Dünya Ralli Şampiyonası yeniden Türkiye'de yapılacak. Motor sporlarını sever misiniz?

2018 yılında yapılacak ralli şampiyonasını koordine eden Dünya Motor Sporları Konseyi, yapılacak olan onuncu yarışa ülkemizi de dahil etti. 7 yıllık aranın ardından ülkemizde tekrar yapılacak. 2018 yılında 13-16 eylül arasında etkinlik Türkiye'de olacak.

Siz Ralli izlemeyi sever misiniz? Türkiye'de yapılması konusunda düşünceniz nedir?

1|1
2952

En İyi Kız Görüşü

• Azerbaycan'da artık 2 yıldır F1 geçirildi. Resmen nefret ettim. Trafik sıkışdı, düzenimiz bozuldu😏😏

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sasirmadim degil. f1 yillardir gelcek diyolar ortada yok.. hatta bu yil referandumda oy malzemesi bile yaptilar.. sevindim ama geldigine.. otomotiv muhendisligi okuyan biri olarak motorsporlari candir.. ozellikle f1.. eski tadi olmasada...#keepfightingMichael #MichaelSchumacher

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 28

Erkekler Ne Diyor 51

• Ralliden çok F1 severim

1|1
    0|0
  • Ulke'de motor çok. Dışarı bir çıkıyorum pas verenler de oluyor. Ha sen normal motor diyosun😄
    Severim motor sporlarını😊

0|0
    0|0
  • Severim, ama askere gideceğim ya.

0|0
    0|0
  • en güzel yarış motosiklet sınıfında dır bence "isla man of tt" dünyanın en tehlikeli yarışı olarak kabul edilir 250 kadar yarışçı bu yarışta hayatını kaybetmiştir piskopatların gövde gösterisi gibi birşeydir youtube dan videolarını izlemenizi şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Bayiliriz.

0|0
    0|0
  • kenan sofuoğlu kesin kazanır at fava bekle.

0|0
    0|0
    • 1. si kenan ne alaka 2. si kenan dünya şampiyonu falan değil bunu öğrenin artık

• ve orda sampiyon olan hep bir ust lige cikat kenan masallah yer etti orayi kendine

• Pek ilgim yok

0|0
    0|0
  • Pek sefmem kanks

0|0
    0|0
  • Çok severim

1|0
    0|0
  • çok güzel ya

0|0
    0|0
  • Bu iyi haber

0|0
    0|0
  • Formula 1 de geri dönse keşke.

0|0
    0|0
  • Ben de o araçları kullanıp yapabilseydim sevebilirdim..

0|0
    0|0
  • Sevmem diyemem

0|0
    0|0
  • İzleyici olarak evet

0|0
    0|0
  • Severim güzel dir

0|0
    0|0
  • Sevılmezmi Adrenalin Olsun İşin Ucunda HErbıseyı Severım Ben.) Rally Sampıyonaasının Turkıyede Yapılması Reklam Adına Baya Faydalı Olur Dünyada Bır cok Ulkenın Gözü Rallyde Olacaktır Buda Türkiye Adına + Olur

0|0
    0|0
  • Çocuk yaşlarımda merak saldığım, 10 yaşında go kart ile tanışıp devamında 18 yaşına kadar araçlarla harmanlanıp aylık 15.000₺ kurs ücretine denk gelince hayali suya düşen bir insan olarak. Hastasıyım ama TC’ye bu yüzden çok kızgınım.

0|0
    0|0
  • Bu motor sporlarinda parcalanan arabalara üzülüyorum. Biraz yavaş gitseler iyi olacak.

0|0
    0|0
  • Ben Subaru Impreza 2.0 Wrx Sti 2005 Model sürücüsü, ralliciyim. Ve bunun yapılmasından gurur duyuyorum. Aynı zamanda çok büyük bir mutluluk yaşıyorum. Okul yüzünden ne kadar aktif olamasamda okulumu bitirdiğim gibi sahalara geri döneceğim..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31
Yükleniyor... ;