Türkücü olmak için neler gerekir?

arkadaşlar türkü barlarda türkü söylemek istiyorum ne gibi şartlar arıyolar 6 7 ay saz kursuna gidicem parası mühim degil bilenler yazsın

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• öğk türkümü :S

0|0
    0|0
    • sen ne anlarsın adamlar günde 200 tl den aşşa çalışmıyo sesimde çok güzel

• onu tüm şarkıcılar alıyor.

• şarkıcı olmak istiyorum demiyorum küçük türkü barlarda türkü söylemek sadece türkü zaten öyle yerlerde şarkı söylenmiyo

• Sazı çalmasını bilmiyorsan okadar kısa zamanda öğrenemezsin

0|0
    0|0
    • çok hırslıyım emin ol daha kısa zamanda ögrenirim

• benim her zaman istedigim bir meslekci sadece parası içinde degil severek yapıbilecegim bir meslek ama hayallerimin peşinden gidicem bir işe giremesem bile saz veya keman mutlaka ögrenicem

• En iyisini yaparsın, ikisi de çok güzel, kuzenim ve dayılarım çalıyordular, dayımın biri çok iyi çalıyordu, ama küçük yaşta başlamış çalmaya, saz kursları var orada öğretirler

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşım :) bende bu işler üzerinde koşturuyorum neyse kısa ve öz geçeyim sana. bir enstürüman grubu kurarsın solisti sen olursun gidersin bir bara durumu iza edersin işte bizim bir grubumuz felan var dersin dinlerler seni işte begenirlerse çık söyle derler kendini övdünde o kadar sesini merak ettim doğrusu :D

0|0
    0|0
  • kardeşim bende çok güzel türkü söylüyorum ama yardım eden yok cevap verirsen yardımlaşabiliriz diyorum

0|0
    0|0
    • bu arada ben de en az seninkadar istyorum senin hayallernin gerçeklemesini çünçü ben bende de var istek

• yanık bir ses , çiğ köfte yapabilme ve bıyık

0|0
    0|0
    • lise diploması gibi şartlar gereklimi

Yükleniyor... ;