Squat konusunda yardımcı olabilecek?

Merhaba arkadaşlar öncelikle lütfen kötü içerikli yorumlar yapıp cıvıtmayın olayı squat yapsam kalçam küçülürmü ben biraz daha büyümesini istiyorum yani ne yapsam büyür ağırlıkla squat yapsam büyür de ağırlıksız yapsam küçülür gibi bir durum yok değilmi lütfen yardımcı oluun

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Büyümesi için kas kütlesini artırmalısın, küçülmesi için yağ oranını düşürmelisin. Büyümesi için kas kütlesini artırmanda 1. en gerekli şey protein ağırlıklı beslenme 2. en gerekli şey ağır çalışma. Ağır çalışmak şart değil ama daha etkili sen boş squat yaptığında çok sayıda tekrar yapman gerekir örn. 50-100 gibi bu seni çok terletir ve yağ'dan kurtulursun haliyle popo küçülür ama yüksek ağırlıkta az tekrar yaparsan örn. 12-20 tekrar bu seni daha az terletip daha fazla yorar bu da popoda kas gelişimine yani poponun büyümesine ayrıca yağ dan dolayı sarkma ve nasıl söylenir bilmiyorum affedin pörsümüşlük varsa onun yok olmasını sağlar. Umarım yardımcı olabilmişimdir. (Not : Size taş çıkaracak bir kalçaya sahibim tecrübelenmiştir) (Ve evet erkeklerin yüz karasıyım)

1|0
    0|0
    • O zaman benimki sert oluyo yani sarkık değil kimsenin poposuna dokunmadim sert yumusak nasil olur bilemem ama denicem bakalım teşekkür ederim aklıma takılan bisey olursa sorabilirmiyim

• Yoo ben bulur seni yazarım^-^

• Bildirimden geldim buldunmu beni :D

En İyi Kız Görüşü

• Ben kendimden biliyorum acayip topluyo fakat büyüyorda ben büyümesini istemiyordum sen istiyosan 3 set 15 den boş barla yapabilirsin

0|0
    0|0
    • Dambilla olurmu

• Peki çok sağol ^-^

Erkekler Ne Diyor 15

• Büyür bacaklarında kalınlaşır

0|0
    0|0
  • Squat yap duzenli bir sekilde.

0|0
    0|0
  • Buyur ve sikilasir. Selulit kalmaz

0|0
    0|0
  • Sen yap olur gider takma.

0|0
    0|0
  • Hayır ama ağırlıklı olarak yapmak doğru olanı. Halter ile , ya da omuzuna birini alarak.

0|0
    0|0
  • Herhangi bir spor salonuna gidiyor musunuz

0|0
    0|0
    • şu an değil

• ağırsağlam diye bir kanal var youtubede oradanasıl yapıldığını izleyebilirsiniz sguat önerileri sizin çok işinize yarar

• Peki teşekkür ederim

• Hayir yok

0|0
    0|0
  • Avuçlu destek olabilirim:)

0|0
    0|0
  • googla dayiya sor.

0|0
    0|0
  • Squat kalcani şekillendirir

0|0
    0|0
  • mesaj at sana yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • En onemlisi hareketi dogru yapman

0|0
    0|0
  • Şimdi önemli bir kaç şey var kalcan sıkı mı yumuşak mı

0|0
    0|0
    • Orta diyim yani sertten kastınla yumusaktan kastın nedir

• Kalçam ufak değil karnım dümdüz üst kısımda kendimi bildim bileli büyük

• Kilo olan yerim sadece bacaklarım biraz kalın ama aşırı derecede değil

• Kalçaya değil göğsüne önem ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kuculmez yaglarini azaltir gerdirirsin olmasini istedigin sekli belirle ona gore calis

0|0
    0|0
    • E belirlesem ona gore nasil calisildigini bilmiyorum

• Peki teşekkur ederim

• Squat neydi im cahil

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;