Galatasaray 2, Kasımpaşa 0! Maç sizce nasıldı izleyebildiniz mi?

Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasında Galatasaray ile Kasımpaşa TT Stadyumu'nda karşılaştı. Galatasaray, Kasımpaşa'yı Bafetimbi Gomis'in 44 ve 78. dakikada attığı gollerle 2-0 kazandı.Galatasaray 2, Kasımpaşa 0! Maç sizce nasıldı izleyebildiniz mi?

0|0
1227

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Cüneyt Çakır bugün kendisine verilen görevi başarıyla yerine getirdi. Bakalım bu sezon Galatasaray'ın kaç puan daha kazanmasını sağlayacak?
    Belhanda hakemin önünde dirsek attı kart yok
    kardeşim Hakem 1-0 iken Kasımpaşa'nın net penaltıyı yedi ilk yarı gomis arkasında adam olduğunu gördüğü halde kramponu yüzüne geçirdi gözünün altı patladı adamın nerede kırmızı? İlk yarı orta sahada herif taban giriyor sarıyı geçtim faulü vermiyor ,2. yarı korner bayrağının orada adam suratına eliyle vuruyor gene kart Yok son anlarda ofsayt diye kesilen kasımpaşa atağı hakem net komedi

0|2
    2|2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Ya valla helal olsun yavru melo

0|0
    0|0
  • Sereftir seni sevmek senle aglayip gulmek Galatasaray sevgisi surecek sonsuza dek 💛❤🦁

0|1
    0|0
  • Ahhh Galatasaray im yuru 💞🍓

0|0
    0|0
  • 2. Golu görmedim.

0|0
    0|0
  • İzleyemedim ama iyiymiş Gs'nin alması

0|0
    0|1
  • Süper maç

0|0
    0|0
  • İzlememki ben maç

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • Çok güzeldi

0|0
    0|0
  • Özeti izledim beklediğim bir maç galibiyetti bir Galatasaray li olarak 😉

0|0
    0|1
  • izlemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Stattaydım ve izledim. Latovlevici oldukça verimli olacağı aşikar. Tolga'nın orta kısımlara gelmemesi gerekiyor. Zira 1 kişi eksiliyoruz. Belhanda biraz daha devreye girmeli. Kornerleri ön direğe atmaktan artık vazgeçmeli hiçbir işe yaramıyor. Serdar Aziz bugün için oldukça verimliydi ben beğendim. Muslera'nın yan top zaafiyeti ve yumruklayamama eğilimi devam ediyor. Ndiaye'nin fizik olarak birebirde ayakta kalması çok iyi. Fernando'yu çok sık görmesekte yine görevini yaptı. Daha alınması gereken yollar var.

1|0
    0|0
  • Milli takım dönüşünden sonra Antalya karşısında bir düşüş bekliyordum ve yenemiyorsan yenilme 1 puan en kötü iyidir diyordum öylede oldu. Kasımpaşa maçıyla birlikte presli bol poziziyonlu futbola döneceimizi biliyordum ve öylede oldu maçı kazanmayı bildi. Kanat organizasyonlarını daha iyi değerlendirse maç 3-4 farklıda olabilrdi. Gomis'e ayrı parantez açmak lazım gerçekten çok iyi golcü, umarım böyle devam eder.

0|0
    0|1
  • özeti izledim
    Takım kazanmış olsa bile
    büyük sorunlarımız var hala
    orta sahada özellikle

0|0
    0|0
  • İzleyemedim ama futbolunu önceki maçlardan az çok tahmin ediyorum. Özetini izleyebildim şu ana kadar sadece.

Yalnız ilk golünde Gomis nasıl temiz gol atılır açıklıyor direk.

0|0
    0|0
  • İyi ama bir Beşiktaş seviyesine gelemediler

0|1
    0|1
    • Kardes besiktas da takimi komple bastan asagi tüm topcularini degistirsin ve sonra gelsin 1ay icinde Gs'ın oynadigi bu futbolu oynasın

• 2.5 üst dedik 50 misliyi yedi başka bir şey yok
    😃😃

0|0
    0|0
  • Normal bir skor

0|0
    0|0
  • Gomissporlu olarak şunu kuşlara bırakalım.

https://i.hizliresim.com/o6YkN7.jpg

0|0
    0|2
  • Hayir izlemedim tebrikler

0|0
    0|0
  • İzledim Aslanım Yine Kazandı :)

0|0
    0|0
  • tribündeydim..
    güzel maç oldu ama Galatasaray iyi oynamadı..

0|0
    0|0
    • Gs iyi oynamadi diyosan, ya tribunde falan degildin ya da futbolla alakan yok. Ben de ordaydım ve Galatasaray resmen sezon başından beri o 2000 ruhuyla, o savaşcı ruhuyla, canla başla oynuyor. Gecen hafta ki Antalya maçı hariç.. En son kaç yılında Gs'ı bu kadar baskılı istekli gördün? Belki futbol kalitesi açısından çok çok üst düzey bir oyun olmadı ama bunu tüm futbolcuları değişmiş bir takımdan beklemek de henüz doğru olmaz zaten

• galatasarayın kazanması normal. sezona çok iyi başladılar ve adı Galatasaray.

0|0
    0|0
  • Izledim iyi futbol. net skor

0|0
    0|0
  • İzledim iyiydi fena değil. Son birkaç çöp kaldı onlardan da kurtulduk mu tamamdır

0|0
    0|0
  • cimbom iyi gidiyor bu sezon hadi bakalım

0|0
    0|0
  • ahh hakmlerr

0|0
    0|0
  • hayır...

0|0
    0|0
  • Izlemedelim