Hangi takimlisiniz neden?

Neden ailenizden dolayimi kendi tercihmi
Ben Galatasaray ♥ ailem Fenerli
Kendi tercihim ♥♥

2|1
1031

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray 💛❤
    5 yaşındaydım uyuyordum. GS ile fb'nin maçı varmış ve GS kazanmış. Benim de futboldan takımlardan haberim bile yoktu. Mac bitince abicim gelip heyecanla beni uyandırdı. Hangi takımlısın GS mi? Fb mi? Diye sordu. Ben de bunlar ne bilmedigim icin fb diye salladım. Abim de Galatasaraylı ol o kazandı dedi ve o gün bugündür Galatasaraylıyım
    Iyi ki de Galatasaraylıyım 💛❤

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• Doğma Büyüme Beşiktaş Semtinde Oturuyorum. Büyüklerimiz O Zaman Sıkıyorsa Beşiktaşlı Olma Çükünü Keseriz Demişlerdi. O Zamandan Beri Beşiktaşlıyız :)

1|0
    0|0
    • Bugun ordaydm abi ne fanatiksiniz yaa :)) sandim derbi var :))

• Isi sakaya vuruorm napimm uzulsemmi degermi hakedermi

• Oww shit. Erkek meselesiymis

• Ben doğma büyüme Göztepeliyim küçüklüğümden beri. Başka bir takım tutmuyorum. Renkleri, taraftarı, semtin güzelliği, kulübün geçmişi o kadar çok sebep var ki aşık olmak için Göztepe"ye.

0|0
    0|0
  • Aileden dolayi Besiktas ama ailem baska takimli olsa da bu degismezdi. Bana Besiktasli olacaksin diyen olmadi, hislerimi dinledim.

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım. Ne fenere ne galatasaraya kendimi yakın hissetmedim. Beşiktaş ise her zaman bana en güzel takım gibi geldi. Acısıyla tatlısıyla seviyorum.

Sen benim her gece efkarım, gözümdeki yaşım, sigara dumanım...
    Sen benim damardaki kanım, alnımdaki yazım, şanlı Beşiktaşım!

0|0
    0|0
  • Ben Galatasaray liyim abimler galatasarayli bizde oyle gorduk baska takim gormedik bilmedik 90 li yillar zaten yayin yok bisey yok abimler maca giserdi anlatirdi bizde dinlerdik o yillarda monaco zaferi avrupada yari final. Xamaxa 5 atmisiz. O yillar avrupada. Iyiydik mahalledeki herkes galatasarayliydi iyiki de galatasarayliyim

0|0
    0|0
  • Benim baba Galatasarlı, Anne fenerli, Dayı Galatasarya oynadı, Enişte Fenerbahçe de oynadı. Sülalede ki tek Beşiktaşlıyım. Gurur duyuyorum.

0|1
    0|0
  • KEndi tercihim, Galatasaray. Ailede Galatasaray :D Galatasaray dışında tutulan takım yok. :D

0|0
    0|0
  • fenerbahçe.. aileden ziyade çevre diyelim.. çocukken herkez fenerliydi.. (not: ailemde de herkes fenerli) ama suanki aklıma bir takım sec deseler yine feneri secerim.. bu takımcılıktan dolayı değil tarihiyle gurur duymamdan dolayı..

0|0
    0|0
  • Aile Fenerli, ben futbol sevmem ama formalite icabı Beşiktaş...

0|0
    0|0
  • ßeşiktAŞK <3 Doğduğumdan beri beşiktaşlıyım. Bana bu takım çok asil geliyor.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş Elhamdülillah

0|0
    0|0
  • Futbol takımı tutmuyorum :D

0|0
    0|0
  • Takım tutmak saçma degilmi ya özellikle İstanbul dışındakilerin 3 büyük takımı tutması herkes kendi şehrini desteklese zaten Türk futbolu yükselirdi.

0|0
    0|0
  • galatasaraylıyım ailemi bilmiyorum kendi tercihim ama futbolla alakam yok

0|0
    0|0
  • FENERBAHÇE nedeni yok nedensiz

0|0
    0|0
  • Galatasaray <3

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe