Trabzonspor, Alanyaspor'u 3-0 yenerken nasıl olurda 3-4 yenilir? Sizce de Ersun hoca artık gitmemeli mi?

Abi çıldıracağım.😡😡 Sen nasıl bir teknik direktörsün ersun hoca! Evinde iyi gidiyorsun farkla öndesin sen nasıl bu maçı verirsin?
Trabzonspor, Alanyaspor'u 3-0 yenerken nasıl olurda 3-4 yenilir? Sizce de Ersun hoca artık gitmemeli mi?Artık, bu adam gitmemeli mi? Bu kadroya şu oyunla yenilmek nasıl bir marifet?

Güncellemeler:
Tamam az daha sakinim sorun yok sagolasiniz 😂

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vallahi bende şaşırdım. 3-0 dı ve kendi kalesinde yenildi.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Maçı izledim, eğer bir oyuncu 7 kişinin olduğu bir savunmayı adeta yürüyerek geçerse, saçma sapan egoistçe futbol ukalalığı yaparak kale önünde paslaşmaya çalışırsa ve dahi rakibi küçümserse sonuç kaçınılmaz olur. Ersun Yanal'ın yapacağı bir şey yok, eleştirirken mantıklı eleştireceğiz. 3-0 'dan sonra takım kendini saldı, bir kişi salsa oyuncu değişikliği yaparsın takım kendine gelir, on bir futbolcunun hepsi saldı maçı ve maç geri döndü. Bir çok maç var böyle. İsimler değil, performanslar oynar futbolu.

0|1
    0|0
    • Abi abdulu cikartip volkani sokmasi castillo onazi gibi isimleri kenarda tutup rodallega ile anlasmazzlik yasamasi ustune estebanla da surtusmesi bu ersunun payi cok onlara o disiplinide o verecek teknik direktor sadece oyuncu degistirmezki ama

• Kardeşim öyle diyorsunuz taraftar camianızı yakından takip eden biriyim, kazandığınız her maç harika diyorsunuz yenildiğiniz anda sallamalar başlıyor. Ben de diyorum ki sonuç odaklı olmayalım biz bundan kaybediyoruz.

• Orada taraftara cok kizardim ben takim kaybettiginde hep ersunu savundum gecen hafta biraz yuzum eksidi birsey demedim ama bugun ben bu sonucun arkasinda buyuk seyler ararim oyuncu cikiyor moralim bozuk deyip garip garip seyler oluyor bir sorun var anlayamadik 😂

Kızlar Ne Diyor 3

• Vallahi hayretle izledim. Rezalet.

0|1
    0|0
  • Şaşırtıcı bir sonuç en son baktığımda 3 0dı Trabzon farka gider dedim.

0|1
    0|0
    • Bizde oyle dedik ama hocanin aptal tercihleri oyuncularin rahat tavirlari sonucu tarihi bir ceza kesildi

• Ersun Hoca bize en güzel futbolu oynatan adamdı bize kimse onun gibi hücum futbolu oynatmadı nasıl böyle oldu anlamadım

• Top yuvarlak derler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

Yükleniyor... ;