Fenerbahçe 2, Beşiktaş 1! 4 kırmızı kartın çıktığı gergin geçen maçı izlediniz mi?

Gergin geçen maçta 3 gol atılırken, tam 4 kez de kırmızı kart çıktı. Kazanan taraf ise ev sahibi takım olan Fenerbahçe oldu. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, maç içerisinde tribüne gönderildi.

Sizce maç nasıl geçti? Maçın bu kadar gergin geçmesi hakkında düşünceniz nedir?

2|2
57104

En İyi Kız Görüşü

• bir Beşiktaşlı olarak altınsız canısı çocuğu ali palabıyık adli şerefsizin yönettiği bir maçın daha feneri nasıl sevindirdiğini gördük hayır anlamadığım su ulan hakkınızla kazansanız eyvallah ta bok gibi futbol oynayıp üstünede hakem sayesinde maçı alıp ondan sonra seviniyor gelde sövme ( bu maçın hakki berabereydi bana kalırsa ) üzülmedim çünkü boz hakemlerin bize karşı yaptıklarına alışkınız o. c ali palabıyık bu gece yönettiği maçla tarihe bir kez daha adini yazdırdı...

4|5
    2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Negredonun attıgı o gol ofsayt degil net goldü vermedi.
    Hasan ali Cenkin topuguna bastı net penaltı verilmedi
    Pepe valbuenaya bişe yapmadı boş yere şenol güneş tribüne yollandı
    Ozan ceza sahasında elle oynadi vermedi ama ayni pozisyonda atibaya penaltı verdi.
    Mehmet Ekici ikinci sarıyı almadan çıktı.
    https://pbs.twimg.com/media/C37NuwuWEAAoILv.jpg
    Hakkıyla değil hakemle yenebilirdi zaten. Yazık!

2|1
    0|2
    • 👏👏👏 müthiş bir değerlendirme

• @KürkMantoluHayri neye yarar bu kaçıncı hak yenmesi. Gecen sene bu adam van persieyi atmayarak rengini belli ettigi halde bu maça kasıtlı verildi.

• Aynen öyle değerlendirme iyi +1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 56

• Maçın ve Fenerbahçe'nin en iyi oyuncusu bugün Ali Palabıyık idi. Tebrikler 👏👏
    Beni tek şaşırtan hakem sıfatında sahaya cikmasiydi. Fenerbahce forması giymeliydi

2|8
    2|4
  • FENER ALİ PALABIYIĞIN BONSERVİSİNİ ALMIŞ KESİN BİLGİ
    PARALI KÖPEK DİYORUM BAŞKA DA BİŞEY DEMİYORUM

3|6
    5|0
  • Fazla söze gerek yok!

6|3
    1|7
    • Caner erkinin yaptığı yorumu kim takar. Maçın içinde tek şerefsizliği o yaptı. Oturun izleyin kameni cenke bakarken topu dışarı atması gereken adam topu kalemize armaya çalıştı. E haliyle yediği küfürlerden sonra bu açıklamayı yaptı. Asıl biz o şerefizi takımımızda oynattığımız için utandık.

• @Mühendisbey031
      Sanırım fazla söze gerek yok zira yenildiğimiz her maçta değil fb maçlarında hep aynıyız çünkü maçın nasıl kazanıldığını herkes anladı
      https://i.hizliresim.com/d7n1bp.png

• Ağlayın ağlayın da yazılanları da okuyun arada okumadan cevap vermeyin

• Hakemin katlettiği bir maç daha

5|2
    2|2
  • beşiktaşın yıllardır hakkı yiyen gs fenerdir ama yukarıda Allah var maç beşiktaşın hakkıydı.. penaltılarla maç kazanılmaz bizden korkuyor fener gs hemen şilke yapıp bizim takımı on kişi bırakıyorlar gelemiyorlar çünkü bizim gönlümüzün şampiyonu BEŞİKTAŞŞŞŞŞ...

1|6
    4|7
  • Besiktas sinirlenmeden normal oyununu oynasaydi bu takim karsisinda 4 gol atardi ama sacma sapan bir oyun oynadilar. Macin galibi fenerbahce degil ali palabiyiktir. Ozan'i da yilin gerizekalisi ilan ediyorum.

3|2
    3|5
    • Futboldan anlamadığınız o kadar aşikar ki. Hangi pozisyonda 4 gol artacaksınız. Ayrıca ozan yerinde kim olsaydı o şiddette felen topa yön veremezdi.

• @Mühendisbey031 Sen ofsaytdan gol dedin ya ne yazarsan yaz bundan sonra. He hepsine.

• Ulan fener 2 yi attıgı gibi zaten golü yedi ne ara geri çekildi ikinci golden sonra 3ü 4üde yiyormusuz vah vah vah golde ofsaytmıs hmmm öylemi sen futbol yorumlamayı bırak cahil

• Bir Fenerbahçeli olarak Fenerbahçeyi tebrik ederim...

2|1
    0|1
  • Beşiktaşlıların genel özelliği yenilince hakeme bahane bulmaları. Efendi (!) Şenol Güneş hakeme küfretti diye tribüne yollandı. Maçı hakkıyla kazanan taraf biz olduk.

3|6
    7|7
    • @Ragnar_Lodbrok ikinci penaltımıza laf eden cahille muhattap olmayınız. br bk bildiğin yok konuşuyorsun bilmiş gibi

• https://www.youtube.com/watch?v=tnQlb_NTf2Q
      bir de verilmeyen penaltı var Cenk Tosun'un ayağına basıyor.

• Izlemedim ama besiktastaydim of yikildi besiktas anlamadigm mac oncesi neden Galatasaraaya hakaret ettiler sanki mac bizle isleri güçleri biz herkesin :)

0|2
    1|0
  • Izlemedim tek gercek GS 💛❤

2|3
    5|7
  • İzlemedim fenerliyim ama yine her derbide yaşanan/yaşanması olası olaylar yaşanmış çok şey kaçırmamışım yani :)

0|0
    1|0
    • Hayır. Sadece bu adamın yönettiği maçta yaşanabilecek olaylar saçmalıklar yaşandı.

• ben fenerbahçeye çok şaşırdım nasıl kazandıki

3|0
    1|0
  • Janssen geceler😅😅

1|6
    2|5
  • Beşiktaş’ın hakkı var

2|3
    0|0
  • Tebrikler fenerbahce degil tesekkurler ali palabiyik diyeceksiniz.! Sonra turk futbolu neden gelismio

0|3
    0|0
  • Fanatik Beşiktaşlıyım. Haksızlık yapıldı bence. Ama olsun ne yapalım canımız sağolsun.

1|1
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Bunun gibilerde hakem olduysa futbol ne noktada tartışamıyorum bile

3|3
    2|5
  • Bir fenerli olarak izlediğim ve yenerken kahkahalar eşliğinde güldüğüm bir maç oldu 😅

3|1
    3|4
  • Izlemedim

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    36

Erkekler Ne Diyor 103

• Tip oynamayan bir Fener, berbat bir hakem ve sacma sapan kararlar.
    Adam Quaresma'nin kirmizilik hareketine sari verip sadece faul olan pozisyona ikinci sariyi verdi.

Fener lehine verilen iki penalti da ucuzdu, ama Cenk'in direk baldirina vurulan tabana duduk calmadi falan.

1|2
    0|1
  • Beşiktaslilar yenilince neden hep hakem diye ağlıyor anlamiyorum. Yenilgiyi kabul etmek erdemdir. Tebrikler Fenerbahçe.

2|2
    2|2
    • Negredo'nun golü ofsayt değildi neden ofsayt verdi. 2. si Cenk Tosun a ceza sahası içinde faul yapıldı adamin bileğine bastılar yüruyemedi ama hakem ne kart nede penaltı verdi. 3. sü Ozan Tufan ın koluna top çarptı ceza sahası içinde ama hakem penaltı vermedi ANCAK Atiba ya ceza sahası icerisinde top çarptı ve kolu vücuduna bitişikti ama hakem hem sarı hemde penaltı verdi. Açıklayabilir misin?

• Ben o zaman bunu dile getirdim şimdi de dile getiriyorum. Yenilince hemen hakem dedik çünkü haklıyız. Erman ve Rıdvan hoca skoru 3-2 Beşiktaş lehine yorumladı. Negredo'nun golü 77 cm fark ike buz gibi gol. Yani rakip oyuncu negredonun 77 cm önünde o nedenle dürüst olmak şart.

• Fazla Söze Gerek yok Daha Evvel Hakemin Gözü Önünde Emenikenin Forma Çıkarması Hakemin GÖRMEDİM Demesi.
    Sonrada Dün Yaşanan Katliam. Hem Golümüz Verilmedi, Hem Penaltımız Verilmedi. Kalemize Adam Gibi Gelip Gol Atamayanlar Buldukları Beleş 2 Penaltılarla Hakem Katliamı İle Ancak Yenmiştir.
    Bundan Sonra Kimse Hakemler Beşiktaşı Kolluyor Demesin.
    Haydi Bakalım. Neyse Bürün Yorumcular Konuştu Artık Söz Bizde Şimdi Onlar Hakemle Kazanmakla Övünsün Biz İse Şampiyonlar Liginde Tarih Yazalım Top Nasıl Oynanır 10 Yıldır Şampiyonlar Ligi Yüzü Görmemiş, Mahalle Takımı Vardar'a Elenen Takıma Gösterelim. #BüyüksünBEŞİKTAŞ

0|0
    0|0
  • Hakem öyle kritik düdükler çaldı ki maçı ve Beşiktaşı biçti. Negredonun golu nasil ofsayt olur, Q7 ikinci sarisi hatali.

Fenerin 3 gol pozisyonunun ikisi gol biride Ozanin aptalligindan bućuk gol oldu. Besiktaş kontraları kesmekte zorlanıyor.
    Neyse berabere kalsalar iyiydi ana olsun 😃😃

0|1
    0|0
  • Hakem hataları daha fazlaydı fakat o 11'e 11 kalındığı zamana kadar ilginç bir Fener üstünlüğü vardı ve ondan sonra futbol namına bir şey kalmadı.

10 kişilik kadrolarda Fener 2 stoper 2 önliberolu kadrosuna dönünce Ekici çıkınca kontra ağırlıklı atak şekline döndü.

Beşiktaşın da Fener'e karşı atağa çıkması çok kolaylaştı.

Beşiktaş yenseydi zaten Fener'in durumu çok çok kötüye gidecekti fakat başarılamadı.

Hakem zaten ayrı bir olay.

Çok ağır kararlar vardı.

Ofsayt pozisyonu da vardı sonrasında gol oldu ve verilmedi. Yine izlesem iyi olur ama şu ana kadar ki izlenimim yaklaşık 50-60 cm ile ofsayt değil gibi.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Kadıköy'de tam 42 maçtır Beşiktaş ve Galatasaray'a yenilmiyor. Dünya'da böyle bir derbi üstünlüğü yok! Seversin sevmezsin ama buna saygı duyacaksın! Burasi Kadıköy burdan çıkış yok sözü eze eze sapına kadar geçerlidir. Tebrikler Fenerbahçem.

0|3
    1|0
  • Beşiktaş ilk 5 dakika hakim olunca fener sert oynamaya başladı Beşiktaşta karşılık verince kartlar çıktı tabi...
    Fenerli bir oyuncunun pepenin önünde twerk yapıp sonra kendini yere atması sonucu şenol güneş trübine gönderildi falan tabi ama ben Galatasaraylı olmasam kesin Beşiktaşlı olurdum fener çok gappe oynuyo hshd

0|3
    2|0
  • yani hatalı hakem kararları oyuncuların ve şenol güneşin agrasif davranışlarını bir kenara bırakırsak gayet standart bir türkiye derbisiydi bana göre olması gerektiği gibi oldu herşey , güzel bir maçtı gergindi, yorucuydu ama gayet göze hoş gelen bir karşılaşmaydı fenerbahçe hak ederek kazandı penaltılarda bir hata yok beşiktaşın golüda fazlasıyla güzeldi beklenmedik anda gelişti caner erkine karşı olan tepkiler normaldi ki neyseki gökhan gönül oynamadı yani kısacası gayet güzel bir derbiydi

0|0
    0|2
    • Bir stadın komple bir kişiye topluca küfretmesi ne kadar doğal embesilmisin sen anlaşsaydınız da adam beşiktaşa gelmeseydi cahil lavuk

• @342834 bu kanata nerden vardın bilmiyorum ama kiilik analizi yapmaya gerek duymadan senin hakkında bir çok şey söyliyebilirim beyinsiz olduğunu söylemiştim 19 yaşında birinin evli olmasını bekliyorsun falan :D bariz canımsın yani 35 yaşında bu gibi uygulama kullanmak abazanlık hat safada yazık yani gençliğini yaşıyamamışsın :D

• @342834 harbiden yaşının adamı değilsin yazık lan üzüldüm şimdi ilgimi istiyon amca

• Bu Ali denen adama içimden geçenleri yazabileceğim, söyleyebileceğim, sesimi duyarabileceğim bir ortam olsa keşke.. cebine kodumun hakemi.

2|1
    0|2
  • Küfürbaz Şenol yine tribüne gönderildi.

1|0
    1|2
  • izledim beşiktaşlı değilim maç hakem faktörüyle fenere verilmiştir normalde bjk fbyi yer ama bu maçların durumu şekli belli olmuyor belli ki fbyi koruyor bazıları hakem faktörüyle maç kazanmıştır fb. mesele kart değil ince ayar çekilmiştir. fb bu sene şampiyon olamaz. aykut dandik bir rhocadır. fb umarım aykuttan ve azizden kurtulur. ama güzel kadrosu var fbnin bjk kadar iyi değil. bazı kararlar maçın dengesini değiştirmiştir kartları söylemiyorum başka şeyler... anlayan anladı

0|1
    2|0
  • Maç son derece iyiydi penaltılar net penaltıydı kırmızı kartlar ise hakem kontrolu kaybetti anda çıkmaya başladı ki şöyle bir şey var hakem bjk ye veriyosa fenerime de verdi kartı ve adaletli yönetti hatta çoğu pozisyonda devam kararı vererek oyunun hızını kesmedi bence hakem iyiydi takımlarda iyiydi valbuena çıkana kadar fener o çıkınca bjk bastırdı ama maç disiplinden korkmayan takımın oldu şenol hoca ise hak etti küfürlü konusmıcaktı aykut hocayı beğenmezler ama ondan böyle birşey görmeniz mümkün değildir maçın gergın geçmesine bjk nın gerılmesine şenol hoca sebeb olduda denilebilir

0|0
    0|0
  • Hakemlerin iyi egitilmesi lazım
    tek söylemek istedigim bu
    maçın özetini şimdi izledim ve buna karar verdim

0|0
    0|0
  • 5 kırmızı kart. Quaresma, Valbuena'nın ayağını kıracak ama hakem sarı gösteriyor. Ayrıca bir faule 2 ceza verilemez ancak Beşiktaş'lı oyuncuya 2. sarı kartı gösteriyor ve penaltı veriyor. Böyle bir şey yok. KAMERALI HAKEM ŞART! Negredo'nun golüne ofsayt verildi şaka gibi.

0|0
    1|0
  • gergin geçen bu maçı canlı yayın da izlemedim ama özetini izlerim. fenerbahçeyi aldığı galibiyetten dolayı tebrik ederim. şenol güneşe gelince kendisini severdim ama git gide fatih terimleşmeye başladı ve bu durum hiç hoşuma gitmiyor. eski şenol güneş olsun. agresifliği ve egosunu bir tarafa bıraksın. aksi halde dünyanın en iyi teknik direktörü olsa insanların gözünde bir değeri olmaz.

0|1
    1|0
  • İzledim, Hakem net bir şekilde hak yedi

1|2
    0|0
  • Beşiktaş ın zeka sorunlu hocası gerginliğin en önemli aktörüydü bana göre.
    Onun dışında bazı oyuncular profesyonellikten uzak ve kontrol sorunları yaşıyorlar.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe hak etti kazandı.

0|4
    1|0
  • Yani bir Hakem bu kadar orspu çocuğu olur. Beşiktaş’ı başka türlü yenemezlerdi. Hakemler yüzünden Fenerbahçe Avrupa da köy takımı olarak biliniyor her maçı burda hakemlerle aldıkları için oraya güçleri yetmiyor.

0|2
    1|0
  • Kadıköy'de de yenilecek değildik heraldr

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    83
Yükleniyor...