AlanyaSpor'dan Tarihi Geri Dönüş! Sizce maç kimin hakkıydı?

İşte maçın özeti, sizce maç kimin hakkıydı?

• Trabzonspor'un hakkıydı.
    A seç
  • Alanyaspor'un hakkıydı.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
026

En İyi Erkek Görüşü

• Maçı izledim, eğer bir oyuncu 7 kişinin olduğu bir savunmayı adeta yürüyerek geçerse, saçma sapan egoistçe futbol ukalalığı yaparak kale önünde paslaşmaya çalışırsa ve dahi rakibi küçümserse sonuç kaçınılmaz olur. Ersun Yanal'ın yapacağı bir şey yok, eleştirirken mantıklı eleştireceğiz. 3-0 'dan sonra takım kendini saldı, bir kişi salsa oyuncu değişikliği yaparsın takım kendine gelir, on bir futbolcunun hepsi saldı maçı ve maç geri döndü. Bir çok maç var böyle. İsimler değil, performanslar oynar futbolu.

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Özet mi..
    Ben maçı 94 dk izledim ve Alanya YI tebrik ediyorum.. Fener ucuz yırttı Alanya Sporumuzdan..
    Trabzonspor çok hatalı oynadı, orta saha laçka, Alanya sporun teknik direktörü bile inanamadı şokta adam cağız..
    Alanya sporun hakkıydı
    Burağa kırgınım, bizde de her maç böyle oynamalıydı..

1|0
    0|0
    • Fener ucuz mu yırttı😂😂😂

• @lllkardinalll
      Aynen öyle oldu.
      Sosa da orta sahayı yol geçene çevirince, işler koptu. Orta saha çok kötüydü Trabzonun

• Abi futbolda orta sahan organize değilse işin çok zor cidden. Fenerbahçe de bunun acısını çekiyor bu sene..

• Alanyaspordan olağanüstü bir geri dönüş.3-0 dan sonra futbolunu yukarı çeke çeke ve geri adım atmadan maçı oynadı ve özelilikle forvetlerinin bire bir kaldıklarında ki korkusuzca ts li futbolcuların üzerine üzerine gitmse ve tabiy ki wagner love faktörü maçı fazlasıyla Alanyasporun hakkıydı dedirten şeyler bence...

0|0
    0|0
  • 3-0 dan 3-4 çevirmek kolay bir durum değildir
    hak eden tabi ki kazandı Trabzon ne olduğunu anlamadı :D :D :D :D
    biz 3-0 yeni yorduk en son diye şok içindeler bu şoktan kurtulmaları biraz zaman alacaktır. :D :D :D
    Tebrikler Alanyaspor

1|0
    0|0
  • 600 tl kazanacaktım. Yaktın beni Trabzon😂

1|0
    0|0
  • burak yine kendini atmaya devam ediyor huylu huyundan vazgeçmiyor napacaksın :))

1|1
    0|0
    • bu arada vagner love tek başına aldı maçı helal olsun aleyna takımını tebrik ederim.

• Ersun Yanal maçı Alanyaya hediye etti. Alanya hakkıyla aldı.

1|0
    0|0
  • beter olsunlar

1|0
    0|0
  • Maçı hakkı analarının ak sütü kadar helaldir Alanya spora

Kendi takımım böyle geri dönüş yapsa eski sevgilim geri dönmüş kadar sevinirim

0|0
    0|0
  • Alanya olarak seçtim ama Vagner Love'un hakkıydı abi adam tek kişilik ordu bildiğiniz.

0|0
    0|0
  • Vay be Alanyaya bak sen

0|0
    0|0
  • Ulan alanyaspor candir. Canim memleketim😊😊

0|0
    0|0
  • Maçı izlemedim ama hamsilere iyi oldu. Adamlar Alanya ile oynuyor yeniliyor tribünler Fenerbahçe ye küfrediyor şeref yoksunu hamsispor

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe - Galatasaray maçları bu türden efsanelerle doludur😆

0|0
    0|0
  • Yazık... Dün iki binlik oldum

0|0
    0|0
  • Benim hakkımdı.

0|0
    0|0
  • Futbolda hak diye bir şey olmaz, en fazla gol atan kazanır

0|0
    0|0
  • Maçı izlemedim inşallah iyi oynayan kazanmıştır.

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • Hakki erkek ismi

0|0
    0|0
  • ersunun sonu. oldu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam