Doping iddiasıyla Milli sporcu Aslı Çakır Alptekin, atletizmden ömür boyu men edildi. Görüşleriniz nedir?

Milli sporcu Aslı Çakır Alptekin, Atletizm'den ömür boyu men edildi. 2012 Londra Olimpiyatları'nda altın madalya kazanarak tarih yazan Aslı, 3. kez dopingden ceza alarak, bu kez, Türk atletizm tarihinde adı dopingle en çok anılan sporcu olarak tarihe geçti

1|0
3459

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 34

• Türk diye iftira mı atılıyor acaba diye düşünmedim değil ama 3. kez ceza verecek kadar kin beslediklerini sanmıyorum. Eğer gerçekten doping aldıysa kendi emeğine yazık edecek kadar akılsız birinin sporcu olması hata olurdu zaten.
    *Gecen bol olsun.*

3|1
    0|0
  • Ortaya çıkacağını bile bile neden doping alıp kariyerlerini mahvediyorlar anlamıyorum. Şerefli bir şekilde kaybet kaybedeceksen de. Sporcunun ahlaklı olması lazım.

1|3
    0|0
  • eğer yaptıysa yazık etti bir işi yapıyorsan hile katmadan yapmalısın insan yeteneğine çamur bulaştırmamalı

1|1
    0|0
  • Neden kullanıyorlar bu dopingi ya. Bak iste kariyer bitti

0|1
    0|0
  • 3. kez mi. Kafayı yemiş bir ders alır insan hatasından. Nato kafa nato mermer

0|1
    0|0
  • Iyi olmuş canima degsin😜

0|1
    2|1
  • Kendine yazık etmiş.

0|1
    0|0
  • Umrum dışı

0|1
    0|0
  • Kendine yazık etmiş

0|1
    0|0
  • Bence kiz doping kullanmamistir. Ingiltere bakmis ki kiz her yil onlari gececek. onlarda. Kiza camur atalim diye plan yapmislardir 😃😃

0|1
    0|0
    • Olayın İngiltere ile bir ilgisi yok. Cezayı İngiltere değil uluslararası bir kurum veriyor.

• Bir insan yakalanacağını bile bile 3 kere doping alır mı? Ya gerçekten salak ya iftira ya da yediğine içtiğine birileri bişey katıyor

0|0
    0|0
  • Ömür boyu ne be

0|2
    0|1
  • Madem normal şartlarda koşamıyosun ne diye dopingle zorluyorsun?

0|1
    0|0
  • Hileyi kim yaparsa yapsın hakkı olmayanı alanı men etmeli.

2|1
    0|0
  • Tercihlerin bir bedeli var sonuclarina da katlanacak

0|1
    0|0
  • Yazık olmuş

0|1
    0|0
  • Var bir bit yeniği

0|1
    0|0
  • Yazık olmuş

0|1
    0|0
  • Kötü olmuş

0|1
    0|0
  • Seneye acun bunu adaya götürür

1|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    14

Erkekler Ne Diyor 59

• Doğruysa uygun bir ceza olmuş hatta milli sporcumuz olmasında bile men edilsin diğer milli sporcularımıza karşı bir olgusal yargı oluşması engellensin bunu da millilik unvanı elinden alınarak yapılabilir

1|1
    0|0
  • Bu haberi okudum. Soracaktım. Sonra vazgeçtim. Bunla kimse ilgilenmez diye :) . Bence hak etmiş. Hem ispiyoncu hemde tekrarlı dopingci. Ha piyasadaki diğer oyuncularda yapıyor olabilir ama arkadaş niye hep biz yakalanıyoruz. Demek ki sadece dopingi almakla iş bitmiyor. Bence en doğru tespiti o mükemmel adam yapmış.

https://i.hizliresim.com/0G76LR.jpg

0|1
    0|0
  • Gerçekten kullandıysa, yazık etmiş kendine hayatıyla oynamış resmen.

0|1
    0|0
  • Herşeyin bir bedeli var, yaptıysa cezasını da çeksin

1|2
    0|0
  • Haksız kazanç olduğu için çok doğru karar yakalanan kadar göz yumulanlar var

0|1
    0|0
  • Arkadaşlar her doping yazan ilaç kullanmıyor kahveyi fazla içseniz de doping sayılabilir. Bizim hocamızın arkadaşıydı kazaya kurban gitmiş

1|1
    0|0
  • yazık etti kendine
    en verimli çagında.. idi
    spor bakımından

0|1
    0|0
  • Atatürk ne demiş;
    Ben sporcunun zeki çevik ve dopingsiz olanıni severim..

Yanlış yapmış..

0|1
    0|0
  • Alıştık artık bu duruma.

0|1
    0|0
  • Siyasileri hırsız, esnafı üç kağıtçı, memuru sahtekar, polisi acımasız ve korkak, sporcusu dopingci.
    Hangi suçun cezasını çekiyoruz

1|0
    0|0
  • Süreyya ayhan vol.2

1|2
    0|0
  • dopingsiz yapamıyorlar demekk...

0|1
    0|0
  • Eğer gerçekse doğru bir karar alınmıştır

0|1
    0|0
  • Kadınlar gözümden tekrar düştü şu iticiliğe bak ya.

0|1
    0|0
  • ciğerleriyle kazansın bir insan...

0|1
    0|0
  • Yazık etti kendine

0|1
    0|0
  • Gercekten kullanmissa ve yasaksa iyi olmus

0|1
    0|0
  • Neden doping alıyorlar ki?

Dünya da her gün bir sporcunun başı yanıyor dopingten.

0|1
    0|0
  • Hak yiyen b. k yer

1|1
    0|0
  • hak etmiş

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    39
Yükleniyor...