Futbol sevgisini aşılayalım derken bir yandan da mahvediyoruz değil mi?

Süper Lig'in 5. haftasındaFutbol sevgisini aşılayalım derken bir yandan da mahvediyoruz değil mi?

Başakşehir kendi sahasında Trabzonspor ile karşı karşıya geldi. 2 formda ekibin futbol şöleni sunmak için sahaya geldiği anlarda tribünde büyük bir ayıba imza atıldı.
Başakşehir tribününde maç izleyen iki minik Trabzonsporlu taraftarın formaları çıkartıldı.
Resmen tribünde rezalet!
#Çocuklarınformasınakarışma

1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu görüntüler gerçekten futbola yakışmıyor. Dediğin gibi rezalet başka bir şey değil.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• Bir zamanlar biz GS lısı, FB lisi ve BJK lısı yan yana oturur maç seyreder ve aramızda iddiaya girerdik ilk golü kim atacak diye.. Bir erken terhis nedeni ile hapis yatan Metin Oktayın hapisten çıkıp ilk çıktığı FB maçında Fener türbününe çağırılıp çiçek atıldığına şahit olmuş bir kişi olarak yaşananlara bir anlam vermiyorum..

1|0
    0|0
  • Geçen hafta antalya bu hafta başaksehir bu iki klup kendini bir bk saniyor kani bozuklar el kadar cocuga Yapilirmi onun gururunu kirmaya degermi

1|0
    0|0
  • Başakşehir'in taraftarı bile yok tutmuş Trabzon'a sataşıyor. Akıl karı değil.

1|0
    0|0
  • Üstelik o çocuk engelli bir kardeşimiz.
    Bugün vodafone da oynanacak Beşiktaş - Konyaspor maçında o kardeşimiz Beşiktaş taraftarı ile birlikte, üzerinde Trabzonspor forması ile maçı izleyebilecek. Beşiktaş yönetimi aileye ulaşmaya çalışıyordu bu teklif için.

1|0
    0|0
  • Mah mı ediyoruz, resmen içine ettik, yozlaşma, tahammülsüzlük, seviyesizlik, alt yapısızlık, sürüsüne bereket

1|0
    0|0
  • Şerefsizler😤

1|0
    0|0
  • İçinde insanın olduğu şeyi mahvetmek zor değil zaten

1|0
    0|0
  • Yanlış şeyler

1|0
    0|0
  • üzücü durum.

1|0
    0|0
  • Ayıp bu

1|0
    0|0
  • Fair Play ruhu ölmüş buket.

1|0
    0|0
  • bunu yapanlar, dışarıda biz adamız diye rahat rahat gezerler..

1|0
    0|0
  • Çocuğa el kalkmaz ne zararı var bırakın izlesinler

1|0
    0|0
  • Rezillik resmen ya

1|0
    0|0
  • Ne kadar önemli bir gündem tabi forma çıkınca kesin takımları değişti çocuklar rencide olmuştur asıl o çocuk nie o ortama sokuluyor demiyoruz ama forma çıkarılmış çıkarana idam gelsin affedilemez hata

0|0
    0|0
  • Bu ülke o kadar çok cahil ki..

1|0
    0|0
  • Ayıptan öte ayıp. O çocuklar nasıl gitsinler bir daha stada.

1|0
    0|0
  • Futbol sevgisi nedir ya aşılanması gereken bir sevgi türü değil zaten bence.

1|0
    0|0
  • Mantalite kökten yanlış da ondan.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu soruyu görmedim, aynısı ben de sordum az önce

Futbol sevgisini değil, insanlığı kaybetmişiz

1|0
    0|0