FB - BJK derbisinde kadrolar belli oldu. Kadroları nasıl buldunuz?

Bugün saat 19.30'da başlayacak Fenerbahçe-Beşiktaş maçının kadroları belli oldu.
FENERBAHÇE: Kameni, Isla, Neto, Neustadter, Hasan Ali, Ozan, Josef, Giuliano, Mehmet Ekici, Valbuena, Janssen
TEKNİK DİREKTÖR: Aykut Kocaman

BEŞİKTAŞ: Fabri, Medel, Pepe, Tosic, Caner, Atiba, Oğuzhan, Talisca, Babel, Quaresma, Cenk.
TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş
Derbide kadrolar belli oldu. Kadroları nasıl buldunuz?Beşiktaş cephesinde Medel hariç kadro normal görünürken Fenerbahçe tarafında daha yeni birbirine alışık olmayan oyuncular göze çarpıyor. Siz kadroları nasıl buldunuz? Hangi taraf ağır basıyor?

2|1
139

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş'ın kadrosu süper. Oguzhan'ında doğum günü bugün. Umarım derbide gol atar. Skor tahminim yok iyi oynayan kazansın

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Yorum yapmalı mıyım bilemedim😃

0|1
    0|0
    • Maçla alakalı yorumlarıda alalım :D

• Bende çoğu şey yerine ve zamana göre yani vardır sanıyorum :D Olur olur belki bir gün neden olmasın avrupalı :) Saat geç oldu benim gözler kapanıyor ufaktan tatlı ve güzel sohbetin için teşekkür ederim, hayırlı geceler tatlı uykular sana :)

• Tamam bende sana güzel sohbetin için teşekkür ederim kendine iyi bak iyi geceler..😌😀

• Maç işte koşacaklar

0|1
    0|0
  • Beşiktaşın kadrosu çok iyi ya

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeyi enişten dileklerimle kutlarım

0|1
    0|0
  • Başarılar dilerim, iyi buldum

0|1
    0|0
  • bjk.

0|1
    0|0
  • :)))

0|1
    0|0
  • Gönül Fenerbahçeden yana

0|1
    0|0
  • Sustum, bittim, durdum
    Ama uzatmalar bitti

0|1
    0|0
  • Iyikiside iyi sayilir

0|1
    0|0
  • Fener aliyooo

0|1
    0|0
  • Yendik yendik nihahaha

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Fenerbahçe Kadıköy'de tam 42 maçtır Beşiktaş ve Galatasaray'a yenilmiyor. Dünya'da böyle bir derbi üstünlüğü yok! Seversin sevmezsin ama buna saygı duyacaksın! Burasi Kadıköy burdan çıkış yok sözü eze eze sapına kadar geçerlidir. Tebrikler Fenerbahçem 💛💙

0|2
    1|0
  • Yendik. :D

0|2
    0|0
  • Beklenen kadro.. Temkinli bir kocaman.
    Orta saha mücadelesine hazır olun.

0|1
    0|0
  • günümüz futbolun da kadro zenginliği önemli kanka. ama maalesef ki sahaya çıkıp oynamadan maç kazanılmıyor ve derbilerin de favorisi olmuyor. içimde ki his bu maç berabere biter diyor.

0|1
    0|0
  • Beraberlik olur bence

0|1
    0|0
  • Mac sevemem

0|1
    0|0
  • Beraberlik kokuyor

0|1
    0|0

• Beşiktaş'ın kadrosu çok daha üstün tabi.
    43 yıldır futbolu takip ederim, bugüne dek Kadıköyde ki derbilerde Fenerbahçenin kollanmadığı bir derbi hiç görmedim.
    şu an her iki takımıda değerlendirdiğim de Beşiktaş Mars ta bile oynasa Fenerbahçeye fark atar. Hatta derbi tarihine geçecek bir skor ortaya çıkabilir. Ama işte hakem faktörü, futbol dışı faktörler nasıl gelişecek bakıp göreceğiz.
    Bu arada Bursaspor - Galatasaray maçına Fenerbahçenin kadrolu hakemi fırat aydınus u vermişler.
    Burnuma pis kokular geliyor. Sanki bu hafta Beşiktaş ve Galatasaray'ı hakemler marifetiyle tutup, fenerbahçeyi onlara puan olarak yaklaştırma çabası var gibi...

0|1
    0|0
    • Biz kendi oyunumuzu oynarsak tudor hata yapamazsa hakem istediğini yapsin bursa bizden puan alamaz bursanin tek şansi igor tudorun hatalari

Yükleniyor... ;