|0
  • Birilerinin oyuncagi onun bunun cocugu ali palabiyik kendine verilen görevi cok iyi yapti. Maci fenere kazandirip ligde kalmasini sagladi. Lig tv kazandi. Federasyon kazandi. Iddia kazandi. Kisacasi ali palabiyik cok kisiyi kazandirdi. Besiktasi katleterek. Eger bu mac Fenerbahce galAtasaray olsa yine ayni senaryo donecekti eminim. Cunku birileri kazansin diye birileri katledilmek zorunda

1|0
    0|0
  • Palabıyık maçın ırzına geçmiştir, konu tartışmaya kapalıdır.

1|0
    0|0
  • Pepe faul yapmadı ben izlerken dellendim Şenol güneş ne yapsın Ali palabıyık berbat bir yönetim gösterdi

1|0
    0|0
  • bacım cocugu desin ama 4. hakemin burnunun dibinde derae onu 4. hakem gormezden gelemezdi. oturdugu yerde dese hakem de uzaktan duysa gormezden gelebilirdi ama hakem yediremedi o lafi

1|0
    0|0
  • İyi ya da kötü hakemin yönettiği maçı geçiyorum ve ekliyorum bana kalırsada kötü yönetti. Ama kim olursa olsun küfür yanlış resmen maçı izlerken ettiği küfrü dudaklarından okudum ayıptır koskoca adamsın yakışmadı hiç.

0|0
    0|0
  • Doğru söze ne denir arkandayız hocam Şenol Güneş' itaat edeceksiniz

1|0
    0|0
  • Doğru ama palabıyık hakediyor o küfürü hem de ağırını

1|0
    0|0
  • Adam doğruyu söyledi ama yanlış yerde söyledi.

1|0
    0|0
  • O Ali palabiyigin ben taaa amasiniiii skymmmm

1|1
    0|0
  • Sonuna kadar hak etti

1|1
    0|0
  • Kufrettiyse dogru karar

0|0
    1|0
  • küfür etmemeli yanlış değil ben olsam onu tribünlere bile sokmazdım.

0|0
    1|0
  • Burdan tüm fenerlilere sesleniyorum bu oyununuzla mutluysaniz sıkıntı yok ama Şenol Güneş az bile soylemis

1|0
    0|0
  • Sövmesi haklıydı

1|0
    0|0
  • Ulan 8taşlı ezikler hem efendiyiz diyorsunuz hemde antrenörünüz hakeme oro... ço... diyor nerde efendilik

0|0
    1|0
    • Efendilik aynı zamanda korkmadan her yerde doğruyu söylemektir.

• Bize 8tasli diyenler Prag den 10 la 12 gol arasi yiyenler bunu göz onunde bulundurarak 8tasli desin bence tamam mi hadi eyvallah

• Muhattabım değilsin hadi eyvallah

• doğru ve 2 ay ceza almalı

0|0
    1|0
  • Bunu sormak çok abes olmuş.. Şenol Güneş zaten son derece kalitesiz ve ve fevri birisi. Bir teknik direktör nasıl olur da böyle gariz küfürler savurabilir. Geçmişte de fenerbahçeli simon kajer in boğazına sarılmıştı ortada bir sebep yokken.

0|0
    0|0
  • Yok canim yanlis olur mu

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Hadi bunu da kaldırsınlar. Sokakta şenol güneş bu lafı söyleyebilir mi ali beye? Söyleyemez. O zaman sahada da söylemeyecek.

0|0
    0|0
  • Yahu bırakın topu maçı
    Resmen anasına sövmüş
    İnsanlık mı bu

Kurallar gereği haklı tabi

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;