Mehmet Demirkol'un Arda Turan'la ilgili açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mehmet Demirkol:"Arda'nın önündeki seçim, Galatasaray'da, Arsenal'de veya Wolsfburg'da oynayıp oynamamak değil."
Mehmet Demirkol:"Arda'nın vermesi gereken karar,'Ben üst düzey futbol oynamaya devam edeceğim, ya da bırakacağım'kararıdır."
Mehmet Demirkol:"Eğer Arda oynamaya karar verirse, oynayamayacağı klüp yok. Bunu nereden biliyoruz? Barcelona'da şu an..."açıklamalarında bulundu.
#MehmetDemirkol
#ArdaTuran

0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Arda 2008 avrupa kupası ve ATL Madrid dışında hiç büyük oyuncu olamamıştır dönemsel yıldızlık maalesef yedek kalmaktan başka bir işe yaramıyor

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Haklılık payı var. Arda'nın kumaşı belli oynadığı takım belli yani bazı şeylerde kafada bitiyor, çok polemiğe girmeden sadece işine yani futbola odaklanmalı.

1|0
    0|0
  • İzlemiştim canlı olarak dün sabah.

Ama Arda Turan artık bu potansiyeli taşıyor mu oda önemli.

Barça için Arda bitti orası kesinlikle değişmez bir şey.

Ama Premier League'in köklü takımlarından falan teklif gelmesi için yine ülkemizde bir gurur kaynağı olabilmesi için transferiyle, oyununu düzeltmeli en yakın zamanda, çok çalışmalı ve kalan potansiyelinin tümünü göstermeli.

1|0
    0|0
  • Bence sen hakliisn reis😀

1|0
    0|0
  • Arda turan Türkiye pazarı dışında iş görmez artık.

1|1
    0|0
  • Mehmet Demırkol : cok Dogru konustu ' Arda turan ' Neyazıkkı Ne Oldum Delisi Oldu Şöhretin Rüzgarına Kapıldı Barcelona Da Oynamak Ona Kım Oldugunu unutturmus Durumda Böyle Giderse Futboll Hayatı cok Erken Bıtecek , umarım Öyle Olmaz Mıllı Takımımızın Arda gıbılere Itıyacı Var Futbol Anlamında ;)

1|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ardayı istemiyorum.. Fener'e gitsin!

1|0
    0|0
  • Adamın futbol adına harika tespit ve görüşleri var. ve bu konuda haklı örnek vermek gerekirse Beşiktaşlı nihat kahveci adam Real Sociedad ın tarihine girdi ordan villereale geçip harika işler çıkardı sonra bizim futbol katili Yıldırım Demirören Şu an dursun Özbekin yapmaya çalıştığını yaparak Türkiye ye getirdi ve sonra taraftarlar tarafından yuhalanıp ışıklandırma ve sonrada futbolu bıraktı

1|0
    0|0
  • Mehmet Demirkol demek istiyor ki , arda turan istediği zaman her kulüpte oynayabilecek kapasite de bir futbolcu. zaten kötü futbolcu olsa barcelona da oynayamazdı. ama önce futbolculuk kariyeri için tamam mı devam mı demeli. net bir karar vermeli.

1|0
    0|0
  • Bir yıldız daha söndü

1|0
    0|0
  • Bizim futbolcularımız duygusal moddan çıkmadan olmaz

1|1
    0|0
  • Onun transferi bile hileli türk hava yollari sponsor oldu diye ardayi aldilar yoksa oyuncu falan degil

1|0
    0|0
  • okumuş adam severim

1|0
    0|0
  • Atletico da kalıp kral olmalıydı hem la liga şampiyonu da olmuşlardı ne güzel

1|0
    0|0
  • Doğru

1|0
    0|0
  • Doğru söze ne denir

1|0
    0|0
  • Hakli.

1|0
    0|0
  • Galatasaray ardsyi alirsa kadro bozulur benden soylemesi.

1|0
    0|0
  • Mehmet Demirkol en sevdiğim futbol yorumcusu ne söylediyse doğrudur

1|0
    0|0
  • Çok doğru bir yorum

1|0
    0|0
  • Oynayabilir ama karakter olarak Galatasaray'a gelmesine karşıyım.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 3

• Haklı

1|0
    0|0
  • Arda çok değişti çok

1|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum