Fatih Terim'e yapılanlar haksızlık değil mi? Sizin düşünceleriniz nedir?

Galatasaray Teknik direktörü Fatih Terim'e yapılanlar haksızlık değil mi...?

• Haksızlık yapıldı
    A seç
  • Bunları haketmişti
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Şahsen benim görüşüm şudur ki... her iki tarafta Aysal ve Terim egolarının kurbanı olmuştur. umarım takım zarar görmez çünkü şampiyonlar Liginde Türkiye'yi temsil eden takımımız sonuçta...
Fatih Terim Cumartesi günü Çaykur rize maçını izlemek için Türktelekom arena stadına gidecekmiş neyin peşinde anlamadım... ne yapmaya çalişiliyor kanayan yaraya resmen Tuz basmak... Yönetimle taraftar karşı karşıya gelicek resmen. ortalık fena halde karışacak gibime geliyo...

0|0
2142

En İyi Erkek Görüşü

• Haksızlıktan öte ayıp antremanda kızından öğreniyor yahu bundan ötesi yok

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 21

• Kendisini sevmesemde buyuk bır futbol adamı... Galatasaray ıle gecmısını ve bugunlerını dusunursek yonetımın ayıp ettiğini söyleyebilirim.

0|0
    0|0
  • bence hak etti çünkü kimseye haber vermeden anlaşma yaptı. Galatasaray gibi bir takımda yönetimi bile hiçe sayarak kendini takımın padişahı sandı. Bilmiyorum ama bence böylesi iyi oldu. Milli takımda başarılar dileriz

0|0
    0|0
  • ben böyle bir adilik görmedim hayatımda imparatore yapılan en buyuk hakarettır bu kı Galatasaray gıbı bı takımın bole bı durumla karsı karsıya kalması cıldırmıyacak gıbı degıl bunu nasıl yapar baskan sozde baskan bunlarn hesabını verececekkkkkkk...!

Fatih Terim'in de dediği gibi; "hiçbir şey Galatasaray'dan üstün değildir." elbet sen de gidersin Ünal Aysal. Bu taraftar seni affetmeyecek...!

1|0
    0|0
  • Haksızlık bence.Ben hiçbir şey anlamadım nedeni ne bunların dün öğrendim ve çok üzüldüm. Gerekçe olarak ne belirtiyorlar? sneijder'le ilgili bişeyler duydum ama.

0|0
    0|0
  • Haksızlık yapıldı

0|0
    0|0
  • bence yıllardır gs ye hizmet etmiş bir teknik adamın bu şekilde gönderilmesi yanlış

0|0
    0|0
  • Çok büyük haksızlıktı.

0|0
    0|0
  • Haksızlık yapıldı

1|0
    0|0
  • apar topar oldu be

0|0
    0|0
  • Çok kötü oldu... Çok..

1|0
    0|0
  • Bir galatasaraylı olarak üzüldüm

0|0
    0|0
  • gerizekalı ünal aysal

0|0
    0|0
  • Cok saygısızca gönderildi.

1|0
    0|0
  • Haksızlık yapıldı

0|0
    0|0
  • Neden haksızlık olsun ki..

Hoca belki de kendi de istedi..

0|0
    0|0
  • A: Haksızlık yapıldı

0|0
    0|1
  • gönderilmesine üzüldüm :( evet haksızlık yapıldı :(

0|0
    0|0
  • Gönderme şekli yanlış .

B .

0|0
    0|0
  • la oolum şu fıtbıl sorularına bir diğer seçeneği ekleyin. ekranıma sabitlenip kalıyor anket. her anasayfayı açınca karşıam çıkıyor. sinir oluyorum. hiç bir fikrim olmayarak haketmişti dedim.

0|0
    0|0
  • Ş E R E F S İ Z L İ K !

1|1
    0|1
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 41

• Bence her iki tarafta egoları yüzünden Galatasaray'ı harcadı.Sözde her iki tarafta AsOlan Galatasaray diyordu ama ikisi öyle yapmadı.Kişilerden ve kurumlardan önce Galatasaray ve Galatasaray'lılık gelmeliydi öyle yapmadılar ve bizi kaosa sürüklediler.Fatih hocanın gönderilme şekli çok büyük yanlıştı ama hocanında bunda payı vardı sen başkanın telefonunu açma günlerce ee başkanda kndine göre azda olsa haklı..Neyse Allah'tan dilerimki Galatasaray'ımız bu durumdanda alnı ak çıksın.

1|0
    0|1
  • Fatih Terim imparatorsa Galatasaray İmparatorluktur Terimin başkanın telefonlarına çıkmaması Galatasaray başkanlık makamına yapılan bir saygısızlıktır ama ne olursa olsun gönderilme şekli yanlıştı

1|2
    0|1
  • beşiktaşlı kardeşinizden bir haykırıŞ:Herşey tüpçünün istediği gibi ilerliyor. 2 ay önce hiçbir sorunu olmayan, ligde ve avrupa kupalarında başarılı olan takımı bir şekilde karştıran tüpçü ve ekibini kutluyorum.Kınaaaaaaaaa yakın...

0|1
    0|0
  • Tabi ki haksızlık yapıldı... bir futbolcu bile YILDIZ diye kahrını çekiyorsan başarılı teknik direktörü başınızın üstünde tutmalısın... Kaybeden kim olur derseniz TERİM değil Galatasaray değil Ünal AYSAL olur... (Bir BJK li olarak Terim in gitmesine sevinenlerdenim :) yoksa şampiyonluk zor yaa adama hırslı ve başarılı abi... ) Milli takımda Başarılı olacağına inanıyorum...

0|0
    0|0
  • fatih terimde bir çalışandır gönderilebilir ancak usul ve adap çerçevesinde yapılmalıdır. fatih terim ne zaman çağrıldıysa gelen ne zaman git dendiyse giden tam bir galatasaraylıdır. hepsinden daha değerlidir, liseli değildir ama liselilerin topuna bedeldir. usulen bu yapılan hakarettir aslında. başkana birisi böyle ypsa kan sebebidir. çalışmayabilirsin ama bu şekilde gereksizce kovamazsın

0|0
    0|0
  • terim gidicidir gs baki. turkiyede terimden baska hoca yokmuda milli takimin basina geciriliyo. adam milli takim yuzunden 6 puan kaybetti. sampiyonlar liginde kotu basladi. sozlesme yeniemen mayisi bekliyelim diyi adamlar senleni ugrascak. kurymun esaslikugi vardir. fatih hicaya yazik oldu diyenler SENOL GUNES'e yapilanlra cabak tutab tipler.

0|0
    0|0
  • Buda benim görüşüm koyu gs taraftarı olarak. Aysalın hataları var, teriminde hataları var. Bu düelloda kimseyi tek taraflı değerlendirmemek lazım. Yönetimde hatalı terimde hatalı. Aslolan gs' dir. Kimse bunu unutmamalı. Renkdaşlarda sağduyulu davranmalı. Sadece terim sadece aysal hedef olmamalı. Terim kupaları kucağımıza verince iyide şimdimi kötü. Aysal gs' ye yıldızları getirince iyi, takımı maddi manevi 2 sezondur zirvelere çıkarınca iyi şimdimi kötü. Lütfen daha geniş çerçeveden bakalım...

0|0
    0|0
  • Fatih hocayı seviyorum ama gitmesi gerekiyordu. Milli takımla 1+3 yıl sözleşme yapacağı haberini alan ünal aysal fatih hocaya sadece 4 maç için izin verdi sonrası için değil. Bir galatasaraylı olarak camia için en hayırlısı olduğunu düşünüyorum. Şu an gündemde olan teknik adamlar

Jupp Heynckes

Roberto Mancini

Roberto Di matteo

Fevkalade isimler, ayrıca asıl olan Galatasaraydır kişiler gelip gidicidir.

0|0
    0|0
  • gönderilme şekli biraz yanlış ama yapılması gereken bişeydi

1|1
    0|0
  • Aslında şöyle dusunuyorum ben. Fatih terim milli takım gorevını kabul ederek kendı kuyusunu kazmış oldu.kabul ettıgınden berı galıbıyet alamamıstık kotu sonuclar ama ben gıtmesını hıc bır zaman ıstemem ısterse kume dusrusun fatıh tarım geldıgınde gs nerelerdeydı sımdı nerelerde. bence buranın fergusonu olması lazımdı . Ben bşkan olsam Fatıh terım gıbı adamı gondermezdım . ama başka teknık direktor olunca gonderırım.

0|0
    0|0
  • Ne Terime haksızlık yapıldı nede Terim bunları haketmişti . Takım kararı artılarınıda eksilerinide takım görür .

0|0
    0|0
  • Böyle gonderılmesıne uzuldum. Ama çok mırın kırın ediyordu.. Bari juventus maçına kadar bekleseydiler ya :D

0|0
    0|0
  • Fatih Terim gibi bir adam bir takıma ne verebilir ki?şimdi de hagi mi var ki başarı gelsin,Fenerbahçeliyim galatasaraydan faih terim geldiği zamanlarda nefret ediyorum o yokken nötürüm,bu kadar itici meymenetsiz bir insan görmedim ben.iyi olduğu gittiği bence bu galatasarayın kazancıdır,kurtuldunuz.Kesin beşiktaş macı olaylarında da parmağı vardır.

0|0
    0|1
  • Sonuçta terim bir tercih yapmak zorundaydı daha iyi parayla milli takımı seçti. Zaten perşembenin gelişi çarşambadan belliydi, Aysal Terimi daha önceden de istemiyordu,

Bence haksızlık Terim değil Gs taraftarına yapılmıştır.

0|0
    0|0
  • gs için demiyorum ama bir kulube bukadar vefalıca hizmet etmiş üstelik o takımın renklerine gönül bağlamış bir teknik adama bu şekilde bir veda yakışmadı...

0|0
    0|0
  • Haksızlık değil bence.. Fazla zıpladı , insan zamanla ve yaşadıkça olgunlaşır bunun egosu kabardı yahu...

0|0
    0|0
  • Ağzımı bozucam ama tamamen şerefsizlik Terim'e yapılan.. Bir kere Terim haklı diyor ki her sene 1 yıllık sözleşme yapılır ve sonunda tekrardan yenilenir. Şimdi neden 2 senelik yapıyorsunuz diye soruyor... Burda tek sevinen aha şu şahıstır link

0|0
    0|0
  • Yanlıştı. Ama artık iş işten geçti zor bir sürec Galatasarayı bekliyor

0|0
    0|0
  • cok saygısızca bir hareket yapıldı..

fatih terim bunları hak etmedi...

yazıklar olsun...

0|0
    0|0
  • : Haksızlık yapıldı

0|0