Beşiktaş 2 Atiker Konyaspor 0! Maç nasıldı sizce, skordan memnun musunuz?

Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasının kapanış maçında Beşiktaş sahasında Atiker Konyaspor'u ağırladı. Beşiktaş mücadeleyi 10. dakikada Cenk Tosun ve 66. dakikada Quaresma'nın attığı gollerle 2-0 kazandı.

Maç nasıldı sizce, skordan memnun musunuz?Beşiktaş 2 Atiker Konyaspor 0! Maç nasıldı sizce, skordan memnun musunuz?

0|0
521

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş çomar konya ya dersini verdi. Renkliler ağlamaya devam etsin

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Derbiler ve ŞL maçları düşünüldüğü için salatlama volmaması için Beşiktaş çok asılmadı. Konya ise istediğini yapamadı.
    Beşiktaşlıyım ve Beşiktaş'ı mağlup etmek için yapılması gereken 3 hamle vardır;
    Topu ayakta tutup ileri çok çıkmamak
    Oyunu soğutmak
    Orta sahada kart gösterilmeyecek fouller yaparak, rakibi kızdırmak.
    Q7 zaten fouller çok yapılınca iyice geriliyor ve kart görüyor.
    Beşiktaş topla oynamayı seven, defans yapayan takım. Topu ayakta tutarsanız size gücü kalmaz.
    Kazanma endeksli karakterleri olduğu için, hızlı oynamayı severler. Geride top çeviren takımlar ise orta sahayı bıktırır.
    Toplam 150 resmi maç oynamamış Fabri'nin tecrübesizliği, Tosic'in kazmalıkları da en büyük handikapları iken, sağdan gelen Q7, Sol kanattaki hırçın ve zeki Babel, göbekte futbol aklı ve tekniği ile boy gösteren Talisca'yı durdurmak imkansızdır. Bu takıma 11 savunmacı da çıksanız, 5 kaleci ile etten duvar da örseniz fark etmez. Q7 açar Cenk çakar.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Besiktas icin hayirlsii.

1|0
    0|0
  • İzlemedim.

0|0
    0|0
  • Memnunum

0|0
    0|0
  • Güzeldi maç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu karşılaşmayı 5 haftadır bekliyorum. Çok diş bilemiştim bu konya ya. Kaçırdığımız golde sandalyem kırıldı. Bu maça 3 kupon yapmıştım, ms1, 2 üst ve 2.5 üst verdim. 0.4 kuruş zarar ettim :)
    Taraftarımızda çok güzeldi. Q7 nin gol atmasını çok istiyordum. O da oldu.
    Mutluyum.

1|1
    0|0
  • Maçtaydım memnundum ligin başından beri en iyisiydi

0|1
    0|0
  • Yürüyerek yendik memnunum. Gücümüzü derbiye ve Leipzig maçına bırakalım.

1|1
    0|0
  • Bu sene de karakartallar şampiyon olucak inşallah liğ sonuna kadar ezicez hepsini bir bir

2|1
    0|0
  • Skor iyi de oyun daha iyiydi. Özlediğimiz Beşiktaş geri döndü.

0|1
    0|0
  • Haftasonu puan kaybi yüzde 99..

0|0
    0|0
  • Ust olaydi iyiydi 😂

0|0
    0|0
  • Daha da atardık

0|0
    0|0
  • Haftaya fenere yazık olacak

1|0
    0|0
  • Memnunum

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Memnunum

0|0
    0|0
  • Henüz 2. vitestediyz daha fenerbahçe maçında 6 ileri yapmamız lazım 😎

0|0
    0|0
  • Zorlu porto maçı sonrası zor bir maçtı helal olsun Beşiktaşa kayıpsız geçti

0|0
    0|0
  • Ben eskişehirspor taraftarı olara çok üzüldüm konya adına daha iyi olabilirlerdi hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Fenerin zararina

0|0
    0|0
  • Güzel oynadı kız ayol.

0|0
    0|0
  • iki gölde de kaleci hatası. ilk gol kaleci cıkmadı cıkması gerekirken ikinci gol kapattıgı köşeden yedi ve defansın acıyı kapatacagını sandı.
    kısacası pek de iyi değil bjk

0|0
    1|1
  • Besiktas tr standartinin cok uzerinde,

dunya takimi olma yolunda gidiyor

1|1
    0|0
  • Beşiktaş her geçen hafta vitesi yüksektiyor. Super kupada kendilerini nimet sanmışlar asıl Beşiktaşı görünce r yaparlar böyle. Bu ligin üstünde oynuyor Beşiktaş

2|0
    0|1
Yükleniyor... ;