Barcelona'lı futbolcu Ivan Rakitic'in bu sözü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce haklı mı?

Barcelona'lı futbolcu Ivan Rakitic'in bu sözü hakkında ne düşünüyorsunuz?Sizce  haklı mı?
Rakitic:"Barcelona'nın oyunundan keyif almayan birisi futboldan keyif almıyordur. Burası, bütün çocukların hayalini süsleyen bir yer."
#Barcelona
#IvanRakitic
#Futbol

1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar son çırpınışlar yavaş yavaş çöküyor futbol felsefeleri. Herşeye rağmen kim istemizki Barcelona da oynamayı😊

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Haklılık payı yüksek :)

1|0
    0|0
  • Cok hakli bence futbolun keyifini barcayi izlerken yasiyorum bende

1|0
    0|0
  • Saçmalamış resmem

1|0
    0|1
  • Ağlasın, Kral Real Madrid

1|0
    0|1
  • ben tiki taka sevmiyorum bütçesi 200 milyon 300 milyon olan takımlarda ilk dakikadan son dakikaya kadar kanatarı otoban orta sahası boğa forveti yeniçeri gibi savaşan takım olmalı şu an onu paris yapıyor en güzel topuda onlar oynuyor

1|0
    0|0
  • Barça eski barca degil o yuzden katilmiyorum ☺☺

1|0
    0|1
  • Bence sözünde haksız kız ayool

1|0
    0|3
  • İniesta, Xhavi li Barcelonanın real madridi 5-0 yendiği maçı herkes seyretsin. Bilgisayar bile bu kadar mükemmel oynayamazdı. Real madridi hiç siirt köyhizmetleri B takımı şeklinde görmemiştim. Sene 2012 idi sanırım. Bu sebeple katılıyorum. Handikap şu, şu an geniş alanda oynuyor takımlar kısa alanda bu kadar az top kaptıran bir takım yoktu. Geniş alanda da Milan 1990ları domine ediyordu. Şimdi real...

1|0
    0|0
  • Dogru diyor..
    Futbolu tiki taka'yi sevdirenler..
    Harbiden cok güzel oynuyorlar ama bu oyuncu o takima yakismiyor bana göre.. :/

1|0
    0|0
  • Ne alaka imiş ne futbolcular var barcada oynamadan isim yapmış bunlar neyin kafasını yaşıyor anlamadım Barça 2 sezondur benim bildiğim şampiyonlar ligi şampiyonu olamıyor yazık bu takımda mi oynacan acaba diyorum rakitic'e

1|0
    0|1
  • Bence Barca eskiden olduğu gibi efsane, rüya süsleyen falan bir takım değil bugün. Beşiktaş dan bahsediyo sanki g. tüm

1|0
    0|1
  • Haklı tabi ki. %95'ini Messi kaplıyor bu oyunun oda benim haklılık sözüm olsun.

2|0
    0|0
  • Haklı barça güzel futbol oynuyor

1|0
    0|0
  • Rakitic para olmasa gider miydin oraya ysgcilik yapma

1|0
    0|0
  • Haklı

1|0
    0|0
  • Evet doğru

1|0
    0|0
  • neymar gittikten sonra cokta zevk vermiyorlar.. isco lu ronaldolu real madrid, mbappeli neymarlı psg daha fazla seyir keyfi veriyor.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum. Çok doğru bir söz.

1|0
    0|0
  • Hakli

1|0
    0|0
  • Bir ara sıkıcıydı ama şimdi evet keyif alıyorum..

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 5

• Barça eskiden daha iyiydi be🙁

1|0
    0|0
  • Haklı kanka haklı 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Adam haklı beyler