Yorumlarınıza ihtiyacım var siz ne yapardınız?

iş ve kariyer acısından iki secenek var

1. ünlü bir giyim mağazasınında müdürlğe kadar çıkma imkanının olması

2. devlet memur olmak (polis)

hangisi daha mantıklı ?

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• giyim mağazasında müdürlük diyorum , deneyimin yüksek derecede olduğu için o işten atılsan ( ki atılmazsın ya da çıkmazsın ) yeni iş bulman kolay olur şurda şurda müdürlük yaptım filan dersin pat alırlar işe . polislik garanti iş var zaten ama çok vurdulu kırdılı yarın bir gün evleniceksin karının çocuklarının yüreği ağzında dolaşmasını istemezsin :D masa başı işi iyidir.

0|1
    0|0
    • sen mevzuya çok derinden girdin :))

• Ikiside benim tarzim degil ama memurluk.herzaman daha iyi dir

0|1
    0|0
    • en azından garanti dimi diğerinde saatin belli değil günün belli değil

• Aynen öyle bide illaki polis de olman gerekmiyor daha rahat memurlar da var masa basi gibi

• bakalım artık kısmet

• hangisinin garantisi varsa

0|1
    0|0
    • memurluk daha garanti duruyor şimdilik

• tekstıl zor durumda şuan.yanı yurt dısında uzuc işçilik olduğu için bazen krız zamanları oluyo.memur ol derdım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• her işin kendine göre bir zorluğu var tabi. ama polislik ayrı bir zor. özellikle psikolojik olarak herşeyi kaldırabilirim diyosan polis ol.

0|1
    0|0
    • her işin kendine göre bir sıkıntısı var ama işin içine girmeyince kestirmek kolay olmuyor

• yorum için teşekkür ederim arkadaşım, işin pskolojik kısmını düşüneceğim

• rica ederim ne demek .. psikolojiden kastım = gördüğün olayların senin hayatını etkilemesi bir diğeri de zoruna giden çoğu şeye ses çıkarmayıp eyvallah demek.. iyi düşün ona göre karar ver. hayırlısı olur inş.

• müdür ol müdür

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;