Size göre ülkemizde oynayan en değerli orta saha oyuncusu kim?

Emre Belözoğlu'na göre ülkemizdeki en değerli orta saha oyuncusu Selçuk İnan.
Peki size göre ülkemizde en değerli orta saha oyuncusu kim nedenleri ile birlikte açıklarsanız sevinirim
#EmreBelözoğlu
#Selçukİnan
#Ortasahaoyuncuları

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Atiba oyunu iki yönlü oynayabilen ender isimlerden birisi.

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oguzhan ozyakup olabilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 54

• Selçuk İnan mı kaldı ya adam artık yanına veremiyor. Emre gelmiş geçmiş en iyilerden biri bana göre, Oğuzhan Özyakup 6-8 numara pozisyonları için 10 numara için Yusuf Yazıcı kaliteli. Özellikle yerlileri yazdım yabancı çok var.

1|0
    0|0
  • Atiba ve fernandoyu çok başarılı buluyorum paa yuzdeleri cok yuksek gercekten her tskima boyle adamlar lazim.

1|0
    0|0
  • Emrenin sanırım dünyada topu alıp ayaktan çıkarma süresinin saniyenin yarısının bile altına düştüğünden haberi yok. Avrupa maçına çıkayım topu alayım döneyim kafamı kaldırayım bakayım göreyim pas atayım derken adamlar topu senden alıp kalecinle selamlaşıyor

1|0
    0|0
  • Hagi... kalbimizde..

1|1
    0|0
  • Hagi nin üstüne tanımam. Gelmiş geçmiş en iyi futbolcu. Adam zeka küpü, yeteneği fazlasıyla vermiş Allah. Adam kullanmasını da iyi biliyordu..

1|1
    0|0
  • Emre belözoğlu gelmiş geçmiş en iyi Türk orta sahalardan biridir. Şu anda belki piyasa değeri olarak değil ama takıma kattıklarıyla en iyisi olduğunu kanıtlıyor.

1|0
    0|0
  • körler sağırlar birbini ağırlar..
    bence en iyisi mehmet topaldır, yıllardır..
    hem karakter olarak hemde futbolcu olarak..
    Not: Galatasaraylıyım..

1|0
    0|0
  • Şu an yerli Emree

1|0
    0|0
  • Talisca

1|0
    0|0
  • Emre bu sene iyi.

1|0
    0|0
  • Hepsi

1|0
    0|0
  • Eljif Elmas, kimlerin elinden aldık biz o çocuğu

1|1
    0|0
  • Ben kariyer ve performans sürekliliğine göre, yani gerçek bir futbolcu özelliklerine göre, emre belezoğlu diyorum

1|0
    0|0
  • Oğuzhan

1|0
    0|0
  • Ndiaye futbolun akışını bizim gibi ülkelerde bu denli artıran tempolu oyuncu yok

1|0
    0|0
  • Kumaşı en kaliteli olan oğuzhan özyakup bence kendini tamamen ortaya koyabilse avrupa devlerinde rahat oynar hem oyun zekası müthiş hemde genç

1|0
    0|0
  • Yerli mi yabancı mı? Ayrica defansif mi ofansif mi?

1|0
    0|0
    • Yerli ofansif anlamda

• Bir Galatasarayli olarak Oğuzhan diyebilirim. Selçuk cok iyiydi ancak eski formundan cok uzak. Yabanci olarak en iyi ofansif kesinlikle Ndiaye bana gore. En iyi defansif ise Fernando.

• Yusuf Yazıcı

1|0
    0|0
  • Atiba ve Oğuzhan

1|0
    0|0
  • Şu an oynayanlardan oğuzhan ama geçmişi de katarsak tartışmasız sergen yalçın

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 6

• Büyük kaptan Emre Belözoğlu tabi ki.♥️

1|1
    0|0
  • Atiba Hutchinson tabiki de üzerine yok ❤

1|1
    0|0
  • Futbolla alakam yok bilemicem