Spor salonundaki koşu bandında en son hızda koşabiliyor musunuz?

Spor salonundaki koşu bandında en son hızda koşabiliyor musunuz? Ben koşamıyorum. Salon sahibinin elektrik teşkilatı yetmiyormuş, en son hıza aldım adamın ödü koptu. Salonu yakacam sanki.😕 Bana spor salonu lazım millet, ceryanı kuvvetli olsun. 💪

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Maşallah ven hızlı koşmayı sevmiyorum yaşlı köpekler var ya hem koşuyor hem etrafı seyrediyor anların stili tam bana göre

0|0
    0|0
    • Hızlı koşmak önemli değil hatta verimli değil. İnterval uyguluyorum. Koşuda en verimlisi.

• Doğru. Ama kardiyo artık vazgeçilmez oldu yag hızlı yakan ve kısa programlar revaçta ☺

• Sağol 🤗

En İyi Erkek Görüşü

• 10 da 11-12 dk koşarım, 12 de 5 dakika koşuyorum şu an için.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• Koşabiliyorum ama orada koşmak beni hiç mutlu etmiyor. 😀😀 yürümeyi tercih ediyorum. Genel olarak hızım 6.5 😀😀

0|1
    0|0
  • Bu spor salonlarina alişik arkadaşlarla bir ara sahilde yarişsak acaba ara ara durup yerlerinde hiz yapip tekrar depar atarlar mi ki😂✌

0|1
    0|0
  • Parasıyla değil mi? Dilediğim gibi spor yapamayacaksam niye o salona gidiyorum ki? Ayrıca ben o kadar hızlı koşamam tembelim.

0|1
    0|0
    • Zaten adamı dövmekten beter ettim lafla.😕 Sürekli yüksek hızda koşmam, kalp ritmini yükseltip geri yavaşlatıyordum. Alsın bandını şaapsın. ☹️

• Ahhahh benim değil mi vermicem tabi.

• Vermessen verme demeden edemedim 😀😀

• Spor salonunda kardiyo hareketleri yapmak daha hosuma gidiyor hem alt hem üst bedeni çalıştırmak daha güzel

0|1
    0|0
  • Koşamıyorum

0|1
    0|0
  • Böyle bir şeyi de ilk defa duyuyorum, elektrik yetmiyormuş falan :/ İstediğin gibi çalışamadıktan sonra oraya gitmenin ne anlamı var ki.

0|0
    0|0
  • en fazla 12

0|0
    0|0
  • Hiç denemedim

0|1
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ben 5den üstünde koşmadım

0|1
    0|0
    • 5 zaten koşma değil ki hızlı yürüme :)

• Koşmaya geçmedim işte😃

• Anlıyorum düzenli olarak hız arttırsan bir bakmışın depar atıosun :D ben 5.5 -6 da zorlanıyordum zamanla ortalama 7-8 maks olarak da 10a çıktım :)

• Kosamam ☺

0|1
    0|0
  • en fazla 16 yapmışımdır. Genelde 8-10 arası.

0|0
    0|0
  • Hiç denemedim
    Bizim spor salonunda deneyebilirsin izin veriyorum
    🍓

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • hiç denemedim ama kendime güveniyorum ya 😄 koşmayı pek sevmiyorum yürümek daha güzel

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|1
  • Limiti 6ya anca çıkardım 😂

0|0
    0|0
  • Koşuyorum

0|0
    0|0
  • 12de koştum ama 1 dakika😃😃

0|0
    0|0
  • Ohoh ne var onda :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    9

Erkekler Ne Diyor 25

• bir tane ergen gördüm. Hızlı koşuyordu. Dedim yapma şunu. Kazma gibisin, rezil oluyorsun falan filan deyince haklısın dedi. 😂

0|2
    0|0
  • Koşuyorum salonumda öyle sorunlar Yok

0|1
    0|0
  • Koşu bandında depar atan acemileri görünce gülüyorum

0|0
    0|0
  • koşarsam ayaklarım popoma kaçar heralde 😂😂

0|2
    0|0
  • 14 te koştum en son

0|1
    0|0
  • Denemedim hiç. Koşarım demek denemeden saçma olur ama yüksek hızlarda çok zorlanmazdım hız olarak tabi yorgunluk bakımından koşsam da 2-3 dakika ancak.

0|0
    0|0
  • O degilde bir dengeni kaybedersen seni yatay biçimde mermi gibi geri fırlatırsa var ya internette fenomen olursun 🙂 tehlikeli ya hele yüzün filan denk gelirse allah muhafaza

0|0
    0|0
  • ayamı değdirmedim İstanbul boğazının suyumu çıktı

0|0
    0|0
  • Yukarı rampa 7 hız 13 3 dakika koştum ama genel olarak 10_

0|0
    0|0
  • Nerdeee

0|0
    0|0
  • Sen ne diyon bee

0|0
    0|0
  • Her koşu bandının son hızı farklı
    Ben teyzeminkinde son hızla koştum jet gibiydi 5 dakika dayandım sonra yavaşlattım.

0|0
    0|0
  • En son 10a çıkabildim oda 1-2 dakika falan :)

0|0
    0|0
  • hiç binmedim ama fotoğraftaki gibi çok hızlı olursa sanırım yere yapışırım.

0|0
    0|0
  • gıtmıyorm

0|0
    0|0
  • valla ben son hıza dayıyorum kimse de bişey demiyor :D

0|0
    0|0
  • Koşu bandında koşmak saçmalık giderim akşam vakti stada yaparım 100m sprint koşularımı

0|0
    0|0
  • 90 kiloyum koşuyorum 😎

0|0
    0|0
  • Hiç koşmadım

0|0
    0|0
  • 14.2

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam