Otobüste Hoşlandığınız Birine Nasıl Yaklaşırsınız?

Otobüste birini gördünüz ve hoşlandınız, ya da size çekici geldi. Özellikle kızlara soruyorum bu soruyu nasıl davranırsınız. Genelde her otobüse bindiğimde kızlar bana baya bir sürtünüyorda, merakım bundan. Beni bir aydınlatı verin gözünüzü seveyim.

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• oha bee hangi kız ypar bnu

0|0
    0|0
    • Bende anlamadım, işte bunu neden yapıyorlar. Neredeyse içime girecekler, vücut kaslı acaba ondan mı diye düşünüyorum ben.

• Doğru diyorsun ben de aynı duruma düşmemek için sürekli arkamı dönüyorum, yine buna rağmen sürtünen sürtünene. Umarım bir gün iftiraya kurban gitmeyiz.

• erkeklr ble böle diosa kzları dşünemiorm. fıstık gbi kızm ben snamı bakıcam ya harbiden tipszler ble havalarda

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Otobüste değil de metroda oluyor baya.Yanıma yanıma geliyorlar,merhaba işte günaydın nereye gidiyosun ne tarafa gidiyosun falan diye muhabbet etmeye calısıyorlar.Muhabbet sarıyor bazen,böyle böyle numaralarını aldığım bile var.

0|0
    0|0
    • cddimsn :D:D e dvamı var mıpeki:D

• Yarın bana sürtünen birinin üzerinde bunu deniyecem bakalım. Umarım beni otobüste sürtmezler sonra. :D

• Çok basit.Ayrıca böyle tanışılacak bir kadınla birliktelikten tat alınmaz.

• sürtenleri hoşlanıyomu sanıyosun :D saçmalama abaza onlar normal kızlar belli etmez hoşlandıgını :p

0|0
    0|0
    • İşte bende bundan soruyorum, kızların nasıl ve ne şekilde düşündüklerini öğrenmek için. Vay abazanlar vay yaktım şimdi onları. :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;